اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

whatsapp

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• whatsapp

سلام دوستان
    من رو 5C برنامه whatsapp نصب کردم
    ولی استیکر ها فعال نیست
    یه فلش سمت چپ هست که واسه ارسال فایل یا عکس هست
    میشه راهنمایی کنید چطور فعال میشه؟
    اصلا میشه یا نه
    ضمنا من ورژن 7.1.1 رو آپدیت کردم و جیلبریک نیستم

سلام
    برو تو تنظیمات گوشی.
    general-----keyboard-----add keyboard----emoji
    از تو کیبرد برو و ادد کیبرد رو بزن و emoji رو اضاف کن. تو واتس اپ هم ک وارد شدی وقتی کیبرد رو واسه تایپ بیاری رویه دکمه کره زمین یزنی شکل ها میان

نظر

سلام. من بعد از آپديت آيفونم وقتي ميرم از app store برنامه whatsapp رو نصب كنم يه آيكوني نشون ميده كه شبيه يه ابر هست و پايينش يه فلش داره و اقدامي براي نصب انجام نميده. ميشه بگين مشكل از كجاست و بايد چكار كنم؟ قبلا اين برنامه رو داشتم ولي كسي اشتباها اون رو حذف كرده از روي گوشيم. ممنون ميشم كمك كنيد.

نظر

نوشته اصلی توسط mandananoroozi نمایش پست ها
        سلام. من بعد از آپديت آيفونم وقتي ميرم از app store برنامه whatsapp رو نصب كنم يه آيكوني نشون ميده كه شبيه يه ابر هست و پايينش يه فلش داره و اقدامي براي نصب انجام نميده. ميشه بگين مشكل از كجاست و بايد چكار كنم؟ قبلا اين برنامه رو داشتم ولي كسي اشتباها اون رو حذف كرده از روي گوشيم. ممنون ميشم كمك كنيد.
        این آیکون یعنی شما قبلا برنامه رو خریدید اما از رو دستگاه پاک کردید. (چیزپی ان رو امتحان کنید).
        .There is no knowledge that is not power

نظر

حتما بايد * پي ان داشته باشم؟ ازكجا دانلودش كنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط mandananoroozi نمایش پست ها
            حتما بايد * پي ان داشته باشم؟ ازكجا دانلودش كنم؟
            همونطور که حسین عزیز گفت باید از چیز پی ان استفاده کنید که صحبت در این باره در انجمن ممنوع هست!
            لطفا قوانین رو مطالعه کنید! ممنون http://www.i-phone.ir/forums/thread9.html
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
            X