اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی نیست دقیقا جوابم رو بده ایا بمونم رو همین ورژن یا برم رو 7.1.1 با این مشکلاتی که من دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
      کسی نیست دقیقا جوابم رو بده ایا بمونم رو همین ورژن یا برم رو 7.1.1 با این مشکلاتی که من دارم
      سلام
      به نظر ارزش از دست دادن جیلبریک رو نداره شما با سمی رستور به نسخه ای که هستید رستور کنید
      موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط gaemshar نمایش پست ها
        سلام
        به نظر ارزش از دست دادن جیلبریک رو نداره شما با سمی رستور به نسخه ای که هستید رستور کنید
        موفق باشید
        من هم با نظر دوستمون موافقم اگر قدر جيليريك رو ميدونيد و براتون كارايى داره از دستش نديد. با سمي ريستور به ورژن فعلي ريستور كنيد وگرنه مثله من پشيمون ميشين.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• خوب اخه با سیمی ریستور ریستور کردم خیلی گوشیم گیجه و هنگه و جوریه که کلا باید پاور و هوم بگیرم تا خاموش بشه و بنظرتون اصلا ارزش نداره به 7.1 برم ؟ اصلا جلبریک میاد واسش یا باید صبر کنم تا ورژن 8 و اینکه اللن با مارکت تانگبو برنامه گرفتم تو گوشیم نصبه اشکال نداره بکاپ بگیرم بعد ریستور کردم روش بنصبم ایراد پیدا نمیکنه از قبیل هنگی ؟؟

نظر

• ویرایش شد لطفا حذف شود
            ویرایش توسط iPhone-4 : https://i-phone.ir/forums/member/29918-iphone-4 در ساعت 22-05-2014, 07:38 PM

نظر

• جلبریک نوشته تا 7.0.6 کجا زده 7.1.1 ؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhone-4 نمایش پست ها
                کاملا سر کاریه! تست نکنید! بنده تست کردم!

نظر

• سلام بچه ها من روزای اولی 7.1.1 رو ریخته بودم باطریم واقعا عالی بود 9ساعت usage به راحتی نیداد اما الان به زور 7 ساعتو میده به نظرتون برا چیه گوشیم 5s

نظر

• دوستان من رو 7.1 بودم که به 7.1.1 اپدیت کردم. . الان همش علامت مصرف اینترنت دارم و باطریم زود تموم میشه...

نظر

• نوشته اصلی توسط black66 نمایش پست ها
                      دوستان من رو 7.1 بودم که به 7.1.1 اپدیت کردم. . الان همش علامت مصرف اینترنت دارم و باطریم زود تموم میشه...
                      يبار ريبوت كن.

نظر

• نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
                        سلام بچه ها من روزای اولی 7.1.1 رو ریخته بودم باطریم واقعا عالی بود 9ساعت usage به راحتی نیداد اما الان به زور 7 ساعتو میده به نظرتون برا چیه گوشیم 5s
                        کسی نمیدونه علتش چیه

نظر

• نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
                          سلام بچه ها من روزای اولی 7.1.1 رو ریخته بودم باطریم واقعا عالی بود 9ساعت usage به راحتی نیداد اما الان به زور 7 ساعتو میده به نظرتون برا چیه گوشیم 5s
                          معمولا نصب بعضی برنامه ها و تویک ها مصرف رو بالا میبره. برنامه های باز رو ببندید و وای فای و بلوتوث رو وقتی نیاز ندارید خاموش کنید مخصوص gps.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                            معمولا نصب بعضی برنامه ها و تویک ها مصرف رو بالا میبره. برنامه های باز رو ببندید و وای فای و بلوتوث رو وقتی نیاز ندارید خاموش کنید مخصوص gps.
                            میدونی چیه داداش من دقیقا همین مصرفو قبل هم داشتم از گوشیم مثل قبل استفاده میکنم اما روزا اولی که رفته بودم ۷.۱.۱ وضع باطری بهتر بود

نظر

• اگه بدون آپدیت از خود گوشی به آخرین ورژن با آیتونز ریستور کردید چون گوشی اولش کاملا خالی از برنامه هست مصرفش کمتر به نظر میاد. در غیر این صورت نمیشه دقیق علت رو پیدا کرد.
                              .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
                                اگه بدون آپدیت از خود گوشی به آخرین ورژن با آیتونز ریستور کردید چون گوشی اولش کاملا خالی از برنامه هست مصرفش کمتر به نظر میاد. در غیر این صورت نمیشه دقیق علت رو پیدا کرد.
                                نه داداش باخود گوشی اپ کردم اخه 7.1 خیلی باتریم مصرفش بد بود 7.1.1 باتریم عالی شد اما الان باز بدون اضافه کردن نرم افزار شده مثل 7.1

نظر

صبر کنید ..
                                X