اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ورود رسمی اپل به بازار ایران

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ورود رسمی اپل به بازار ایران

در پی توافقات گروه 5+1 و ایران در ژنو و تصریح وزارت خزانه‌داری ایالات متحده بر لغو تحریم های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت اپل با ثبت رسمی نام و نشان تجاری خود در اولین روز اسفند 92، فعالیت رسمی خود در بازار ایران را کلید زد و در اولین اقدام، طی اعلانی عمومی و رسمی، به تمامی شرکتها و فروشگاههایی که در قلمرو ایران، از نام و نشان تجاری این شرکت استفاده میکنند تا 16 فروردین 93، مهلت داد تا نسبت به جمع آوری و امحا هر نوع اثر از برند و لوگوی اپل اقدام کنند.
    به گزارش خبرنگار آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، در آگهی ثبت برند و لوگوی اپل در ایران که در تاریخ اول اسفند 1392، در روزنامه رسمی منتشر شده آمده است: به موجب اظهارنامه ثبت علامت به شماره ۱۳۹۲۵۰۱۴۰۰۰۱۰۰۵۶۱۳ مورخ ۱۱/۰۳/۱۳۹۲ علامت تجاری شرکت اپل اینک APPLE INC ثبت شده است.
    پس از ثبت رسمی این برند در ایران، طی نامه ای رسمی به تعداد کثیری از شرکت ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری تجهیزات تلفن همراه و رایانه با اشاره به ورود حقوقی و رسمی اپل به بازار ایران، به نیابت از اپل تصریح شده که در حال حاضر شرکت اپل، هیچ نمایندگی، فروشگاه، توزیع کننده، عرضه کننده، مرکز خدمات پشتیبانی مشتریان، مرکز تماس و یا تعمیرگاهی در داخل قلمرو ایران ندارد و لذا به تمامی فروشگاه ها، شرکت ها، توزیع کنندگان و مراکز تعمیر و به طور کلی تمامی مراکز فروش ، توزیع و خدمات پس از فروش که به نحوی، به طور مستقیم یا غیر مستقیم، القا کننده نمایندگی اپل هستند و یا به هر نحو از نام و نشان تجاری اپل بر روی مراکز تجاری و خدماتی خود استفاده می کنند، تا شانزدهم فروردین 93 مهلت داده تا نسبت به جمع آوری و امحا کامل هر نوع اثر از برند و لوگوی اپل در مرکز تجاری و یا خدماتی خود اقدام نمایند.
    وکیل رسمی اپل در ایران تصریح کرده، پس از این تاریخ، بلافاصله اقدامات شدید حقوقی، همه جانبه، بدون امکان صلح خود را از طریق دفتر حقوقی مرکزی و همینطور دفاتر حقوقی منطقه ای طرف قرارداد، در مقابل تمامی مراکزی که همچنان از نام و نشان تجاری اپل استفاده می کنند و یا به طور مستقیم و غیر مستقیم، مکتوب و یا شفاهی، به مخاطبین خود القا می کنند که شعبه ای از اپل و یا شعبه ای از مراکز و توزیع کنندگان زیر مجموعه اپل هستند، اعمال خواهد کرد.

متن خبر:
    فروشگاه کالاهای دیجیتال->ورود رسمی اپل به بازار ایران

روزنامه اعلان ثبت:
    روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

(از مدیران درخواست می‌کنم این خبر رو به بخش خبری سایت منتقل کنند. با تشکر)

فکر کنم این دروغ ۱۳ بوده که شما جدی گرفتی!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

منم حس ميكنم دروغ ١٣ عه:دى

نظر

راستش فکر نمیکنم روزنامه رسمی ایران که زیر نظر قوه قضاییه هست همچین دروغی رو چاپ کنه!
        لا اقل دو سه تا شرکتی که در جریان ثبتش بودم تو همین روزنامه اعلان اولیه دادن!!
        لینک دوم رو ببین...

نظر

كدوم روزنامه رسمي؟ كجاست چرا من نميبينم؟
          تازه لحن اين خبر توسط كسي نوشته شده كه اصلا خبر خون نبوده چه برسه به نويسنده خبر
          تازه مگه ما آژانس خبري ايستنا داريم؟
          و اينكه چطور خبر به اين مهمي كه اول اسفند هم اتفاق افتاده الان بايد اينجا باشه؟

🌵

نظر

شماره روزنامه: ۲۰۰۸۹ شهرستان
            شماره صفحه روزنامه: ۸۸
            تاریخ روزنامه: ۱۳۹۲/۱۲/۱
            شماره نامه اداره ثبت: ۱۳۹۲۵۰۸۴۰۰۰۱۰۰۹۲۷۳
            تاریخ نامه اداره ثبت: ۱۳۹۲/۵/۲۰
            آگهی تقاضای ثبت تغییر علامت تجاری

