اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اکثر برنامه ها با اینترنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اکثر برنامه ها با اینترنت

دوستان! آیفون ۴ من به طور ناگهانی با اینترنت مشکل پیدا کرده همه برنامه ها مثل اینستاگرام، وایبر، کلش آف کلنز و ... که همیشه راحت باز میشدن، الان فقط درصورتی کار میکنن که چیز.پی.ان فعال باشه!!!
    از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و توی رفتن به سایتا با سافاری هیچ ایرادی نداره و فقط اپلیکیشنایی که به نت نیاز دارن مشکل دار شدن!
    موندم اشکال کار از کجاس؟ با تغییر IP یا DNS حل میشه؟ چطور؟
    بدجوری گیر کردم... اگه کسی راه حلی داشت ممنون میشم راهنماییم کنه

نوشته اصلی توسط soroushy نمایش پست ها
    دوستان! آیفون ۴ من به طور ناگهانی با اینترنت مشکل پیدا کرده همه برنامه ها مثل اینستاگرام، وایبر، کلش آف کلنز و ... که همیشه راحت باز میشدن، الان فقط درصورتی کار میکنن که چیز.پی.ان فعال باشه!!!
    از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم و توی رفتن به سایتا با سافاری هیچ ایرادی نداره و فقط اپلیکیشنایی که به نت نیاز دارن مشکل دار شدن!
    دوست عزیز مشکل از گوشیتون نیست از نتتون هست که به خاطر تحریم ها این اتفاق میفته و تنها راهتون استفاده از چیز پی ان هست!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط soroushy نمایش پست ها
      برو به تنظیمات و درون وای فای گزینه dns را بزار 8.8.8.8 درست میشه موفق باشی

نظر

صبر کنید ..
      X