اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارروری از سیدیا دریافت میکنم که توی گوگل هم سرج میکنم نیست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارروری از سیدیا دریافت میکنم که توی گوگل هم سرج میکنم نیست

سلام ، من امروز اومدم این توییک OS Experience رو بخرم ولی با این اررور مواجه میشم ! میشه بگید این اررور چی هست اصلا و چجوری رفع میشه ؟ آیدیوایسم هم iPad Air 7.0.4 هست ،
    توی گوگل هم سرچ کردم ولی هیچی پیدا نکرد ؟ فکر کنم اولین بار هست این اررور رو میده Cydia :/
    ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 09-05-2014, 03:34 PM

گفته شده مشکلی در قسمت لایسنس داشته، فعلا قابلیت خرید رو برداشتن تا برنامه نویس آپدیت کنه سیستم رو

نظر

یعنی مشکلی از طرف من نیست ؟ ممنون که جواب دادین

نظر

نوشته اصلی توسط Mohiwoods نمایش پست ها
        یعنی مشکلی از طرف من نیست ؟ ممنون که جواب دادین
        بله مشکل از طرف برنامه هست

نظر

Salam
          من یه مشکل با سایدیا پیدا کردم نمیدونم چرا و چی شده اصلاً.فقط صفحه اول اطلاعات داره و صفحه سورسها،، ولی بقیه صفها انگار کلاً پاک شدن و هیچی توشون نیست و موقع ریلود یا رفرش این پیام رو میدهImageUploadedByTapatalk1401108214.575612.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط m.a.b نمایش پست ها
            Salam
            من یه مشکل با سایدیا پیدا کردم نمیدونم چرا و چی شده اصلاً.فقط صفحه اول اطلاعات داره و صفحه سورسها،، ولی بقیه صفها انگار کلاً پاک شدن و هیچی توشون نیست و موقع ریلود یا رفرش این پیام رو میده[ATTACH]18703[/ATTACH]
            سایدیا تنها میتونه ۶۵۵۳۵ تا پکیج رو تو خودش لیست کنه و تعداد پکیجهای شما بیش از این رقمه.
            چند تا از سورسهاتون رو پاک کنید درست میشه.
            ویرایش توسط amgr : https://i-phone.ir/forums/member/63517-amgr در ساعت 26-05-2014, 05:24 PM
            .:amgr:.

نظر

سپاس
              حل شد مشکلم،از راهنماییتون واقعاً متشکرم

نظر

صبر کنید ..
              X