اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در نصب برنامه روی آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در نصب برنامه روی آیفون

هنگام نصب برنامه ها و بازی ها این ارور بر روی صفحه ظاهر میشد. علت آن چی میتونه باشه؟

فایند مای آیفون را از درون گوشی آف کردم ولی بازم این ارور را میداد.

لپتاپ را اتورایز کردم ولی باز هم درست نشد.

چرا کسی جواب نمیده؟ توضیحات واضح نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط dellstudio نمایش پست ها
      چرا کسی جواب نمیده؟ توضیحات واضح نیست؟
      سلام دوست عزیز , خوب احتمالا یک یا چند برنامه روی دیوایس شما نصب شده که بوسیله اپل آیدی شما دانلود نشدن !! برای فهمیدن این موضوع میتونید از برنامه itools استفاده کنید که مشخص بشه چه برنامه هایی نصب هستند که با اپل آیدی شما دانلود نشدن .
      اگر قبلا با برنامه هایی مثل tongbu یا 25pp چیزی نصب کردید برای سینک کردن با آیتونز باید اونا رو حذف کنید

نظر

اگر برنامه هایی که با اپل آیدی من دانلود نشدن را پاک کنم مشکل درست می شود و یا حتما باید دستگاه را ریست کنم تا بتوانم برنامه روش نصب کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط dellstudio نمایش پست ها
          اگر برنامه هایی که با اپل آیدی من دانلود نشدن را پاک کنم مشکل درست می شود و یا حتما باید دستگاه را ریست کنم تا بتوانم برنامه روش نصب کنم؟
          سلام مجدد , بله اگر حذف کنید دیگه برای سینک شدن با آیتونز مشکلی نخواهید داشت و نیازی هم به ریست کردن نیست !! برای نصب برنامه هایی که از استور آیتونز در کامپیوتر دانلود میکنید میتونید از برنامه های itools یا ifunbox هم استفاده کنید و همچنین میشه برنامه های دلخواه رو با خود گوشی دانلود کرد و نصب کرد که دیگه نیاز به حذف کردن برنامه های غیر اوریجینال نباشه

نظر

سلام ٬ منم همین مشکل رو دارم . راهی نیستش که با آیتونز بشه برنامه نصب کرد و نیاازی به پاک کردن برنامه های قبلی نباشه‌؟؟

نظر

صبر کنید ..
            X