اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل restart در ایفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل restart در ایفون

سلام و خسته نباشید
    ببخشید سوالی داشتم . من به اشتباه یک تویکی از سیدیا پاک کردم و دستگاه هنگید اسم تویک رو یادم نمیاد پی بودولی دستم روش خورد و پاک شد یعنی بیگناهم
    الان دستگاه رو ارم اپل میادودوباره ریستارت میکنه مشکل حل بشو هست ایااا ؟؟؟؟؟؟
    نمخوام به 7.1 برم یعنی جیلبریک رو نمیخوام از دست بدم ایا راهی برای repair هست که دستگاه فقط بالا بیاد ؟؟؟؟؟؟؟

خراب کمک هستم بخدا

دستگاه رو خاموش کن و مجدد روشن دکمه volume+ رو نگه دار تا بالا بیاد

نظر

میشه توضیح بدی دقیقا چی کار کنم
      اقا یه ایفون دیگه دارم که دیدم اسمشو evasi0n بود اینو پاک کردم که کارم خراب شد

نظر

۱۰ثانیه همزمان poweو home رو نگه دارید تا دستگاه کامل خاموش بشه و مجدد روشن کنید بلافاصله دکمه volume+ رو نگه دارید تا دستگاه بالا بیاد

نظر

داداش یعنی الان بعد از اینکه خاموش شد ولشکنم دوباره روشنش کنم وفقط + صدا رو بگیرم
          ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 06-04-2014, 12:49 AM

نظر

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
            داداش یعنی الان بعد از اینکه خاموش شد ولشکنم دوباره روشنش کنم وفقط + صدا رو بگیرم
            آره اینکارو انجام بده

نظر

داداش جواب نداد

نظر

کسی نبود راهنمایی کنه

نظر

نوشته اصلی توسط steveen نمایش پست ها
                  کسی نبود راهنمایی کنه
                  سعی کت با ای تولز بیاریش تو پی سی و بعد توییک نامربوط رو پاک کنی

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

واسه منم همین مشکل پیش اومده بود ٬ بعد اینکه روشن کردی سریع دکمه Vol + رو بگیر روشن میشه .

مدیریت : پست شما ویرایش شد و به فارسی بازگردانده شد٬ لطفا به قوانین احترام بذارید و فارسی تایپ کنید.

نظر

صبر کنید ..
                    X