اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

جعبه لایتنر لیبا | Leeba

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

۳ کد ریدیم خدمت دوستان عزیز i-phone.ir که بتونند به رایگان از لیبا لذت ببرند

9ALNHWXP9JXM
    7KX4ERJYWF46
    6X4333EARTME

میتونید صفحه فیسبوک سنجاقک رو لایک کنید. تو مناسبت های مختلف تعدادی کد ریدیم از برنامه هامون قرار میدیم.
    http://facebook.com/sanjaqak

نظر

اولین آپدیت لیبا منتشر شد!

دوستان نسخه ۱.۱ لیبا رو ریلیز کردیم که میتونید از Appstore و یا سیبچه دریافت کنید.
      اکثر دوستان درخواست داشتن تا فلش کارت های آماده (مثل ۵۰۴) تو برنامه باشه. ما تو نسخه ۱.۱ این امکان رو فراهم کردیم برای کاربران. در این نسخه مرکز آنلاینی رو قرار دادیم که کاربران میتونند بسته های خودشون رو برای کلیه کاربران لیبا به اشتراک بگذارند.
      همچنین بسته های معروف مثل ۵۰۴ رو خودمون کم کم قرار میدیم.

ویژگی دیگر امکان تلفظ کارت هاست یا بعبارتی Text to Speech

------
      دوستانی که تمایل به خرید برنامه از AppStore دارند و امکان خرید دلاری نرم افزار رو ندارند. میتونند از طریق سایت ما کد Redeem رو خریداری کنند.
      سنجاقک | لیبا

نظر

سلام من از داخل اپ استور خریدم اما 504 اون رو چگونه ادد کنم داخلش

نظر

دوست عزیز از داخل خود برنامه وقتی دکمه + رو بزنی، گزینه آخر دانلود از مرکز فلش‌کارت‌هاست که میتونید از این قسمت انواع بسته های آموزشی رو دریافت کنی
          سوالی بود درخدمتم

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
            دوست عزیز از داخل خود برنامه وقتی دکمه + رو بزنی، گزینه آخر دانلود از مرکز فلش‌کارت‌هاست که میتونید از این قسمت انواع بسته های آموزشی رو دریافت کنی
            سوالی بود درخدمتم
            سلام
            چند سوال داشتم
            براي ثبت نام بايد حق عضويت داد ؟
            من چند بار براي ثبت نام ايميل وارد كردم ولي به صفحه پرداخت ميره
            كلا ثبت نام انجام نميشه
            هيچ بسته رايگاني توي ديتابيس فلش كارت ها وجود نداره؟
            براي اينكه خودمون فلش كارت بسازيم راهي هست توي كامپيوتر انجام بشه ؟

فايل هاي با فرمت leebax با چه نرمافزاري قابل ويرايش هستن؟
            ویرایش توسط cacodemon : https://i-phone.ir/forums/member/801-cacodemon در ساعت 12-04-2015, 09:41 AM

نظر

اگر بتونید این برنامه رو تحت پلتفرم های دیگه مثل ویندوز و مک بنویسید که با استفاده از کلود از همه جا به دیتا بیسمون دسترسی داشته باشیم شاهکار کردید مثل برنامه anki

نظر

سلام
                چند سوال داشتم
                براي ثبت نام بايد حق عضويت داد ؟
                من چند بار براي ثبت نام ايميل وارد كردم ولي به صفحه پرداخت ميره
                كلا ثبت نام انجام نميشه
                هيچ بسته رايگاني توي ديتابيس فلش كارت ها وجود نداره؟
                براي اينكه خودمون فلش كارت بسازيم راهي هست توي كامپيوتر انجام بشه ؟

فايل هاي با فرمت leebax با چه نرمافزاري قابل ويرايش هستن؟
                سلام
                برنامه رایگانه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتونید کارت بسازید و مطالعه کنید. بدون محدودیت
                ولی برای استفاده از فلش کارتهای آماده باید مبلغی رو پرداخت کنید. با پرداخت اون هزینه به هزاران کارت ساخته شده توسط کاربران دسترسی دارید. حق اشتراک را یکبار و برای همیشه پرداخت میکنید.

ما در حال بازنویسی لیبا هستیم. فیدبکهای زیادی از کاربران دریافت کردیم و تو نسخه جدید حدود ۸۰درصد اونها رو انجام دادیم. از جمله این قابلیت ها راه اندازی وبسایت برنامه و امکان ویرایش و اضافه کردن بسته هاتونه.

