اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

***آموزش استفاده از goggle و ترجمه تصویری با برنامه های جایگزین***

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ***آموزش استفاده از goggle و ترجمه تصویری با برنامه های جایگزین***

با سلام .
    امروز یخوام براتون کمبود های گوگل که نمیخواد ما ios داران به بعضی از بر نامه هاش دسترسی داشته باشیم رو براتون جبران کنم تا دیگه مثله من چندین ساعت وقت پیدا کردن جایگزین این برنامه ها نباشید .
    1- استفاده از goggles :
    لینک برنامه mercury

همونطور که میدونید این برنامه مربوط به جستجو بر اساس تصاویر می باشد یعنی یه عکس از منظره یا خواننده یا هر چیزی که نمیدونید مربوط به چه چیزی هست رو وارد می کنید و تو اینترنت به دنبال اون عکس میگرده و به شما جواب میده .
    برای این کار دو راه وجود داره اول این که از مرورگر puffin یا mercury استفاده کنید
    نحوه کار به این صورت هست که ابتدا به طور مثال وارد مرورگر mercury میشید
    1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

برای puffin هم به همین صورت عمل کنید

2-برنامه TextGrabber
    لینک برنامه TextGrabber

ترجمه متن های داخل عکس که فقط اندوریدی ها میتونند این کار رو با google translate انجام بدن .
    این یکی برنامه هست که پولی هم می باشد اما تو تانگبو نسخه به روزش هست اگه خواستید میتونید تو تانگبو سرچش کنید .
    نحوه کارش هم خیلی سادس یه عکس از جایی که میخواید ترجمه کنید میگیرد و اونو تبدیل به زبان مورد نظر شما میکنه فقط مشکلش اینه که فارسی ترجمه نمیکنه اما اصلا مهم نیست وقتی شما مثلا یه زبان چنی رو به انگلیسی ترجمه کردید میتونید متن رو کپی کنید و ببرید تو google translate لعنتی و همونجا ترجمش کنید به فارسی .
    1-

2-

3-

یه برنامه خوب دیگه هم برای این کار موجوده که ویژگی های خوبش پولی اسمش ipronuncition هستش لینکش زیر موجوده
    ipronuncition
    در آخر هم بگم اگه یه ذره همکاری کنید میشه با نوشتن review تو قسمت برنامه های google translate و google search به گوگل فشار بیاریم بگیم این قسمت ها رو اضافه کنه مطمئن باشید تاثیر داره مثلا من چند وقت پیش به برنامه نویس iFiles گفتم برنامشو هماهنگ با تم ios 7 کنه یک هفته بعد این کارو انجام داد!!!!
    تشکر یادتون نره واقعا خیلی وقت صرف نوشتنش کردم چه برسه پیدا کردنشون .
صبر کنید ..
X