اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل آی سیم و شبکه های اجتماعی چت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل آی سیم و شبکه های اجتماعی چت

با سلام
    جای دیگه به ذهنم نرسید که این مشکل رو مطرح کنم.
    من مدتی هست که یه سیم کارت آی سیم خریدم.
    ولی جالب اینجاست که با این شماره در هر شبکه اجتماعی مانند واتس آپ و بی تاک و کوکو و یا هر برنامه مشابه دیگر اقدام به رجیستر کردن این شماره میکنم اخطار میده که شماره تلفن معتبر وارد کنید. ولی شماره دیگری بجز آی سیم وارد کنم مشکلی ندارند. حتی به خود ایرانسل هم زنگ زدم ولی گفتند که ما از این موارد پشتیبانی نمیکنیم و به ما مربوط نمیشه و شما باید با خود این شبکه ها در ارتباط باشین. من به واحد پشتیبانی اونها هم ایمیل زدم ولی بجز چندتا جواب پیش فرض که اونم سیستمی ارسال میشه چیز خاصی ارسال نکردند برام.
    میخواستم بدونم که کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟
    راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره؟
    هرچند من برای فعال کردن این نرم افزارها الان مجبورم برای دریافت کد یه شماره دیگه مثل همراه اول یا ایرانسل های قدیمی رو بدم تا کدش رو دریافت کنم
    در ضمن با چیلی شکن هم اقدام کردم ولی باز هم همون اخطار رو میده و میگه شماره تلفن وارد شده معتبر نیست.

گوشی من آیفون 4 و ورژن 7.0.4 هستش

دوست عزيز اين مشكل از طرف اون شبكه ها و اپراتور هست و هيچ ربطى به گوشى تون نداره
    الان من هم براى فيسبوخ شماره همراه اولم رو كه ميدم كد تاييد بدستم نميرسه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

منم تقریبا مطمئن هستم که مربوط به گوشی نیست
      راه حلی وجود داره تا این مشکل حل بشه؟

نظر

تنها راه حلش اينه كه اپراتور به اون شبكه ها اجازه بده كه مسيج هاشون تو ايران دليور بشه
        شما شماره خودت رو تو گوگل اكانت ( جى ميل ) استفاده كنيد ببينيد نتيجه چى ميشه .

نظر

نوشته اصلی توسط iMahmoud نمایش پست ها
          تنها راه حلش اينه كه اپراتور به اون شبكه ها اجازه بده كه مسيج هاشون تو ايران دليور بشه
          شما شماره خودت رو تو گوگل اكانت ( جى ميل ) استفاده كنيد ببينيد نتيجه چى ميشه .

البته در گوگل اکانت هنوز تست نکردم ولی مشکل به نظرم یه مقدار متفاوته. یعنی اینکه برنامه اگر شماره تلفن رو قبول میکرد و مسیج نمیرسید اونوقت حرف شما درست بود ولی در این حالتی که من میگم اصلا شماره تلفن رو خود برنامه میگه اشتباهه و شماره صحیح رو وارد کنید. در این حالت نرم افزار شماره تلفن رو به عنوان یه شماره تلفن شناسایی نمیکنه

نظر

جالب اینجاست که همین الان شماره رو در گوگل اکانت تست کردم و اونم اخطار زد که شماره صحیح نیست و قبول نمیکرد شماره رو ولی به محض اینکه شماره رو با یه شماره همراه اول عوض کردم قبولش کرد. من فکر میکنم که این نوع شماره انگار در شبکه مخابراتی جهانی اصلا تعریف نشده.

نظر

احتمالا به اين دليله كه كد 0902 براي اين شركت ها تعريف نشده
              احتمالا اونها در سيستمشون اين پيش شماره رو به عنوان اشتباه تايپي درنظر ميگيرن

🌵

نظر

اين هم شد سيم كارت؟ اى بابا ..... هر دم از اين باغ برى ميرسد .....🌹

نظر

نوشته اصلی توسط saeedrele نمایش پست ها
                  احتمالا به اين دليله كه كد 0902 براي اين شركت ها تعريف نشده
                  احتمالا اونها در سيستمشون اين پيش شماره رو به عنوان اشتباه تايپي درنظر ميگيرن

🌵
                  كاملاً صحيح است.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

نظر

من هم فقط تونستم وايبر رو فعال كنم،مابقي فعلا هيچ...

نظر

سلام دوستان منم این مشکل رو دارم، کلی هم ایمیل زدم به پشتیبانی واتس آپ اما بی نتیجه بود، تنها کاری که تونستم بکنم اینکه شماره دیگمو "همراه اول" روی همین آی سیم واتس آپش رو فعال کردم اینطور که وقتی واتس آپ شماره می خواد شماره همراه اولم رو دادم و کد ۶ رقمی به اون شمارم ارسال شد و از اونجا وارد کردم روی این خط آس سیمم یعنی الان روی این خط آی سیم و گوشیم واتس آپم فعاله ولی با شماره همراه اولم!!!

نظر

سلام به همه دوستان

من هم مشکل شما را دارم.
                        این جور که به نظر میرسه شماره ها جدید ایرانسل کلا این مشکل را دارند.من با شماره ۰۹۰۱ هم که شماره ایرانسل هست تست کردم نشد که نشد هم گوگل و هم واتس اپ و بقیه...
                        احنمالا عدم ریجستر این دو کد(۰۹۰۱ - ۰۹۰۲ ) در سیستم مخابرات جهانی باشد.چون با پیام عدم اعتبار(همون ولید نامبر) در شماره رو برو می شویم.۱۰۰ در صد نه از گوشی ها و نه نرم افزار و نه قند شکن ها می باشد.......
                        ایرانول لطفا رسیدگی کن...
                        ببخشید ایرانسل

نظر

صبر کنید ..
                        X