اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بهترین برنامه ایمیل برای آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بهترین برنامه ایمیل برای آیفون

امروز من میخواهم که بهترین برنامه های ایمیل برای آیفون شما بگم و توضیح بدم, پس با من همرا بشید تا ببینیم بهترین برنامه میل کدام هستش ؟؟

MailBox

من خودم یه شخصه علاقه زیادی به این برنامه دارم, این برنامه رابط کاربری بسیار صاف, سازماندهی عالی, آدرس, پاسخ به ایمیل ها و...
    همچنین شما می تواند برای ایمیل های خود پوشه های خاصی درست کنید, این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

Boxer

این برنامه همم یکی از بهترین سرویس های پست الکترونیکی می باشد, شما در این سرویس میتوانید به شبکه های اجتماعی هایی مانند Linkedin یا FaceBook وصل بشید و با دوستان خود گفتگو کنید, قیمت 0.99 دلار

Molto

این برنامه طوری طراحی شده است که انگار شما دارید به صفحه وبلاگ نگاه میکنید, شما میتوانید با این برنامه به اکثر شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید و عکس ها و نوشته های خود را در این برنامه به اشتراک بگذارید. این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

Gmail

این سرویس پست الکترونیکی توسط خود Google طراحی و ساخته شده است و شما در آن می توانید به Google+ خود متصل بشود و...
    در این سرویس شما نیازی به تازه کردن ندارید بلکه خود به خود آپدیت میکند و شما نیز با این سرویس میتوانید با دوست های خود در G+ حرف بزنید. این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

Evomail+

ویژگی این برنامه که باعث می شود این برنامه از دیگر سرویس ها متفاوت باشد این است که شما می توانید با یک سوایپ راحت میل را پاک, خواندن میل, به روز رسانی و ... کنید. این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

Triage

این برنامه به گونه ای طراحی شده است که به شما اجازه میدهد فقط یک ایمیل را در روز بخوانید و از شلوغی های بیش از حد و... جلوگیری میکند و شما اگر می خواهید که مثلا یک میل را نگه دارید فقط باید روی دکمه ی keep بزنید تمام بسیار ساده و روان. قیمت 2.99 دلار

cloudMagic

موقعی که از من یک سوال در مورد میلی میپرسن که برای 1 ماه پیشه حدود 15 دقیقه طول میکشه تا میل رو پیدا کنم اما با این سرویس شما میتوانید میل های قدیمیتان را با سرعت بالا پیدا کنید و شما می توانید با این برنامه به شبکه های اجتماعی نیز متصل بشوید. این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

SquareOne

این برنامه به شما این امکان را می دهد که گروه های مختلفی بسازید مثلا: گروه خانواده, گروه کاری و... و می توان یک جوری ها هم گفت که مثل wechat هستش و شما میتوانید با دوستانتون در این گروه ها حرف بزنید و به شبکه های اجتماعی متصل بشوید. این برنامه را می توانید یه صورت رایگان دریافت کنید

اگر این برنامه ها برای شما کم است, به این اپ ها نیز یک سری بزنید

به نظر شما کدام یک از سرویس ها بهتر است ؟؟

منیع: iDownloadBlog

Yahoo mail

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

ولی من بازم برنامه پیشفرض خود iOS رو ترجیح میدم

نظر

به نظر شخصی من بهترین برنامه توی این زمینه Sparrow هست.

نظر

سلام كسي با برنامه mail tracker. كار كرده ؟ ايا فقط زماني گيرنده ايميل رو دريافت كرد زمان رو نشون ميده ؟ اگه اطلاعاتي راجع به كار باهاش دارين لطفا راهنمايي كنيد

نظر

صبر کنید ..
          X