اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظر شما راجب lg g3 چیست؟! (تصاویر نهایی درز شدند!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نظر شما راجب lg g3 چیست؟! (تصاویر نهایی درز شدند!)

سلام دوستان...دیشب عکسهای رسمی و مطبوعاتی LG G3 به بیرون درز شده که ظاهر جذاب،مدرن و با کیفیت اون رو نشون میدن!

از مشخصات اصلی تایید شده برای اون هم میشه به صفحه نمایش 5.5اینچی با کیفیت باور نکردنی 2560x1440 QHD و پردازنده S805 یا S801 با کلاک 2.5گیگاهرتز و رم 3 گیگابایتی و دوربین 13 یا 16 مگاپیکسلی با تثبیت کننده خودکار تصویر و ... اشاره کرد..

نظر شما راجب این تصاویر چیه؟!آیا هنوز هم کاربران میتونند کیفیت ساخت آیفون رو برتر بدونید؟!سخت افزار قوی به کنار...

این ویدئوی رسمی الجی رو هم از جی3 که دو روز پیش منتشر شده رو از دست ندید:

50
    بله،می پسندم
    72.00%
    36
    خیر،نمی پسندم
    28.00%
    14
    ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : https://i-phone.ir/forums/member/132746-mr-exceptional در ساعت 15-05-2014, 12:11 PM

فوق العاده است بدون تعصب بگم اگه رابط كاربريش افتضاح نبود بجاي ايفون اينو ميخريدم

نظر

عکاسش هم خدایی اینکاره بوده.

نظر

نوشته اصلی توسط Hameeeeed نمایش پست ها
        فوق العاده است بدون تعصب بگم اگه رابط كاربريش افتضاح نبود بجاي ايفون اينو ميخريدم
        حرف از عوض شدن کلی رابط کاربری Optimus زیاد هست..مطمئنا خیلی زیباتر میشه...دو عکس دیگه هم ازش درز شده که یه خانوم دستش بوده توی مترو:

نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
        عکاسش هم خدایی اینکاره بوده.
        ربطی به عکاسی نداره دوست عزیز...اپلم عکاساش حرفه ای هستن! اتفاقا همیشه گوشی از اون چیزی که تو عکس میبینیم خوشگلتره وقتی تو دستمون میگیریم...پس بعدش معلومه چه چیزی خواهد بود...

نظر

اگه رابطش بهتر شه ميخرمش . از ايكوناي دوربين و ... خيلي بدم مياد
          لطفا اگه عكسي هم از رابط كاربريش دارين بذارين
          ویرایش توسط Hameeeeed : https://i-phone.ir/forums/member/117804-hameeeeed در ساعت 15-05-2014, 07:50 PM

نظر

اگه رابطش بهتر شه ميخرمش . از ايكوناي دوربين و ... خيلي بدم مياد
            لطفا اگه عكسي هم از رابط كاربريش دارين بذارين
            گفته شده این رابطش هست ، ولی هنوز مشخص نیست:

ویرایش توسط MR.EXCEPTIONAL : https://i-phone.ir/forums/member/132746-mr-exceptional در ساعت 15-05-2014, 08:08 PM

نظر

بدك نيست ولي اون ايكوناي پايينش ( مرورگر و پيام و دفتر تلفن و ... ) نسبت به رابط كاربري سامسونگ خيلي زيبا نيست

نظر

بدك نيست ولي اون ايكوناي پايينش ( مرورگر و پيام و دفتر تلفن و ... ) نسبت به رابط كاربري سامسونگ خيلي زيبا نيست
                الان دیگه طوری شده که طراحی ها فلت هستن،دقیقا مث این رابط کاربری...همین فلت بودن و سادگی زیباست...من به شخصه میپسندم...

نظر

به نظر من اسمارت فون های ال جی نسبت به قیمتشون یکی از بهترین انتخاب ها در گوشیهای اندرویدی هستن.
                  من از جی2 واسه چند روزی استفاده کردم و ازش راضی بودم..

