اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iOS 7.1.1 عرضه شد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
    به اون ربطی نداره امروز اپدیت کردم میخوام کمی wifi روشن کنم شروع به دانلود میکنه معلوم هم نیست چی دانلود میشه با اینکه همه اپ هام آپدیته فقط ترافیک مصرف میکنه
    براي من هم ميچرخه اما چيزي دانلود نميكنه
    مواقعي اتفاق مي افته كه تحريم فعال شده (1009)

🌵

نظر

اون چرخش زمانی می یاد که برنامه ای رو از app store بخواین اپدیت کنین یا ناتموم اپدیتو رها کنین والی فکر نمی کنم باگ باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط paket نمایش پست ها
        دوستانی که رو 5s تست کردن نظر بدن لطفا مصرف باطری چطوریاس !!یا سرعت ...
        من كه هيچ تغييري نديدم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

دوستان ظاهرا مشکل چرخش وقتی بوجود میاد که از اپ ایتور چیزی دانلود کنین مال من با یه خاموش روشن از بین میره !

نظر

این یه باگ هست حتی وقتی من هیج برنامه ای نصب نکرده بودم هم می چرخید و هیچ دیتا هم مصرف نمی کرد با یه نرم افزار متوجه شدم که هیچ ترافیکی مصرف نمیکنه که ظاهرا تو ۷.۱.۱ برطرف شده.به دلیل تی ل فر بودن اون برنامه اسمش رو نگفتم هر کسی خواست براش پی ام کنمو

نظر

دوستان مصرف باتری بهتر شده ..
              من 24 ساعته نصب و تست کردم .. هم بازی سنگین انجام میدم هم زیاد از whatsapp و line و tango استفاده میکنم ,راضیم ..

تغییر خاص دیگه ای رو نمیبینم

نظر

مصرف باتری خیلی بهتر شده

نظر

سلام آيپد اير من با آپديت به 7.1.1 مشكل چرخش دايره حل شده در خصوص باطري فعلا نمي تونم اظهار نظر كنم تا يكي مدتي با هاش كار كنم اما مشكلي كه من از ورژن 7.0.3 تا به الان دارم و روي 7.1.1 متاسفانه هنوز رفع نشده لگ كيبورد در سافاري است جالب است من در آفيس اصلا لگ كيبورد ندارد اما در سافاري اين مشكل را دارم حتي قيمت document & data را در آيكلود غيرفعال كردم بهبودي نسبي داشتم اما كاملا رفع نشده است فقط يادتان نرود هميشه بعد از آپديت بايستي باطري دستگاه را كاليبره كنيد يعني بگذاريد تا باطري كاملا مصرف شود و دستگاه خاموش شود بعد از شارژ و رسيدن به 100 حدود نيم ساعت ديرتر دستگاه را از شارژر جدا كنيد

نظر

من 5s رو با خود گوشى آپديت كردم .. به نظرم مصرف باطرى بهتر شده . 👍

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

مصرف باطری از دیروز که ایپدایر رو آپدیت کردم بهتر شده و کمتر از قبل هم دستگاه گرم میشه... میزان استفاده از دیوایس قبل و بعد از آپدیت تغییری نداشته.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                        مصرف باطری از دیروز که ایپدایر رو آپدیت کردم بهتر شده و کمتر از قبل هم دستگاه گرم میشه... میزان استفاده از دیوایس قبل و بعد از آپدیت تغییری نداشته.

جناب کریمی پس موافقید که آیپد ایر را آپدیت کنیم؟
                        اگر نکته ای در هنگام آپدیت و قبل و بعدش هست که باید رعایت بشه لطفا بفرمایید.
                        ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط ali reza 222 نمایش پست ها
                          جناب کریمی پس موافقید که آیپد ایر را آپدیت کنیم؟
                          اگر نکته ای در هنگام آپدیت و قبل و بعدش هست که باید رعایت بشه لطفا بفرمایید.
                          ممنون
                          من به محض اینکه خبردارشدم معطل نکردم. الان خیلی رازیم.
                          قبلش شارژ کافی داشته باشی. بعداز اپدیت هم که نکته خاصی نمیخواد.

نظر

با نصب 7.1.1 مشکل background app refresh مجددا برگشت !!!

حتی با اینکه این گزینه الان غیر فال هست...

نظر

سلام
                              خوب من هم آیپد ایرم خودم را به این ورژن آپدیت کردم.البته چون تازه خریدمش خیلی متوجه تغییرات نخواهم شد.

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                                من به محض اینکه خبردارشدم معطل نکردم. الان خیلی رازیم.
                                قبلش شارژ کافی داشته باشی. بعداز اپدیت هم که نکته خاصی نمیخواد.

سلام دوست عزيز من با آپديت به اين ورژن علاوه بر اينكه لگ كيبورد سافارى هنوز مقدار كمى مانده با واى فاى مشكل پيدا كردم و مجبور ميشم يك بار مودم را خاموش و روشن كنم شما هم چنين مشكلى داريد ؟ ديگر اينكه دستگاه بدون اجازه من تمام برنامه ها را آپديت كرده است

نظر

صبر کنید ..
                                X