اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی در مورد whatsapp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی در مورد whatsapp

دوستان کسی میدونه فایلهای whatsapp کدوم قسمت ذخیره میشه؟

چه فایلی دوست عزیز؟
    فیلم ها و عکس ها میره داخل Photos
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

فکر کنم قسمت فایلهای سیستمی ذخیره میشن
      یعنی با یه برنامه مثل تانگبو یا آیتولز برین قسمت واتس اپ و اونجا میتونید پیداشون کنید. معمولا بعد یه مدت حجم زیدی اشغال میکنن
      خودم الان میگردم و آدرس دقیقشو میگم

نظر

اگه منظورت عکس ها و فیلم هاست.. توی تنظیمات واتس آپ. برین به chat settings و save incoming media رو on کنین. هرچی ذخیره بشه مستقیم میره توی camera roll

نظر

دوستان اگه میتونستید راهی پیشنهاد بدین که بشه موزیکایی که میفرستن رو تو واتساپ اکسپورت کرد رو گوشی خیلی عالی میشد

نظر

دوستان منظورم فایلهای که فرستاده میشه کدوم قسمت میتونم پیداشون کنم به طور مثال فایلهای whatsapp گوشیهای اندروید داخل خود پوشه whatsapp و قسمت media و عکسهاش داخل پوشه images هست و قسمت send هم عکسهای فرستاده شده هست ولی داخل گوشی های ایفون نمیدونم کودوم قسمت میتونم پیداشون کنم ممنون میشم ادرس دقیقش رو بهم بدین

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.j.f نمایش پست ها
              دوستان منظورم فایلهای که فرستاده میشه کدوم قسمت میتونم پیداشون کنم به طور مثال فایلهای whatsapp گوشیهای اندروید داخل خود پوشه whatsapp و قسمت media و عکسهاش داخل پوشه images هست و قسمت send هم عکسهای فرستاده شده هست ولی داخل گوشی های ایفون نمیدونم کودوم قسمت میتونم پیداشون کنم ممنون میشم ادرس دقیقش رو بهم بدین
              فایلهای که فرستاده می شود در قسمت photos - camera roll می باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad.j.f نمایش پست ها
                سلام...شما اول برنامه ایتولز نسخه iTools 2014 Build 0520 رو نصب کن ....بعد گوشیت رو به کامپیوتر وصل کن و برنامه ذکر شده رو اجرا کن....خیلی راحت با توجه به راهنمایی زیر می تونی فایلهای سیستمی واتس اپ رو ببینی و تمام ویدیوها و فایلهای دریافتی رو مشاهده کنی ....

ویرایش توسط babak7611 : https://i-phone.ir/forums/member/55273-babak7611 در ساعت 13-06-2014, 11:32 PM

نظر

ممنون بابت راهنمایی . بازم تشکر

نظر

بعد اگه اینجا پاک کنیم مشکلی واسه واتس آپ به وجود نمی آد !!؟ جون واتس آپ من خیلی سنگین شده

نظر

اگه فقط میدیا هایی که از واتس اپ گرفتید پاک کنید مشکلی پیش نمیاد.

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                      X