اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جعبه لایتنر لیبا | Leeba

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• جعبه لایتنر لیبا | Leeba

سومین نرم افزار از گروه سنجاقک منتشر شد

لیبا یه جعبه لایتنره که در ساختش ما بیشتر هدفمون این بود که استفاده ازش فوق العاده راحت و سریع باشه که کاربر خسته نشه.
    برای ساختن فلش کارت‌ها و همین طور مطالعه اونها فقط از جسچرها استفاده میکنید که کار رو خیلی راحت میکنه.
    لیبا از iCloud هم پشتیبانی میکنه، پس هیچوقت نگران از دست دادن کارت‌هایی که ساختید نباشید.

توضیحات نرم‌افزار در سیبچه
    رای انتقال مطلبی از حافظه كوتاه مدت به حافظه بلند مدت نیازمند تكرارهای زیاد و کسل‌کننده می‌باشید. این موضوع یکی از عوامل مهم ناکامی در به خاطر سپردن مطالب مختلف می‌باشد. روش لایتنر مرور فلش کارت‌ها را به گونه‌ای تنظیم می‌كند تا با بیشترین تكرار در قسمت خطرناک منحنی فراموشی، مطالب به حافظه بلند مدت شما هدایت شود.

در جعبه لایتنر لیبا همه چیز بسیار ساده و زیبا طراحی شده است. به سادگی فلش‌کارت بسازید، به آسانی مرور کنید و آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید.

ویژگی‌های لیبا :
    - طراحی بسیار ساده و زیبا
    - یادآوری کارت‌های موجود برای مرور
    - ساخت و مرور کارت‌ها به ساده‌ترین شیوه ممکن
    - ذخیره و هماهنگ سازی کارت‌ها بین دستگاه‌ها از طریق آیکلود
    - امکان اشتراک گذاری بسته‌ها از طریق ایمیل و iTunes Sharing

این نسخه اول برنامست و ما داریم همچنان روی لیبا کار میکنیم تا اونو قوی‌تر کنیم. امکاناتی مثل speech و همینطور اضافه کردن عکس و صوت به کارت‌ها در آپدیت بعدی اضافه میشند.
    اگه به قابلیتی نیاز دارید که تو برنامه نیست حتما به ما بگید تا براتون فراهم کنیم.

برنامه هم در AppStore و هم در سیبچه موجوده.
    **مهم** در نسخه سیبچه قابلیت iCloud به علت محدودیتهای سیبچه غیرفعال است. اگر مایلید از iCloud استفاده کنید حتما نسخه AppStore رو دانلود کنید.

دانلود از سیبچه

برای توضیحات بیشتر و همینطور آشنایی با دیگر برنامه های ما میتونید از وبسایت ما دیدن کنید

بازدید از وبسایت سنجاقک

من هنوز جزئیات امکانات برنامه رو نخوندم.ولی همین که تیتر جعبه لایتنر رو دیدم پست رو باز کردم.واقعا جای خالی همچین برنامه ای احساس میشد.من خودم خیلی از برنامه ها رو امتحان کردم و لی بدرد نمی خوردن.امیدوارم این برنامه که توسط تیم شما طراحی شده خوب از آب دربیاد.منتظر برنامه تو استور اپل هستم.

موفق باشید

نظر

اپل استور هم بزارين! ممنون

Sent from my iPhone

نظر

کارت پیش فرض هم داره؟
        مثل 504 ؟

نظر

در حال حاضر نه . بسته ای به عنوان بسته ی پیش فرض وجود نداره در برنامه.

نظر

منظتر لینک اپ استور هستیم
            ایده ی جالبی هست

نظر

دیتا بیس های 504 و ۱۱۰۰ رو اضافه کنین

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk pro

نظر

اگه دیتا بیس بهش اضافه کنید ازش استقبال بیشتری میشه. چون خیلی ها مثل من حوصله اینهمه وارد کردن کارت ندارن

نظر

دیتا بیس های 504 و ۱۱۰۰ رو اضافه کنین
                  اگه دیتا بیس بهش اضافه کنید ازش استقبال بیشتری میشه. چون خیلی ها مثل من حوصله اینهمه وارد کردن کارت ندارن
                  در آپدیت های بعدی این امکان اضافه میشه که کاربران بتونند بسته هایی که می‌سازند رو به اشتراک بذارند و تمام بسته های به اشتراک گذاشته شده از داخل خود برنامه قابل دریافت باشه
                  ما هم چند بسته مثل ۵۰۴ رو بصورت رایگان قرار خواهیم داد که دوستان بتونند استفاده کنند

نظر

برنامه روی AppStore هم اومد

لطفا با دادن rate و review از ما حمایت کنید
                    ممنون

نظر

سلام
                      انشاالله بسته ۵۰۴ که اضافه بشه من حتما میخرم
                      ممنون از تلاشتون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

امکان خرید کد هم تو سایتتون اضافه کنین هم واسه این برنامه هم واسه car pelak

نظر

تو روز چن بار میپرسه؟نمیشه کاری کرد که تعداد پرسیدنش قابل تنظیم باشه؟

نظر

جعبه لایتنر لیبا | Leeba

نوشته اصلی توسط kiachip نمایش پست ها
                            تو روز چن بار میپرسه؟نمیشه کاری کرد که تعداد پرسیدنش قابل تنظیم باشه؟

لیبا مطابق روش لایتنر روزانه کارت هایی که نیازمند مرور باشند رو از شما میپرسه و چون روش لایتنر یه متد و روش بین المللی و علمی هست ما از این روش استفاده کردیم تا مرور کارت ها طبق یه روش درست صورت بگیره و از تکرارهای بیجا و اضافی خودداری بشه. برای آشنایی بیشتر با روش لایتنر میتونی به لینک زیر مراجعه کنی :
                            http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AC%...AA%D9%86%D8%B1

نظر

نوشته اصلی توسط abas.karami68 نمایش پست ها
                              امکان خرید کد هم تو سایتتون اضافه کنین هم واسه این برنامه هم واسه car pelak
                              داریم تلاش میکنیم نماد اعتماد الکتریکی دریافت کنیم تا بتونیم درگاه پرداخت الکتریکی داشته باشیم. به محض فعال شدن درگاه پرداخت الکتریکیمون امکان فروش کد در سایت فعال میشه.
                              با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                              X