اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

وای فای شبکه ای رو پیدا نمی کند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• وای فای شبکه ای رو پیدا نمی کند

سلام بچه ها وای فای من روش میشه اما چیزی پیدا نمیکنه همش در حال جستجو هست گوشی های دیگه و لب تاب به وایفایمون وصل میشه فقط گوشی من نمیشناسه وایفای های دیگه هم نمیشناسه
    بعضی وقتا میزارمش تو فریزر برا چند دقیقه میشناسه و کار هم میکنه لطفا کمکم کنید ریست نتورک هم کردم فایده نداره

تو قسمت تنطیمات آیفون شبکه رو ریست کنید درست نشد مشکل سخت افزاری خواهد بود ( باز هم قبل از اینکه جایی ببری به آخرین نسخه ریستور کن)
    Setting/general/reset /reset network setting
    نمایندگی انحصاری شرکت نقش در سه استان خراسان 
    مدیر فروش وبسایت BlackApple.Me
    --------------------------------------------------------
    فقط آن وقت است که پای کارمان را امضا می کنیم.
    طراحی شده توسط اپل در کالیفرنیا

نظر

فکر کنم گوشیت ۴اس باشه اول با سشوار انقدر گرمش کن تا اوور هیت بده خاموش شه بعد بذارش تو فریزر میدونم زیاد با عقل جور در نمیاد ولی تو کل سایتای خارجی نوشته اینجوری درست میشه ماله یکی از دوستامم اینجوری شده بود همین کارو با سلام و صلوات انجام دادیم خوب شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط iReza13 نمایش پست ها
        تو قسمت تنطیمات آیفون شبکه رو ریست کنید درست نشد مشکل سخت افزاری خواهد بود ( باز هم قبل از اینکه جایی ببری به آخرین نسخه ریستور کن)
        Setting/general/reset /reset network setting
        من گفتم رستورت نوتورک کردم فایده نداشت

نظر

نوشته اصلی توسط hsh988 نمایش پست ها
          فکر کنم گوشیت ۴اس باشه اول با سشوار انقدر گرمش کن تا اوور هیت بده خاموش شه بعد بذارش تو فریزر میدونم زیاد با عقل جور در نمیاد ولی تو کل سایتای خارجی نوشته اینجوری درست میشه ماله یکی از دوستامم اینجوری شده بود همین کارو با سلام و صلوات انجام دادیم خوب شد

سشوار زدم روش خاموش نشد..

نظر

سلام دوست عزیز تنظیمات مودم رو عوض کنید...مثلاً اسم یا پسوورد رو عوض کنید درست میشه.

نظر

در قسمت واي فاي مودم ريجن رو به usa تغيير بديد.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

سشوار و نگه دار روش داغ داغ بشه اوور هیت میده خاموش میشه

نظر

نوشته اصلی توسط MasouDShirazI نمایش پست ها
                  در قسمت واي فاي مودم ريجن رو به usa تغيير بديد.

Sent from my iPad using Tapatalk
                  چیزی به نام ریجن نیست مال من tp-link هست

نظر

نوشته اصلی توسط tmbx3 نمایش پست ها
                    چیزی به نام ریجن نیست مال من tp-link هست
                    سلام
                    دوست عزیز ، احتمالا همان گزینه Channel داخل تنظیمات مودم شماست که به USA تغییر دادید.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                      سلام
                      دوست عزیز ، احتمالا همان گزینه Channel داخل تنظیمات مودم شماست که به USA تغییر دادید.
                      اره ولی درست نشد رمز هم عوض کردم اسم هم عوض کردم ولی نشد
                      وقتی میزارمش تو فریزر یه چند مین کار میکنه وای فای دوباره میره و وافای همینجور در حال جستجو هست!!!
                      قبلا خراب شده غیر فعال بود بود الان قطعه وای فایش یک ماهی هست عوض کردم نو گزاشتم

نظر

نوشته اصلی توسط tmbx3 نمایش پست ها
                        اره ولی درست نشد رمز هم عوض کردم اسم هم عوض کردم ولی نشد
                        وقتی میزارمش تو فریزر یه چند مین کار میکنه وای فای دوباره میره و وافای همینجور در حال جستجو هست!!!
                        قبلا خراب شده غیر فعال بود بود الان قطعه وای فایش یک ماهی هست عوض کردم نو گزاشتم
                        دوست عزیز
                        شخصاً برای هاردهای خراب از فریزر استفاده میکنم که اکثراً هم جواب میگیرم... من احتمال میدم که قطعه وای فای شما علیرغم تعویض شدن باز هم خراب هستش.
                        چون لزومی نداره که با سرما کار کنه و بعد از گرم شدن دوباره از کار بی افته.
                        من روی دو تا 5s اینکار رو کردم و مشکل کانکت شدنشون حل شد... شما هم امتحان بکن. ( شما نگفتید که گوشیتون چی هست...؟ )
                        اسم وای فای خودتون رو فقط با حروف بزرگ شروع کنید ( مثلا یک نام ) و بعد هم از اعداد استفاده کنید.
                        نمونه : TMBXWIFI1393
                        ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 12-05-2014, 05:34 PM

نظر

این مشکل الان مدتهاست که مطرح شده نزدیک به یک سال و خورده ای و متاسفانه دوستانی که ایفون 4 اس دارند و به صورت مداوم از وای فای گوشیشون کار کشیدن به این درد مبتلا شدن راهکارهای موقتی زیادی برای درمانش عنوان شده که متاسفانه هیچ کدوم از تجویز های ارائه شده برای درمان به صورت قطعی و صدرصد نیست و هر لحظه امکان بازگشت مجدد این مشکل وجود داره تنها راه حل قطعی برای اون تعویض قطعه وای فای با قطعه یدکی با کیفیت اصلی هست که به دوستانی که به این بلا گرفتار شدن پیشنهاد میشه ترجیحن تعویض فقط با کیفیت اصلی چون از وای فای این گوشی با کیفیت پایین تر هم داخل بازار موجود هست که بدرد نمیخوره وسلام....

نظر

صبر کنید ..
                          X