اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش آیفون 5s گلد 32 گیگ

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش آیفون 5s گلد 32 گیگ

سلام به همه کاربران و بازدید کنندگان عزیز
    یک دستگاه آیفون 5اس 32 گیگ گلد پارت نامبر LLA کارکرد از 5 بهمن 92 که اکتیو شده تا الان که 17 سال 93 هست فوق العاده سالم فقط یه 2 تا خش خیلی ریز داره پشت قابش که میذارم عکسشو که اصلا معلوم نیست باید خیلی نزدیک بگیری تا ببینیش،کارکرد این گوشی هم زنک و اس ام اس البته گارانتی خود اپل هم داره تا 25 بهمن سال 2015 که تو ایران عملا کاربرد نداره
    قیمت هم
    قیمت رو با توجه به قیمت بازار و خشی که داره 205000 (دو میلیون 50 هزار تومان ) تعیین میکنم مقطوع. فکر میکنم خیلی هم مناسب گذاشتم با این شرایط و اهل فروش هستم ..بخاطر اینکه نتونستم با سیتم عاملش و محدودیت هاش کنار بیام میخوام بفروشم ....تعویض هم ندارم فقط نقد و حضوری هم معامله میکنم چون هم خریدار میتونه گوشی و ببینه و تست کنه و هم من خیالم راحته مشکلی واسه گوشیم پیش نمیاد
    تلفن : 09190434354
    تحویل شمال و تهران حضوری

اینم لینک عکس هاش
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

اینم عکس خشش که نور انداختم روش تا یجوری مشخص بشه که اینم فکر کنم بخاطر قابی روش انداختم ایجاد شده باشه
    [IMG][/IMG]
    فایل های پیوست شده

سلام
    عزیز اگر زحمتی نیست خط و خش هاش رو میشه با عکس نشون بدی ؟ تصاویر گویا نیست در این مورد

برچسب پشت و رو و قاب هم نداره
    لطفاً در پ خ قیمت نهایی و اینکه کجای تهران و کی میتونید تحویل بدید رو بگید؟

نظر

عزیز خط و خش هاش گفتم اصلا مشخص نیست و با دوربین نمیشه گرفت ..تو عکس آخری هم زوم کنی مشخصه که اونم بزور تونستم با انداختن نور روش نشون بدم

برچسب پشت و رو هم داره.....قاب و بامپر هم داره که من ذکر نکردم تو مشخصاتش

قیمت نهایی همونی که نوشتم و مقطوعه ....من فردا میام تهران هر جا خواستی میام تحویل میدم خودم میرم پاسداران

نظر

با 5سی تا میزنید 500 سر میدم

نظر

نه دوست عزیز

نظر

دوستان محترم به فروش رفت به همین قیمت لطفا پیشنهاد ندین دیگه

نظر

صبر کنید ..
            X