اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Flappy Bird باز می گردد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Flappy Bird باز می گردد

ما همه با بازی زیبا و جذاب Flappy Bird آشنا هستیم و می دانیم که این بازی یک ذره اعصاب خورد کن هست, اما هرکس که این بازی را یک بار بازی میکند دیگر معتاد او میشود !!
    معلوم نبود که چرا این بازی از Appstore برداشته شد و موقعی که این خبر به ما دوستداران این بازی رسید مارا خیلی ناراحت کرد و توییت وی در توییتر مارا بیشتر سر درگم کرد که چرا این بازی را از اپستور خارج کردند.

توییت وی را با یکدیگر میخوانیم:
    من متاسفام دوستداران Flapy Bird, من به زودی بازی Flapy Bird را از Appstore خارج خواهم کرد, من نمی توانم بیشتر تحمل کنم. سپس میگوید: این ربطی مسائل اخلاقی و ... ندارد فقط نمیتوانم این را هیچ وقت نگه دارم

پس از اینکه Nguyen بازی را از Appstore خارج کرد با شکایات و انتقادات زیادی رو به رو شد. که تصمیم گرفت بازی را برگرداند و به Kelly Evans خبر داد تا با او مصاحبه کند که نتیجه این مصاحبه این شد که خبرنگار تصمیم به فرستادن توییت گرفت:
    این بازی به زودی در ماه آگوست بازخواهد گشت. با ویژگی جدید مالتی پلیر.

نمیدانیم چه اتفاقی خواهد افتاد. اما من خودم به شخصه منتظر بازگشت این بازی هستم البته با ویژگی جدید و جذابش.

منبع: iDownloadBlog
    ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 15-05-2014, 08:05 AM
صبر کنید ..
X