اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

صدا دادن دكمه ي هوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• صدا دادن دكمه ي هوم

با سلام دوستان
    گوشيه من از روزي كه يكم دستم كثيف بود(جوجه كبابي) و چند بار دكمه ي هوم گوشيم و زدم يه مقدار سفت شده با هر بار فشار دكمه يه صداي تق ي ازش در مياد
    اوايل فكر ميكردم شايد كثيف شده وحل ميشه اما الان يه ماه شده

چه راهي پيشنهاد ميديد دوستان؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

سلام اگه منظورت يه صداي مثل كليك كردن موسه اون فك كنم عاديه چون ماله منم اون طوريه

نظر

نوشته اصلی توسط fnatic نمایش پست ها
      سلام اگه منظورت يه صداي مثل كليك كردن موسه اون فك كنم عاديه چون ماله منم اون طوريه
      نه دكمه سفت شده و بايد بيشتر فشارش بدي تا يه تق بلندي در مياد ازش بعد كار ميكنه

نظر

نوشته اصلی توسط tatar نمایش پست ها
        با سلام دوستان
        گوشيه من از روزي كه يكم دستم كثيف بود(جوجه كبابي) و چند بار دكمه ي هوم گوشيم و زدم يه مقدار سفت شده با هر بار فشار دكمه يه صداي تق ي ازش در مياد
        اوايل فكر ميكردم شايد كثيف شده وحل ميشه اما الان يه ماه شده

چه راهي پيشنهاد ميديد دوستان؟

یه مایه ای هس مخصوص شستشو یه قطره روی دکمه میریزی بعد 20 سی بار دکمه رو پشت هم فشار میدی مایع میره دورو زیر دکمه رو تا حدی تمیز میکنه خودم قدیم از پایتخت خریده بودم بعد گمش کردم اسمشو نمیدونم.
        (خودم ایفون 4 و 5 رو با الکل به همین روش تمیز میکنم مسئولیتش با خودت به هر حال)

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
          یه مایه ای هس مخصوص شستشو یه قطره روی دکمه میریزی بعد 20 سی بار دکمه رو پشت هم فشار میدی مایع میره دورو زیر دکمه رو تا حدی تمیز میکنه خودم قدیم از پایتخت خریده بودم بعد گمش کردم اسمشو نمیدونم.

امتحان ميكنم
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط komodx نمایش پست ها
            دوست عزیز این چه روشی هست پیشنهاد میکنییی!!
            دوستان این کار روی 5اس اصلا نکنید
            به شخصه هم بیرون هم تو انجمن خیلی ها رو دیدم که این کارو کردن و دیگه دکمه هموم وتاپ ایدی شون کار نمیکرد!
            برای 5اس اصلا این کار رو نکنید!
            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط fnatic نمایش پست ها
              براي منم همينطوريه

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk pro

نظر

صبر کنید ..
              X