اگر بتونید این برنامه رو تحت پلتفرم های دیگه مثل ویندوز و مک بنویسید که با استفاده از کلود از همه جا به دیتا بیسمون دسترسی داشته باشیم شاهکار کردید مثل برنامه anki
                همون طور که در بالا گفتم ما مشغول بازنویسی برنامه هستیم و یکی از اهدافمون آوردن لیبا به تمام پلتفرمهاست. نسخه اندروید در فاز تست نهاییه و به زودی منتشر میشه.
                برای پلتفرمهای دیگه هم برنامه داریم که در آینده اعلام میکنیم جزییاتشو

اگه هرگونه نظر و پیشنهادی دارید در مورد لیبا لطفا به سایت ما مراجعه و با ما تماس بگیرید.
                تمام درخواست ها بررسی و در لیست پیاده سازی قرار می گیرند

نظر

سلام
                  من لیست لغات ۵۰۴ کامل و ۱۱۰۰ و ۹۰۰ تاشو تایپ شده دارم
                  اگر دوست داشتید همکاری کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط Abbaspoor نمایش پست ها
                    سلام
                    برنامه رایگانه و بدون پرداخت هیچ هزینه ای میتونید کارت بسازید و مطالعه کنید. بدون محدودیت
                    ولی برای استفاده از فلش کارتهای آماده باید مبلغی رو پرداخت کنید. با پرداخت اون هزینه به هزاران کارت ساخته شده توسط کاربران دسترسی دارید. حق اشتراک را یکبار و برای همیشه پرداخت میکنید.

ما در حال بازنویسی لیبا هستیم. فیدبکهای زیادی از کاربران دریافت کردیم و تو نسخه جدید حدود ۸۰درصد اونها رو انجام دادیم. از جمله این قابلیت ها راه اندازی وبسایت برنامه و امکان ویرایش و اضافه کردن بسته هاتونه.

همون طور که در بالا گفتم ما مشغول بازنویسی برنامه هستیم و یکی از اهدافمون آوردن لیبا به تمام پلتفرمهاست. نسخه اندروید در فاز تست نهاییه و به زودی منتشر میشه.
                    برای پلتفرمهای دیگه هم برنامه داریم که در آینده اعلام میکنیم جزییاتشو

اگه هرگونه نظر و پیشنهادی دارید در مورد لیبا لطفا به سایت ما مراجعه و با ما تماس بگیرید.
                    تمام درخواست ها بررسی و در لیست پیاده سازی قرار می گیرند
                    مایل نبودید؟

نظر

لطفا کمکم کنید

من با سختی فراوان حدود ۴۰ کارت مهم رو نوشتم
                      توی تنظیمات یه گزینه بود خاموش روشنش کردم یهو دیدم کارتام نیستن
                      میگه باید از ایتونز بیارمش
                      توروخدا کمکم کنید

نظر

سلام
                        لطفه کمکم کنید
                        حدود ۴۰ کارت رو با زحمت فراوان تایپ کردم و استفاده میکردم
                        توی تنظیمات یه گزینه ی ایکلود بود که خاموش روشنش کردم
                        یهو دیدم کارتام نیستن
                        باید چکار کنم :'(

نظر

سلام
                          من حدود یکسال هست از نرم افزار لیبا استفاده میکنم. شما نوشته بودید بدون محدودیت میشه کلمه به نرم افزار اضافه کرد اما جدیدا دیگه نمیتونم کارت اضافه کنم و همون پیغام رجیستر و حق اشتراک را می فرسته
                          لطفا راهنمایی فرمایید
                          در ضمن مشکل دیگه این هست که قبلا میخواستم کارت دانلود کنم ولی چون مبلغ درخواستی فکر میکنم به دلار بود نمیدونستم پرداخت چطور انجام میشه. در این مورد هم لطفا توضیح فرمایید

نظر

با سلام و احترام

بنده قبلا بصورت سخت افزاری با جعبه 31 خونه ای لایتنر کار میکردم، اما در خصوص لیبا متوجه نمیشم که از کجا میشه تشخیص داد که الان، کارت توی خونه چندمه؟ ممنون میشم اگر توضیحاتی رو ارائه بفرمائید.

با تشکر

نظر

برنامه خوبی هست من قبلا با مشابه ای روی کامپیوتر کار کرده ام بسیار برنامه مفیدی است
                              من نیاز به دیتابیس 504 و 1100 واژه انگلیسی دارم در صورت امکان راهنمایی کنید

نظر

آیا برای استفاده از دیتا بیس های آماده می بایستی پول پرداخت کرد؟ چگونه

نظر

صبر کنید ..
                                X