اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ویندوز مناسب برای مک بوک پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ویندوز مناسب برای مک بوک پرو

سلام
    چه ویندوزی برای بوت کمپ مکبوک پرو رتینا ۲۰۱۳ پیشنهاد میکنید که مشکلی نداشته باشه و روان باشه ؟

پیشنهاد میکنم اصلا ویندوز روی مک نصب نکنید ، به سیستم آسیب میرسونه ، باتری زود تمام میشه و سی پی یوتون رو زود ضعیف میکنه در ضمن اصل سیستم عامل رو تخریب میکنه و دیگه نمیشه به حالت اول برش گردوند و روان باهاش کار کرد .

نظر

نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
      پیشنهاد میکنم اصلا ویندوز روی مک نصب نکنید ، به سیستم آسیب میرسونه ، باتری زود تمام میشه و سی پی یوتون رو زود ضعیف میکنه در ضمن اصل سیستم عامل رو تخریب میکنه و دیگه نمیشه به حالت اول برش گردوند و روان باهاش کار کرد .
      بر چه اساس و منبعی این حرف رو میزنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
        سلام
        چه ویندوزی برای بوت کمپ مکبوک پرو رتینا ۲۰۱۳ پیشنهاد میکنید که مشکلی نداشته باشه و روان باشه ؟
        ویندوز ۸.۱ را از طریق بوت کمپ نصب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط sinaonee نمایش پست ها
          ویندوز ۸.۱ را از طریق بوت کمپ نصب کنید.
          ببخشید، ویندوز 8 ای که با بوت کمپ نصب میشه، با صفحه ی رتینا مشکلی نداره؟ یعنی تصویرش کمی مهوی نداره؟
          میشه رزلوشن رو روی 2880*1800 گذاشت، ولی آیکونا خیلی کوچیک نشن؟ چون توی پاراللز یه همچین امکانی هست
          و سوال آخرم اینکه توی ویندوز بوتکمپی برای باز کردن پنجره ها لگ نداره؟ چون من با پارللز لگ دارم (البته روی رزلوشن 2880*1800)، با وجودی که 16 گیگ هم رم دارم!

ممنون

Sent from the Orbit
          ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 30-04-2014, 09:42 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
            ببخشید، ویندوز 8 ای که با بوت کمپ نصب میشه، با صفحه ی رتینا مشکلی نداره؟ یعنی تصویرش کمی مهوی نداره؟
            میشه رزلوشن رو روی 2880*1800 گذاشت، ولی آیکونا خیلی کوچیک نشن؟ چون توی پاراللز یه همچین امکانی هست
            و سوال آخرم اینکه توی ویندوز بوتکمپی برای باز کردن پنجره ها لگ نداره؟ چون من با پارللز لگ دارم (البته روی رزلوشن 2880*1800)، با وجودی که 16 گیگ هم رم دارم!

ممنون

Sent from the Orbit
            خیر، ویندوز 8.1 مشکل و لگی با صفحه نمایش رتینا ندارد. سایز آیکان ها و نوشته ها قابل تغییر است.

نظر

ویندوز ۸.۱ برای صفحات رزولوشن بالا بهینه شده. اکثر برنامه ها خوب کار میکنن.

نظر

صبر کنید ..
              X