اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

عدم دسترسی به imei

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عدم دسترسی به imei

سلام

سریال گوشی که قفلش رو فراموش کرده ایم رو اگه بخواییم بدونم از کجا میشه فهمید؟
    البته قوطی نداره (چون اکثرا گوشی هایی که از عراق و یا ترکیه بدستمون میرسه فاقد قوطی هستند) قبل از ریستور و اصلاع از داشتن اپل آی دی روی گوشی که با مشکل اکتیو روبرو نشیم لازمه که سریالشو بدونیم و این در حالیه که به سریال روی سوکت سیم کارت هم نمیشه اطمینان کرد.

نوشته اصلی توسط parlaq67 نمایش پست ها
    سلام

البته قوطی نداره (چون اکثرا گوشی هایی که از عراق و یا ترکیه بدستمون میرسه فاقد قوطی هستند) قبل از ریستور و اصلاع از داشتن اپل آی دی روی گوشی که با مشکل اکتیو روبرو نشیم لازمه که سریالشو بدونیم و این در حالیه که به سریال روی سوکت سیم کارت هم نمیشه اطمینان کرد.
    پشت گوشی نوشته شماره imei رو
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

ممنون
      ولی گوشی مد نظر 4s و یا 4 هست.

نظر

سلام

سلام
        اگر قبلا به ایتونز وصل کردید از داخل ایتونز سریال گوشی راحت میشه پیداکرد. یه پست قبلا خودم برای گوشی های سرقتی تو این زمینه داده بودم.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

ممنون جناب کریمی، لطف میکنید اون لینک رو تو این صفحه قرار بدید یا موضوع رو بفرمایید تا جستجو کنم.

نظر

ممنون جناب کریمی، لطف میکنید اون لینک رو تو این صفحه قرار بدید یا موضوع رو بفرمایید تا جستجو کنم.
            خواهش میکنم.
            بفرمایید این هم لینک پستی که اگر یک بار دیوایس با آیتونز اتورایز شده باشه به راحتی خیلی اطلاعات مفیدی میتونید به دست بیارید.
            ( قابل توجه دوستانیکه هیچ اطلاعاتی از گوشی خودشون ندارند )

http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post904973

نظر

صبر کنید ..
            X