اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Clash Of Clans مشکل با ارور ۱۰۰۹

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Clash Of Clans مشکل با ارور ۱۰۰۹

من امروز به دلیل ارر 1009 App Store بازي Clash Of Clans رو پاک کردم دوباره New Version اش رو از ایتونز دانلود کردم و نصب کردم فک کردم مشکل 1009 حل میشه اما دوستام گفتن چن روز طول میکشه

حالا مشکل من اینجاس بازی و پاک کردم دوباره ریختمش میترسم سیو نشده باشه و بیسه من پریده باشه .

فقط از توی بازي یبار جم خریدم ا ایمیل App Store ام توی بازي سیوه موند که هروقت خواستم جم بگیرم فقط میگفت PW ایدیتو بده .

حالا نمیدونم بیسه من پریده یا نه

ارر 1009 نمیزاره وارد بازی شم

میخواستم از دوستان بپرسم آیا بیسه من پریده یا نه ؟ یا اینکه میتونم بازي رو حالات قبل ادامه بدم .

نه از فیسبوک و نه game center وارد شدم .

فقط با ایمیل App Store ام جم خریدم و روش سیوه مونده .

لطفا کمکم کنید .
    ویرایش توسط peni : https://i-phone.ir/forums/member/160958-peni در ساعت 10-04-2014, 09:47 PM

دوست عزیز برای استفاده از بازی سعی کن بازی رو کاملا ببندی ( از multitasking ) و بعد روی گوشیت تغییر آی پی بده ، برو داخل بازی ، اپل ایدیتو اگه پرسید ( برای game center یا ... ) بزن ، صبر کن اطلاعاتت برگرده و شروع کن به بازی -- فقط برای بار اول ( بازگردوندن اطلاعات ) تغییر آی پی لازمه

نظر

با تشکر فراوان از کاربرهای عزیزی که ایرادات ایشون رو گوشزد کردند.

دوست عزیز peni شما باید به قوانین انجمن احترام بذاری تا بتونی جواب درستی دریافت کنی٬ قوانین برای راحتی کار من و شما وضع شده.

در رابطه با مشکلت :

ارور ۱۰۰۹ قابل رفع هست . شما باید تغییر آی پی انجام بدی تا ارور ۱۰۰۹ دریافت نکنی. امیدوارم متوجه منظورم شده باشی و البته موضوع فوق را ابدا در این انجمن پیگیری نکنی !

خیر نگران نباش٬ اکانت شما نپریده و به محض اینکه مجددا دانلود کنی و روی گوشی نصب کنی و اپل آی دی و گیم سنترت رو وارد کنی٬ اکانتت به همون صورت قبلی بالا میاد.

موفق باشی.

نظر

صبر کنید ..
      X