اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان یه سوال. ایفون 5 ورژن 7.1 دارم. احتمال اینکه جیل برای 7.1 بیاد هستش یا برای 7.1.1 چون میخوام جیل کنم

نظر

نوشته اصلی توسط neymar نمایش پست ها
      دوستان یه سوال. ایفون 5 ورژن 7.1 دارم. احتمال اینکه جیل برای 7.1 بیاد هستش یا برای 7.1.1 چون میخوام جیل کنم
      دوست عزیز ، آپدیت کنید ، قطعاً هم اگر جیلبریک بخواهد بیاد اول برای 7.1.1 میاد

نظر

سلام دوستان من بعد از اپدیت به 7.1.1 احساس می کنم مصرف باطری بیشتر شده
        شما هم مصرف باطریتون تغییر کرده؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
          چند بار گوشیتو تا 100 درصد شارژ کن و بعد بزار خالی شه و بعد دوباره پر کن!
          اگه با این کار حل نشد یه ریستور کن حله
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط Mr.roham نمایش پست ها
            مصرف باطري براي من خيلي بهتر شده

🌵

نظر

نوشته اصلی توسط hamid1810 نمایش پست ها
              سلام دوست عزيز من با آپديت به اين ورژن علاوه بر اينكه لگ كيبورد سافارى هنوز مقدار كمى مانده با واى فاى مشكل پيدا كردم و مجبور ميشم يك بار مودم را خاموش و روشن كنم شما هم چنين مشكلى داريد ؟ ديگر اينكه دستگاه بدون اجازه من تمام برنامه ها را آپديت كرده است
              سلام.کیبورد در سافاری بدون کوچکترین مشکلی کار میکنه ، وای فای هم همچین مشکلی نداره و مثل قبل داره خیلی خوب کار میکنه. در رابطه با اپدیت شدن برنامه ها هم اصلا مشکلی ندارم و تا خودم اجاز ندم ، آپدیتی صورت نمیگیره.
              در مورد مصرف باطری هم با توجه به بازی کردن دخترم و استفاده خودم ( وب گردی و وایبر و ... ) خیلی بهینه شده و گرمای دستگاه هم خیلی پایین اومده. در کل میتونم بگم این اپدیت حداقل برای ایپدایر من فوق العاده بوده.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

من احساس بوجود اومدن مقداری فوق العاده کمی لگ توی 5اس میکنم ، امیدوارم یا 7.1.2 بیاد سریع یا روز 12 خرداد سریع تر برسه .

نظر

سلام ، دوستاني كه ميگن مصرفش بهتر شده رو چه حسابي ميگن ؟ من خودم رو ايفون ٤اس فول شارژ كردم و يكسره بازي و وبگردي كردم و ٤ ساعت استفاده كردم و شارژ گوشيم شد ١٠ درصد از صد درصد، به نظر دوستان خوبه يا نه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

مصرف باطری رو ایفون ۵ چطوری شده؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

من هم رو آیفون ۴ احساس میکنم مصرف شارژم بیشتر شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

iOS 7.1.1 عرضه شد

مصرف باتری من بهتر شده نسبت به 7.1 یکی دو ساعتی usag بیشتر میده
                        ویرایش توسط meyghan : https://i-phone.ir/forums/member/156569-meyghan در ساعت 27-04-2014, 10:55 AM

نظر

مصرف باطری خیلی نسبت به 7.1 بهتر شده برای بنده کاملا محسوس هست.

نظر

دوستان به اپراتور خودتون هم دقت کنین مخصوصا اونایی 3g هستن !!! مصرف باطری رایتل دوبرابر ایرانسل و همراه اوله

نظر

نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
                              مصرف باتری من بهتر شده نسبت به 7.1 یکی دو ساعتی usag بیشتر میده
                              ببخشید ... گوشی شما ایفون 5 هست؟ مال من که ایفون 4 اس هست وقتی فول شارژ کردم و ازش به صورت یکسره هم بازی کردم و هم وبگردی کردم 4 ساعت یوزج داد . مال همه ایفون 4 اس ها همینطور هست دوستان؟

نظر

4 اس همینه...این ایمیج بالایی هم شما به این شکل باورش نکن چون احتمالا دوستمون یه بار از 50 درصد تا 98 درصد شارژ کرده....

نظر

صبر کنید ..
                                X