اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از سينك درآوردن گوشي

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از سينك درآوردن گوشي

سلام و خسته نباشيد؛
    ميخواستم ببينم چطور ميتونم گوشي 4s رو از سينكي كه مغازه كرده موقع خريد براي ريختن برنامه ها در بيارم كه بتونم خودم برنامه هامو آپديت كنم؛ نحوه اينكار چجوريه؟ و اينكه ايا كانتكت ها و اس ام اس هاي گوشيم هم پاك ميشود يا خير؟ ممنون

درود
    شما به settings - iTunes & AppStore بروید بر روی Apple ID بزنید و sign out کنید و اکانت خودتون را وارد کنید. شما در صورت نداشتن پسوورد فروشنده نمی توانید برنامه هاش را آپدیت کنید، SMS و contacts هم پاک نمی شود.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
      درود
      شما به settings - iTunes & AppStore بروید بر روی Apple ID بزنید و sign out کنید و اکانت خودتون را وارد کنید. شما در صورت نداشتن پسوورد فروشنده نمی توانید برنامه هاش را آپدیت کنید، SMS و contacts هم پاک نمی شود.
      مرسي مشكل من هم همينه از اپل آي دي خودم نميتونم استفاده كنم و ميخوام خودم اپليكيشن هامو آپديت كنم ولي اونجا سينك كردن ميخوام از سينك طرف دربياد و بتونم پسورد خودمو بزنم

نظر

دوست عزیز توجه نکردی من چی گفتم
        شما به settings - iTunes & AppStore بروید بر روی Apple ID فروشنده بزنید و sign out کنید و بعد Apple ID & pass خودتون را بزنید.

نظر

دوست عزیز توجه نکردی من چی گفتم
          شما به settings - iTunes & AppStore بروید بر روی Apple ID فروشنده بزنید و sign out کنید و بعد Apple ID & pass خودتون را بزنید.
          متاسفانه اين كار جواب نداده نميدونم اين سينكي كه ميكنن تا چه حد مقاومه بارها ساين اوت كردم ولي باز وقتي ميخوام برنامه اي رو آپديت كنم مثلاً مثل وايبر كه خودش ريخته برام اتوماتيك اپل اي دي طرف مياد و من باز ميرم ساين اوت ميكنم ولي اين حالت تكرار ميشه ولي اگر برنامه جديدي باشه كه قبلاً اون نريخته براحتي با اپل اي دي خودم اينستال ميشه،، بخاطر همينه ميخوام از سينك اون طرف دربياد

نظر

نوشته اصلی توسط Taranehj نمایش پست ها
            متاسفانه اين كار جواب نداده نميدونم اين سينكي كه ميكنن تا چه حد مقاومه بارها ساين اوت كردم ولي باز وقتي ميخوام برنامه اي رو آپديت كنم مثلاً مثل وايبر كه خودش ريخته برام اتوماتيك اپل اي دي طرف مياد و من باز ميرم ساين اوت ميكنم ولي اين حالت تكرار ميشه ولي اگر برنامه جديدي باشه كه قبلاً اون نريخته براحتي با اپل اي دي خودم اينستال ميشه،، بخاطر همينه ميخوام از سينك اون طرف دربياد
            دوست عزیز این که فروشنده ریخته را به هیچ وجه نمی شود آپدیت کرد ! مگر اینکه پسوورد فروشنده را بزنید تا اجازه آپدیت داده شود. شما فقط می توانید برنامه های که با Apple ID خودتون دانلود کردید آپدیت کنید.

نظر

دوست عزیز این که فروشنده ریخته را به هیچ وجه نمی شود آپدیت کرد ! مگر اینکه پسوورد فروشنده را بزنید تا اجازه آپدیت داده شود. شما فقط می توانید برنامه های که با Apple ID خودتون دانلود کردید آپدیت کنید.
              اگر ريست كنم چي؟؟!مشكل منم دقيقاً همينه!

نظر

نوشته اصلی توسط Taranehj نمایش پست ها
                اگر ريست كنم چي؟؟!مشكل منم دقيقاً همينه!
                چی ریست کنی دوست عزیز

هیچ رقمه شما نمی توانید برنامه های که فروشنده برای شما نصب کرده را updait کنید. چون پسووردش را ندارید باید با اکانت خودتون برنامه نصب کنید که بتوانید آپدیت کنید. موفق باشید.

نظر

ايا ميشه كه برنامه هايي كه اپل استور برامون سينك كرده با اپل اي دي خودش رو پاك كنيم و خودمون نصب كنيم با اپل اي دي خودمون ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط mmAmad نمایش پست ها
                    ايا ميشه كه برنامه هايي كه اپل استور برامون سينك كرده با اپل اي دي خودش رو پاك كنيم و خودمون نصب كنيم با اپل اي دي خودمون ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    سلام
                    برنامه ای که با اپل ایدی یکی دیگه رو گوشی نصب شده و خیلی راحت با سینک آیتونز یا روش دستی میتونید حذف کنید

نظر

صبر کنید ..
                    X