اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لومیا 1520 یا آیفون 5اس؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لومیا 1520 یا آیفون 5اس؟؟؟

سلام. من بین خرید یکی از این دو گوشی بدجوری گیر کردم! میشه راهنماییم کنید؟؟ لطفا با دلیل بگید کدوم بهتره. اینکه کاملا متفاوت هستند رو میدونم و با هر دو سیستم عامل هم کار کردم. مهمترین چیز هم واسم اول سرعت هست بعد صفحه نمایش بعد باتری بعد دوربین. در کل اصلی ترین خواسته ام اینه که بدون لگ و هنگ باشه. از نظر شما کدوم بهتره و ارزش خرید کدوم بیشتره؟ لطفا بدون تعصب بگید.

سلام
    این دوتا گوشی خیلی باهم تفاوت دارن
    اول ساز صفحه نمایش
    دوم دوربین
    و سوم سیستم عامل
    اگه با ویندوز فون 8 کار کردین پس میدونید که سیستم عامل بسیار خوبیه و اصلا لگ نداره و خیلی راحت هر کاری براتون میکنه.ولی خیلی از امکانات رو نداره و قراره تا اوایل تابستون نسخه 8.1 ویندوز فون براش بیاد که خیلی از امکانات رو بهش اضافه میکنه.
    گوشی واقعا خوبیه و اگه بخواین بین اندروید و ویندوز فون انتخاب کنید من حتما 1520 رو پیشنهاد میدم.
    از طرفی اپل یه گوشی شناخته شده هست و سیستم عاملش واقعا قویه و از نظر نرم افزار کم نداره.هرچند ویندوز فون هم از نظر نرم افزار کم نداره و کارتون رو راه میندازه.
    آیفون 5s حسگر اثر انگشت داره که در نوع خودش بینظیره و همینطور سرعتش به دلیل استفاده از CPU 64 بیتی واقعا عالیه و تو تمام تست ها از رقیبهای خودش چند برابر جلوتر بوده.
    در کل انتخابش به خودتون بستگی داره.

نظر

دیگه هیچکی نظری نداره؟؟

نظر

آیفون همیشه سرتره...مگر اینکه صفحه بزرگ یا ویندوز بخواین

نظر

دوست عزیز نظری نمونده که بخواد گفته بشه.
          عرض کردم خدمتتون این یه انتخاب سلیقه ای هست.
          مثل انتخاب بین BMW و Benz وهر دو شرکت ماشین های خوبی درست میکنن ولی انتخابش بستگی به مشتری داره!
          ---
          این دو گوشی هم هر کدوم مزایا و معایب خاص خودش رو داره.
          چندین مزیت بزرگ داره نوکیا که آیفون نداره : 1-صفحه نمایش عالی و بزرگ 2- دوربین بسیار قوی 3- امکان استفاده از MicroSD به غیر از حافظه خود دستگاه!
          اینم مزیت های آیفون که نوکیا نداره : 1-استفاده از سیستم عامل iOS که میتونم بگم بهترین سیستم عامل دنیاست 2-وجود صدها هزار برنامه و بازی مختلف ، چه رایگان و چه پولی 3- وجود پردازنده 64 بیتی و سرعت بسیار فوق العاده 4- وجود سنسور اثر انگشت که بینظیر ترین سنسور موجوده. و از همه مهمتر 5 - پشتیبانی اپل از محصولاتش تا 3 سال!

نظر

ممنونم. 1520 زیادی بزرگه همون 5اس رو میخرم.

نظر

من با Nokia Lumia 1520 كار كردم، واقعاً كيفيت تحسين برانگيزي داره، ولي آيفون يه چيز ديگست كه آدم نميتونه ازش دل بكنه! مخصوصاً اگه آيپد هم داشته باشي كه باهاش Syncronise كني.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

نظر

1520
                آنقدر بزرگه که نمیشه بعنوان گوشی ازش استفاده کرد
                خیلی گنده است ولی واقعا باکیفیته حتی در حد آیپد مینی
                باتری و عکسش عالیتر از تصور هست

