اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اضافه کردن دیکشنری فارسی به دیکشنری توکار iOS - بدون جیلبریک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
    خب شما این قسمت رو ندیدی احیانا؟
    خود اون ها منبع آموزششون رو سایت ما زدن بعد شما میگی منبع بزنیم ما ؟

نه دوست عزیز ندیدم!خوب من شرمنده

Sent from Reza's iPhone 5s

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
      دوستان کل ۲ تا فولدر رو هم با ای تولز بریزید؟!در ظمن این رو قبل شما سایت ********* گذاشته بود بهتر تبود منبع رو ذکر کنید؟

خیلی دوست دارم روش محاسبتون رو بدونم که زودتر زدن، شاید یک ریاضی نوین بشه ساخت از اون!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        خیلی دوست دارم روش محاسبتون رو بدونم که زودتر زدن، شاید یک ریاضی نوین بشه ساخت از اون!

برادر بیا بزن؟طوری شده؟یا شما مشکل خاصی داری؟

نظر

من مشکلی ندارم، اون موقع که با نهایت اعتماد به نفس میاین و زیر سوال می برین فکر اینجا ها رو هم باید بکنید

نظر

ولی من فکر میکنم شما مشکل داری آخه این بنده خدا اینقده زحمت کشیده و این آموزش را تهیه کرده اونموقع شما با بی دقتی خودتون که نتونستین تاریخ پست ها تشخیص بدین ایشون را الکی زیر سوال میبرین خوب معلومه که از شما ناراحت میشوند نه تنها ایشون ناراحت میشوند بلکه کلیه کاربران سایت از شما دلگیر میشوند

نظر

نوشته اصلی توسط milad_95158 نمایش پست ها
              ولی من فکر میکنم شما مشکل داری آخه این بنده خدا اینقده زحمت کشیده و این آموزش را تهیه کرده اونموقع شما با بی دقتی خودتون که نتونستین تاریخ پست ها تشخیص بدین ایشون را الکی زیر سوال میبرین خوب معلومه که از شما ناراحت میشوند نه تنها ایشون ناراحت میشوند بلکه کلیه کاربران سایت از شما دلگیر میشوند
              برادر شماچرا خودتو میگیری؟ که انقدر ناراحتی؟بنده گفتم شرمنده!در کل مدیرا میتونن پست بنده رو پاک کنن. بدنه دیگه ادامه نمیدم

نظر

نصب کردم عالی بود اما دیتابیسش کامل نیست
                مثلا ترجمه کلمه friends رو نداره!!!
                اما مفرد مینویسی friend ترجمه داره

نظر

نوشته اصلی توسط Ceno نمایش پست ها
                  من دارم روش کار میکنم
                  دیتابیس لانگمن فرمتش mdd هستش و باید تو فرمت اپل باشه تا قابل خوندن باشه
                  با چندتا کانورتور انجام دادم اما کار نداد
                  اگه فایل sql شو پیدا کنم راحتتره

Sent from my iPhone using Tapatalk
                  دوست عزیز امیدوارم این آموزش کمکی بکنه البته شما استاد مایین

http://www.i-phone.ir/forums/thread24867.html
                  ویرایش توسط m-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/1906-m-iphone در ساعت 27-04-2014, 07:38 PM

نظر

دریافت فایل دیکشنری لانگمن ( کانورت شده از نسخه ی Stardict ) از لینک زیر :
                    ویرایش توسط m-iphone : https://i-phone.ir/forums/member/1906-m-iphone در ساعت 27-04-2014, 08:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط m-iphone نمایش پست ها
                      دریافت فایل دیکشنری لانگمن ( کانورت شده از نسخه ی Stardict ) از لینک زیر :
                      الان اینو واسه چی گذاشتین؟ خب توضیح بنویسین که همه دانلود نکنن
                      من دانلود کردم انگلیسی بود تازه خود گوشی اینو نصب داره میگه آپگرید پولی هم هست!
                      ممنون

نظر

اینکه میگه اپگرید منظورش این نیس که نصبه
                        این برنامه درحالت رایگان فقط یه دیکشنری نصب مبکنه و از شما میخواد که اگه دیکشنری بیشتری میخوایین نصب کنین خرید درون برنامه ایی انجام بدین ( پیغام اپگرید )
                        این دیتابیس لانگمن هم اصلا کامل نیس و دیکشنری اپل کاملتره
                        دیتابیس اصلی لانگمن یک گیگو صد مگابایته
                        --------------------------------------------------
                        عزیزانی که میخوان دیتابیس های دیگه استفاده کنن باید گلاسوری مورد نظرشونو اول تو استاندارده stardict کانورت کنن بعد با استفاده از DictUnifier اونو به استاندارده اپل تغییر بدن تا هم تو ios و هم osx کار کنه

نظر

اون فایلی که دادید ظاهرا 2 تا فولدر داره که یکیش مربوط به مک هست

اون یکی رو هم آیتونز برا انتقال قبول نمیکنه ! داستان چیه

از iexplorer اینا هم نمیدونم کجا باید بریزم
                          در doc ریختم تغییری نکرد

ظاهرا با مک باید انجام داد
                          ویرایش توسط amir_h0ssein : https://i-phone.ir/forums/member/24788-amir_h0ssein در ساعت 29-04-2014, 12:25 PM

نظر

سلام
                            دیکشنری فارسی به انگلیسی رو از کجا اضافه کنم
                            انگلیسی به فارسی هستش ولی فارسی به انگلیسی نیست

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
                              الان اینو واسه چی گذاشتین؟ خب توضیح بنویسین که همه دانلود نکنن
                              من دانلود کردم انگلیسی بود تازه خود گوشی اینو نصب داره میگه آپگرید پولی هم هست!
                              ممنون
                              ببينيد فك نميكنم ديكشنري لانگمن نياز به توضيح داشته باشه ، شما كه دنبال فارسي به انگليسي ميگردي از همون گوگل ترنسليت استفاده كني كارتو راه ميندازه
                              بعدم بنده جلوتر ديدم درخواست لانگمن كرده بودن دوستان ديتابيسشو گير اوردم اينجا گذاشتم
                              درسته كامل نيست اما نيازي هم به توضيح نداره والا ،" مردم طلب كارنا "

نظر

دوستان اين برنامه من تو اپ استور نميتونم پيدا كنم !
                                ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X