اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایا برنامه Edius برای مک وجود نداره؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایا برنامه Edius برای مک وجود نداره؟

سلام
    دوستان من خودم مک ندارم و اگر قرار باشه روزی مک بخرم فقط ئ فقط برای کارهای فتوشاپ و تدوین فیلم و این چیزا میخرم که سیستم های ویندوزی کمی تو اجرای روان این برنامه ها بعد از گذشت مدتی از عمر ویندوز نا توان هستند ( البته سیستم های میان رده نه خیلی گرون )

خلاصه تو ذهنم بود اگه خواستم بخرم مک مینی بخرم و الان داشتم سرچ میکردم دیدم برنامه و فتوشاپ و 3d max برای مک موجوده ( البته نمیدونم برای نسخه ماوریک بود یا نه ) ولی برنامه Edius که برای تدوین فیلم به کار میره برای مک پیدا نکردم...!!!

حالا میخوام بدونم آیا پیدا میشه؟
    آیا اصلا درسته 2 میلیون بدم مک مینی بخرم یا با هموم 2 میلیون یه سیستم ویندوزی غول میشه خرید؟
    ببخشید اگر بخشی از سوالم مربوط به این بخش انجمن نیست...

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من خودم مک ندارم و اگر قرار باشه روزی مک بخرم فقط ئ فقط برای کارهای فتوشاپ و تدوین فیلم و این چیزا میخرم که سیستم های ویندوزی کمی تو اجرای روان این برنامه ها بعد از گذشت مدتی از عمر ویندوز نا توان هستند ( البته سیستم های میان رده نه خیلی گرون )

خلاصه تو ذهنم بود اگه خواستم بخرم مک مینی بخرم و الان داشتم سرچ میکردم دیدم برنامه و فتوشاپ و 3d max برای مک موجوده ( البته نمیدونم برای نسخه ماوریک بود یا نه ) ولی برنامه Edius که برای تدوین فیلم به کار میره برای مک پیدا نکردم...!!!

حالا میخوام بدونم آیا پیدا میشه؟
    آیا اصلا درسته 2 میلیون بدم مک مینی بخرم یا با هموم 2 میلیون یه سیستم ویندوزی غول میشه خرید؟
    ببخشید اگر بخشی از سوالم مربوط به این بخش انجمن نیست...
    تا اونجا که من می دونم 3D max برای مک نیست
    و از طرف دیگه٬ باز تا اونجا که من میدونم Final cut pro مک قوی ترین برنامه برای ادیت فیلم هاست. که اصلا نسخه ویندوزی نداره. چرا روی اون فکر نمی کنید؟
    و Edius هم بصورت رسمی برای مک نیست.

اما

, EDIUS only works on Windows. There is no official EDIUS for Mac version product. Fortunately, if you're searching for an EDIUS for Mac alternative, you're in the right place. This page will introduce several EDIUS for Mac alternatives and includes the differences between them. Choose your favorite EDIUS for Mac equivalent and edit video on Mac in your familiar way.

EDIUS for Mac: Edit HD Videos on Mac
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

3d max برای مک نیست! و همونطور که روزبه جان گفت برنامه Edius به صورت رسمی برای مک وجود نداره!(اگه باشه هم فرقی نمیکنه چون هیچ وقت نمیتونه جای Final cut pro بگیره)
      و اینکه اگه فکر میکنید که برنامه Edius بهتر از Final cut pro هست اصلا اینطور نیست!
      تو ضمینه فیلم و موسیقی ویندوز اصلا حرفی برای گفتن نداره دو مقابل مک
      حالا میخوای بهترین سخت افزار رو داشته باش!
      خیر با ۲میلیون یه سیستم خیلی عالی نمیتونی بگیری!
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نسخه ی پرتابل 3ds max رو میشه روی مک اجرا کرد، ولی راستش نمی دونم چقد با نسخه ی نصبی ویندوزش فرق داشته باشه

Sent from the Orbit

نظر

سلام و ممنون از همه دوستان
          راستش با final cut pro اصلا کار نکردم
          برنامه Edius رو هم برای خودم نمیخوام
          خواهرم مونتاز کار فیلم عروسی هست یعنی فیلم میکس میکنه
          و تقریبا اکثر مونتاژ کار ها با این برنامه بلدن کار کنن من جمله خواهرم
          سال 2009 رفت یه سیستم تقریبا شاخ خونگی ویندوزی خرید که بلکه تو اجرای فتوشاپ و 3DMAX و Edius حتی کندی هم نداشته باشه که شدیدا اذیتش میکنه
          میدونم که مک تو این جور کارا خداست و کم آوردن تو کارش نیست ولی مشکل اول پولشه و مشکل دوم نبود برنامه برای مک

راستی عملکرد و هم چنین قابلیت های فتوشاپ مک و ویندوز فرقی با هم ندارن که؟
          منظورم حتی در چیدمان ابزار ها و نوع کاری که میکنن و حتی اینکه ابزار های یکی از دیگری کمتر یا بیشتر باشه؟؟؟
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط AliZali نمایش پست ها
            سلام و ممنون از همه دوستان
            راستش با final cut pro اصلا کار نکردم
            برنامه Edius رو هم برای خودم نمیخوام
            خواهرم مونتاز کار فیلم عروسی هست یعنی فیلم میکس میکنه
            و تقریبا اکثر مونتاژ کار ها با این برنامه بلدن کار کنن من جمله خواهرم
            سال 2009 رفت یه سیستم تقریبا شاخ خونگی ویندوزی خرید که بلکه تو اجرای فتوشاپ و 3DMAX و Edius حتی کندی هم نداشته باشه که شدیدا اذیتش میکنه
            میدونم که مک تو این جور کارا خداست و کم آوردن تو کارش نیست ولی مشکل اول پولشه و مشکل دوم نبود برنامه برای مک

راستی عملکرد و هم چنین قابلیت های فتوشاپ مک و ویندوز فرقی با هم ندارن که؟
            منظورم حتی در چیدمان ابزار ها و نوع کاری که میکنن و حتی اینکه ابزار های یکی از دیگری کمتر یا بیشتر باشه؟؟؟
            ممنون
            خیر، هیچ فرقی ندارند

Sent from the Orbit

نظر

صبر کنید ..
            X