اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone 4 32 black unlock factory mc605B

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iphone 4 32 black unlock factory mc605B

بسیار تمیزه بدون هرگونه خط یا خش
    هیچ مشکلی نداره
    ورژن ۵.۱.۱ جیلبریک شده
    پارت نامبر انگلیس انلاک فکتوری
    ظرفیت ۳۲ گیگ
    جعبه ، شارژر ،کابل و هنزفری سالم
    قیمت: ۱۰۵۰۰۰۰ تومان
    تهران حضوری، مابقی شهرها ابتدا واریز سپس ارسال
    معاوضه ندارم، فقط فروش

شرمنده ولي قيمتتون بالاست بنده ٩٠٠ هستم

نظر

نوشته اصلی توسط DOLT نمایش پست ها
      شرمنده ولي قيمتتون بالاست بنده ٩٠٠ هستم
      الان من متوجه نشدم شما خریداری یا کارشناس؟
      اگر کارشناس هستید که نظرتون اشتباهه اگر هم خریدارید باید عرض کنم 900 قیمت 16 گیگه نه 32 !
      ویرایش توسط finepix : https://i-phone.ir/forums/ در ساعت 12-05-2014, 11:49 AM

نظر

دوست خوبم الان 4 (16) حدود دوسال دیسکانتینو شده و تو بازار بر حسب سلامتی و تمیزی بین 800 تا 850 معامله میشه . حالا کسی 900 فروخته دیگه شانسی مشتری داشته . 4 (32) هم بین 850 تا 950 داره معامله میشه .
        یه جستجوی کوچولو انجام بده گلم 4s )16) حدود 1تا 1100 و 4S )32) هم بین 1150 تا 1250 داره معامله میشه . هیچ کسی هم دوست نداره اینجا کارشناسی کنه یا تاپیک شما رو خراب کنه . این یک صحبت دوستانه هست . در کلام آخر شما فروشنده ای هرچی خودت دوست داری میتوانی بفروشی . باز خود دانی

نظر

ممنون از راهنمایی شما
          در حد تخفیف جا داره اما این دوستمون یکباره و ندیده 150 زیر قیمت تعیین شده میگه

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

نظر

چند وقته این گوشی رو دارید؟ مشکل باتری یا آنتن نداشتید؟ وضعیت شارژ باطری چطوره؟ دکمه سایلنت و هوم چطوره؟

نظر

نوشته اصلی توسط miladsadsad نمایش پست ها
              چند وقته این گوشی رو دارید؟ مشکل باتری یا آنتن نداشتید؟ وضعیت شارژ باطری چطوره؟ دکمه سایلنت و هوم چطوره؟
              سه ساله دارم، هیچوقت مشکل انتن و باطری نداشته، انتن دهیش عالیه، یه زمانی یادمه بحث مشکل انتن دهی 4 بود اما من هیچوقت این مشکلو نداشتم.
              باطریش هنوز هم مثل روز اوله دکمه ها هم خوبن شاید 20درصد از حساسیت دکمه هوم کم شده باشه که البته قلقش دستمه و اذیت نمیکنه.

نظر

سلام
                دوستان عزیز ، لطفا این بحث بدون نتیجه رو تموم کنید و از بی احترامی کردن نسبت به هم جداً خودداری کنید.
                اینو به عنوان یک دوست از هر دو عزیز میخوام.
                موفق باشید

نظر

به دلیل بی احترامی از سوی فروشنده تاپیک حذف شد

نظر

صبر کنید ..
                  X