اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل اپل اي دي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل اپل اي دي

سلام دوستم من اپل اي دي به مشكل بر خورده و سؤال امنيتي مريخ واهد كه من هم يادم رفته و ٣٢دلار موجودي دارم رأيه برأي بازگردانيش هست؟

نوشته اصلی توسط amir-abedini نمایش پست ها
    سلام دوستم من اپل اي دي به مشكل بر خورده و سؤال امنيتي مريخ واهد كه من هم يادم رفته و ٣٢دلار موجودي دارم رأيه برأي بازگردانيش هست؟
    دوست عزیز میتونید از طریق ایمیل ریست کنید!
    و اینکه کمی دقت کنید تا غلط املایی نداشته باشید این حداقل احترام به کاربران انجمن هست!
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

با سلام وخسته نباشید. من برای ورژن جدید 7.1 گوشی ام رابیرون دادم وایشان appleid را وارد کرده ، حالا برای خرید اپلیکیشن باید چکار کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط m-nanaz نمایش پست ها
        با سلام وخسته نباشید. من برای ورژن جدید 7.1 گوشی ام رابیرون دادم وایشان appleid را وارد کرده ، حالا برای خرید اپلیکیشن باید چکار کنم؟
        شما با اون اپل ايدى نميتونيد اقدام به خريد و دانلود برنامه كنيد چون پسورد اون طرف رو ميخواد
        بايد از اين اپل ايدى بيايد بيرون و يه اپل ايدى درست كنيد و با اپل ايدى خودتون اقدام به نصب و دانلود برنامه كنيد

نظر

شرمنده من با ایپد میام نت خودش غلط میگیره حواسم نبود
          اگه کسی این اپل ای دی رو خواستم میفروشم به قیمت 80هزار تومان کلی هم بازی پولی باهاش دان کردم و 32دلار و 29سنت دیگه هم موجودی داره
          09175766454این هم شماره منه درخدمت هستیم خیلی دست رسی به نت ندارم

نظر

شرمنده من با ایپد میام نت خودش غلط میگیره حواسم نبود
            اگه کسی این اپل ای دی رو خواستم میفروشم به قیمت 80هزار تومان کلی هم بازی پولی باهاش دان کردم و 32دلار و 29سنت دیگه هم موجودی داره
            09175766454این هم شماره منه درخدمت هستیم خیلی دست رسی به نت ندارم
            دوست عزيز شما سوال كردى و جواب دادم كه چطور ميتونى ريست كنى
            اما ديگه قرار نيست داخل تاپيك مشكلات بخواى اپل ايدى بفروشى!!!!
            به قوانين انجمن احترام بزاريد!

نظر

باشه
              من نميدونم اپل اي دي و إيميل و رمزشون رو بهت بدم ميتوني درسته كني

نظر

دانلود نرم افزار هاي رايگان ميشه ولي پولي هاش سؤال أمنيتي رو ميخواد

نظر

باشه
                  من نميدونم اپل اي دي و إيميل و رمزشون رو بهت بدم ميتوني درسته كني
                  دانلود نرم افزار هاي رايگان ميشه ولي پولي هاش سؤال أمنيتي رو ميخواد
                  سلام
                  شما مشکل ندانستن پاسخ سئوالات امنیتی رو دارید و باید خودتان شخصاً با قسمت پشتیبانی اپل تماس بگیرید و درخواست ریست کردن سئوالات رو بکنید. خیلی هم کار سختی نیست و احتیاج نیست خیلی به زبان انگلیسی مسلط باشید. آموزشهای لازم برای اینکار در انجمن موجوده . اینکار از عهده هیچ شخص دیگری هم بر نمیاد.
                  موفق باشید

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام ببخشيد من اپل ايديم ديشب خراب شدالان ي ايميل دارم كسي هست بتونه ي اپل ايدي درست كنه ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط Shado نمایش پست ها
                      سلام ببخشيد من اپل ايديم ديشب خراب شدالان ي ايميل دارم كسي هست بتونه ي اپل ايدي درست كنه ممنون
                      سلام
                      شما بعد از اینکه تعداد پستهاتون بیش از ۳۰ پست در انجمن شد، میتونید در تاپیکی که به همین منظور ایجاد شده با رعایت قوانین مربوط به همان تاپیک درخواست خود را اعلام نمایید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

سلام ببخشيد من رمز اپل اي دي مو ميدونم اما جوابايي كه به سكيوريتي كوسچن ها دادم يادم نمياد حالا ك ميخوام باهاش چيزي بخرم ميگه بايد به سوالا ج بدي ! ميخواستم ببينم امكانش هست بتونم جواباي كه به سوالا دادمو عوض كنم !؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mmAmad نمایش پست ها
                          سلام ببخشيد من رمز اپل اي دي مو ميدونم اما جوابايي كه به سكيوريتي كوسچن ها دادم يادم نمياد حالا ك ميخوام باهاش چيزي بخرم ميگه بايد به سوالا ج بدي ! ميخواستم ببينم امكانش هست بتونم جواباي كه به سوالا دادمو عوض كنم !؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          سلام
                          اگر شما ایمیل ریکاوری هنگام ساختن اکانت تعریف کرده باشید خیلی راحت میتونید سئوالات رو ریست کنید.
                          به این لینک سر بزنید

https://appleid.apple.com

اگر هم ایمیل ریکاوری تعریف نکردید باید با پشتیبانی اپل خودتون شخصا تماس بگیرید و درخواست ریست کردن سئوالات رو بدید.
                          آموزش و راهنمایی کامل هم در انجمن موجوده.

نظر

صبر کنید ..
                          X