نظر

دوستان من ميخوام از از ايفون به ١٥٢٠ مهاجرت كنم
                  ارزش داره؟
                  نسل هاي جديد لويا كي مياد؟
                  و به نظرتون ايفون ٦ اينده بهتر خواهد بود يا نسل هاي اينده لوميا؟
                  من قصد دارم تير خريد كنم
                  تا اون موقع مدل هاي جديد ميان؟

Sent from my iPhone

نظر

مزیت های 1520

صفحه نمایش بزرگتر

باطری بهتر

مزیت های آیفون

اپ های بسیار بیشتر نسبت به ویندوز فون

آپدیت های سریعتر چه در سیستم عامل چه در اپ ها

در کل به نظر من 5s بهتره چون فعلا پشتیبانیه بهتری داره و به نظرم پیشرفته تر از ویندوز فون هست. ویندوز فون هنوز خیلی جای کار داره.

از نظر سرعت سیستم عامل هم تفاوتی ندارن و هر دو گوشی از نظر سرعت عالی هستن.

یه موردی هم که مهمه اینه که افت قیمت 1520 خیلی زیاده و اگه بعدا بخایین بفروشین خیلی باید قیمت رو پایین بیارین و مشتری خاص خودش رو داره ولی آیفون رو هر موقع اراده کنین میفروشین با افت قیمت بسیار کمتر نسبت به 1520.
                    ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 02-05-2014, 09:31 PM

نظر

من تا حالا هيچ يكي از تبلت ها يا گوشي هامو نفروختم.
                      نسل هاي جديد سري لوميا كي ميان؟

Sent from my iPhone

نظر

دوستان يكي لطفا جواب بده
                        ٥ رو با لوميا ٩٢٥ عوض كنم؟

Sent from my iPhone

نظر

نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                          دوستان يكي لطفا جواب بده
                          ٥ رو با لوميا ٩٢٥ عوض كنم؟

Sent from my iPhone
                          با سلام
                          نه
                          آیفون 5 رو با لومیا 925 عوض کردن اشتباه است
                          درسته که آیفون و iOS دنیای دیگه است.همچنین لومیا و ویندوزفون یک دنیای دیگه است.
                          من خودم هر دوتاشون رو دارم و باهاشون کار میکنم.
                          صلاح من داشتن هر دو گوشی در کنار همدیگه است و گرنه آیفون 5 رو داشته باشی بهتره.
                          البته اگه هیچ کدومشون رو نداری هم بد نیست منتظر لومیا 930 تا یکماه و نیم دیگه باشی.
                          اون از لومیا 1520 بهترخ از هر نطر

نظر

دوست عزيز همچين كارى نكن كه بعد پشيمون ميشى
                            ويندوز واقعا خوبه اما در مقابل ios حرفى براى گفتن نداره
                            اگه هزينشو دارى هر ٢تا رو بگير اما اگه ميخواى عوض كنى اين كارو نكن
                            ايفون 5 همينجورى كلى از 925 بهتره ديگه ايفون 5sبماند!!!
                            من باشم ايفون 5 رو با گلكسى اس 5 هم عوض نميكردم شايد فكر كنيد تعصبى هستم اما از رو تعصب اينو نميگم!
                            بر هر حال تصميم با خودته اميدوارم انتخاب درست رو بكنى تا بعد پيشيمون نشى!
                            iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
                              دوست عزيز همچين كارى نكن كه بعد پشيمون ميشى
                              ويندوز واقعا خوبه اما در مقابل ios حرفى براى گفتن نداره
                              اگه هزينشو دارى هر ٢تا رو بگير اما اگه ميخواى عوض كنى اين كارو نكن
                              ايفون 5 همينجورى كلى از 925 بهتره ديگه ايفون 5sبماند!!!
                              من باشم ايفون 5 رو با گلكسى اس 5 هم عوض نميكردم شايد فكر كنيد تعصبى هستم اما از رو تعصب اينو نميگم!
                              بر هر حال تصميم با خودته اميدوارم انتخاب درست رو بكنى تا بعد پيشيمون نشى!
                              والا من نوكيا ١١٠٠ رو با اس٥ عوض نميكنم چه برسه ايفون!

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                              X