اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وایتت لیست در برنامه بلک لیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وایتت لیست در برنامه بلک لیست

با سلام. دوستانی که با برنامه بلک لیست تو آیفون کار میکنن میشه به من تو ضیح بدن کاربرد وایت لیست تو برنامه چیه؟ با تشکر
    ویرایش توسط farhad54 : https://i-phone.ir/forums/member/17815-farhad54 در ساعت 16-05-2014, 01:30 PM

نوشته اصلی توسط farhad54 نمایش پست ها
    با سلام. دوستانی که با برنامه بلک لیست تو آیفون کار میکنن میشه به من تو ضیح بدن کاربرد وایت لیست تو برنامه چیه؟ با تشکر
    سلام.
    وایت لیست رو میتونید اینجوری درنظر بگیرید.
    شماباقراردادن تمام شماره تلفن های مورد نظر در این لیست فقط به همون تعداد مشخص اجازه تماس گرفتن رو میدید و بجز اون شماره ها هیچ شماره دیگری نمیتونه با شما تماس و یا اس ام اس بده.
    به تعبیری دیگه، هیچکس بجز همان تعداد مشخص امکان تماس با شما را ندارند.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام.
      وایت لیست رو میتونید اینجوری درنظر بگیرید.
      شماباقراردادن تمام شماره تلفن های مورد نظر در این لیست فقط به همون تعداد مشخص اجازه تماس گرفتن رو میدید و بجز اون شماره ها هیچ شماره دیگری نمیتونه با شما تماس و یا اس ام اس بده.
      به تعبیری دیگه، هیچکس بجز همان تعداد مشخص امکان تماس با شما را ندارند.

درسته دوست عزیز. ولی نمیدونم چرا این اتفاق نمیوفته. اگر شما انجام دادی و همینطور که میگی شده. لطفا مراحلش یا عکسشو برای من بذار

نظر

نوشته اصلی توسط farhad54 نمایش پست ها
        درسته دوست عزیز. ولی نمیدونم چرا این اتفاق نمیوفته. اگر شما انجام دادی و همینطور که میگی شده. لطفا مراحلش یا عکسشو برای من بذار
        دوست عزیز فعلا مسافرت هستم و با نت سیمکارت به انجمن سر میزنم. به محض اینکه تهران برگشتم براتون با تصویر مراحل رو میفرستم.
        موفق باشید

نظر

صبر کنید ..
        X