اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل شارژر آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل شارژر آیفون

سلام ..

من یه آیفون 4S (دست دو ) گرفتم یک ماه پیش .. شارژری که تو خود جعبه بود بعضی جاهای سیمش یکم لخت شده بود .. رفتم یه جا نشون دادم منو خیلی ترسوند و گفت اگه بزنی به گوشیت میسوزه ..

یه شارژر نو داد بهم 50 تومن .. یک ماه دارم استفاده میکنم .. اما از دیشب وقتی میزنم به شارژ علامت شارژ میاد .. اما رو همون درصدی که بوده میمونه .. حتی بعد از 5 یا 6 ساعت ..

ios7 هم هست و هیچ اخطاری هم مبنی بر اینکه شارژر به گوشی نمیخوره نمیده ..

ضمن اینکه تو این یک ماه من اگر یه شب تا صبح گوشیم به شارژ بود 100% میشد و حس میکردم باتری گوشی ضعیفه .. اما الان میگم شاید اشکال از شارژر بوده .. چون امروز شارژری که تو جعبه بود و یکم سیمش لخت بود رو زدم به گوشی و در عرض نیم ساعت از 44% شارژ رو فول کرد ..

ممنون میشم راهنماییم کنید اشکال کار کجاست ...
    ویرایش توسط malih : https://i-phone.ir/forums/member/162358-malih در ساعت 19-04-2014, 04:56 PM

نوشته اصلی توسط malih نمایش پست ها
    سلام ..

من یه آیفون 4S (دست دو ) گرفتم یک ماه پیش .. شارژری که تو خود جعبه بود بعضی جاهای سیمش یکم لخت شده بود .. رفتم یه جا نشون دادم منو خیلی ترسوند و گفت اگه بزنی به گوشیت میسوزه ..

یه شارژر نو داد بهم 50 تومن .. یک ماه دارم استفاده میکنم .. اما از دیشب وقتی میزنم به شارژ علامت شارژ میاد .. اما رو همون درصدی که بوده میمونه .. حتی بعد از 5 یا 6 ساعت ..

ios7 هم هست و هیچ اخطاری هم مبنی بر اینکه شارژر به گوشی نمیخوره نمیده ..

ضمن اینکه تو این یک ماه من اگر یه شب تا صبح گوشیم به شارژ بود 100% میشد و حس میکردم باتری گوشی ضعیفه .. اما الان میگم شاید اشکال از شارژر بوده .. چون امروز شارژری که تو جعبه بود و یکم سیمش لخت بود رو زدم به گوشی و در عرض نیم ساعت از 44% شارژ رو فول کرد ..

ممنون میشم راهنماییم کنید اشکال کار کجاست ...
    اگه اينطوره و با شارژر اصلى به درستى شارژ ميشه و زمان نگهدارى شارژ هم عادى هست پس مشكل از اون شارژر هست
    شما بايد اقدام به خريد يه شارژر اصل كنيد!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

از کجا بفهمم شارژر اصل هست ؟

این یکی هم اصلن ارور نمیده که شارژر به گوشی نمیخوره

نظر

مشکل از سیم شارژر هست .منم همین مشکل رو داشتم با تعویض سیم شارژر درست شد.

نظر

صبر کنید ..
        X