نظر

کلا باگوشی اندرویدی حال نمیکنم
                    وینفون رو ترجیح میدم
                    ای او اس که جای خود دارد

نظر

قشنگه ولی اندازش بزرگه...! .گوشی در درجه اول باید ابعادش خوشدست باشه.... به نظر من صفحه موبایل از 5 اینج بالاتر دیگه واقعا مسخره میشه و هیچ سازنده ای نمیتونه دیزاین شیکی رو تو ابعاد بزرگتر گوشی رعایت کنه....
                      ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 15-05-2014, 09:52 PM

نظر

5 اینچ بالاتر اصلا به درد موبایل نمیخوره واقعا کار کردن باهاش و حمل و نقلش خیلی سخته.

نظر

نوشته اصلی توسط babak7611 نمایش پست ها
                          قشنگه ولی اندازش بزرگه...! .گوشی در درجه اول باید ابعادش خوشدست باشه.... به نظر من صفحه موبایل از 5 اینج بالاتر دیگه واقعا مسخره میشه و هیچ سازنده ای نمیتونه دیزاین شیکی رو تو ابعاد بزرگتر گوشی رعایت کنه....
                          نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                          5 اینچ بالاتر اصلا به درد موبایل نمیخوره واقعا کار کردن باهاش و حمل و نقلش خیلی سخته.
                          دوستان دقیقا تنها برندی که میتونه بالای 5 اینچ رو تو یه سایز مناسب در بیاره همین الجی هست..!

من چون تو اندروید حرفه ای هستم و از همه گوشیا باخبرم میگم...الان شما حاشیه این گوشی رو ببینید!خیلی کمه...

همین کم بودن حاشیه صفحه نمایش باعث میشه گوشی سایز از یه حدی فراتر نره و خوشدست بمونه...قبل از g3؛اگر با g2 کار کرده باشید میدونید چی میگم...

نظر

کپی هایی که کرده مثل سه رنگ و فلاش دوگانه و اگه اشتباه نکنم سیستم اثر انگشت با اون محل افتضاحش به کنار
                            مشکل سر سیستم عامل افتضاح اندرویید هست حالا هی هرکدوم به قول خودشون پرچمدار بدن بیرون فرقی نداره
                            هنوز نمیتونن یه سیستم برای رقابت با iCloud درست کنن باقیش به کنار
                            ضمن اینکه به شخصه بعد از iOS سیستم عامل Windows Phone رو انتخاب میکنم ( حداقل ایده جدیدی دارن)
                            نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
                            مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
                            --------------------------------------------------------
                            فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
                            طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
                              کپی هایی که کرده مثل سه رنگ و فلاش دوگانه و اگه اشتباه نکنم سیستم اثر انگشت با اون محل افتضاحش به کنار
                              مشکل سر سیستم عامل افتضاح اندرویید هست حالا هی هرکدوم به قول خودشون پرچمدار بدن بیرون فرقی نداره
                              هنوز نمیتونن یه سیستم برای رقابت با iCloud درست کنن باقیش به کنار
                              ضمن اینکه به شخصه بعد از iOS سیستم عامل Windows Phone رو انتخاب میکنم ( حداقل ایده جدیدی دارن)

عزیز من دیگه شما به رنگ گوشی هم میگین کپی از اپل؟! چرا انقد طرفدارای اپل حق به جانب هستن؟! فلاش دوگانه رو که اچ تی سی M8 قبل از این استفاده کرد؛درضمن،اثر انگشت نداره این G3...نمیدونم به کجاش شک کردید!

اندروید افتضاحم نیست!فعلا که گفته شده کرش برنامه ها و هنگ آی او اس 7.1 از اندروید 4.4.2 بیشتر بوده!حالا محدودیتای iOS هم به کنار...اندروید افتضاحه خیلی منسوخ شده!اون مال اندروید 2.3 و 4 بود نه 4.4.2 کیت کت الان!

iCloud?! چه ربطی داره؟! فضای ابری هست دیگه خیلیا دارن!گوگل درایو که چند ساله هست و.... من اصلا اینو لازم نمیدونستم چه ربطی به G3 داره!

بازم ممنون از نظرتون...

نظر

صبر کنید ..
                              X