به موجب اظهارنامه ثبت علامت به شماره: ۱۳۹۲۵۰۱۴۰۰۰۱۰۰۵۶۱۳ مورخ: ۱۱/۰۳/۱۳۹۲ علامت تجاری با مشخصات زیر تقاضای ثبت شده است.
            شرکت اپل اینک APPLE INC
            به نشانی: وان اینفینیت لوپ کوپرتیو کالیفرنیا ۹۵۰۱۴ ایالات متحده آمریکا
            ۱ INFINITE LOOP CUPERTINO, CA ۹۵۰۱۴ UNITED STATES OF AMERICA
            اجزاء علامت: تغییر علامت ۶۶۰۵۵ به تصویر یک عدد سیب که قسمتی از آن خورده شده است. طبق نمونه
            کالاها/ خدمات/ طبقه/ طبقات تغییر علامت ثبت شده به شماره ۶۶۰۵۵: طبقه ۹: کامپیوترها، لوازم جنبی کامپیوتر، واسطه های خام کامپیوتری مانند دیسکهای مغناطیسی و نوارها، دستگاهها و لوازم ارتباطی الکتریکی، تجهیزات و دستگاههای مخابراتی، نرم افزارهای کامپیوتر بعلاوه برنامه های کامپیوتری ضبط شده بر روی چیپس ها (chips) و دیسکها و نوارها ـ طبقه ۱۶: رگلام و سربرگ برای خدمات مشاوره ای ـ طبقه ۲۸: سرگرمی و اسباب بازیها، انواع لوازم مخصوص ورزش و ژیمناستیک؟؟؟ که در طبقات دیگر ذکر نشده است و همچنین انواع لوازم تزئیناتی برای درخت کریسمس؟؟؟؟؟؟ ـ طبقه ۳۵: واردات کامپیوتر و خدمات فروش کامپیوتر
            مراتب در دفتر ثبت و ظهر گواهی ثبت علامت قید و جهت اطلاع عموم آگهی می گردد.
            پ۱۷۶۹۳۴۵ اداره ثبت علائم تجاری

نظر

خبر گذاری اعلام کرده که این دروغ 13 بوده.
              ورود رسمی اپل به بازار ایران و اولتیماتوم به تمامی فروشگاه‌های جعلی+تصویر روزنامه رسمی - ایستنا

این خبر "دروغ ۱۳" ایستنا بود! این یک سنت رسانه ای است!
              سال نو مبارک!

نظر

هروقت ایران تو لیست کشورهای انتخابیش اومد بعد...افغانستان صدر جدول

نظر

نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                  خبر گذاری اعلام کرده که این دروغ 13 بوده.
                  ورود رسمی اپل به بازار ایران و اولتیماتوم به تمامی فروشگاه‌های جعلی+تصویر روزنامه رسمی - ایستنا

این خبر "دروغ ۱۳" ایستنا بود! این یک سنت رسانه ای است!
                  سال نو مبارک!
                  ولی فکر نکنم روزنامه رسمی یه کشور یه شوخی بذاره
                  حالا سایتهای خبرگذتری داخلی میذاشتن بازهم قابل قبول بود ولی از روزنامه رسمی نمیشه انتظار شوخی داشت!

نظر

دروغ جالبی بود. من که باورم شد !

نظر

من واقعا نمیدونم چرا این خبری که هیچ سندی نداره باید بیاد صفحه اول سایت i-phone.ir و بصورت رسمی اعلام بشه! این خیر دقیق روز ۱۳ توی سایت ورود رسمی اپل به بازار ایران و اولتیماتوم به تمامی فروشگاه‌های جعلی+تصویر روزنامه رسمی - ایستنا گذاشته شده و خود سایت هم گفته که شوخی بوده!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                        من واقعا نمیدونم چرا این خبری که هیچ سندی نداره باید بیاد صفحه اول سایت i-phone.ir و بصورت رسمی اعلام بشه! این خیر دقیق روز ۱۳ توی سایت ورود رسمی اپل به بازار ایران و اولتیماتوم به تمامی فروشگاه‌های جعلی+تصویر روزنامه رسمی - ایستنا گذاشته شده و خود سایت هم گفته که شوخی بوده!
                        شما بخونی اینجارو : روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

سایت رسمی کشور دروغ ۱۳ میگه اخه ؟

سایتی هم که لینک دادید قسمت جمع آوری فروشگاه های تقلبی به عنوان دروغ ۱۳ بوده. ثبت رسمی هست و چک شده

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
                          شما بخونی اینجارو : روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

سایت رسمی کشور دروغ ۱۳ میگه اخه ؟

سایتی هم که لینک دادید قسمت جمع آوری فروشگاه های تقلبی به عنوان دروغ ۱۳ بوده. ثبت رسمی هست و چک شده
                          والا بعید نیست :d
                          سو تفاهم نشه! من گفتم شاید بهتر باشه قبل از انتشار خبر، منتظر سایتها و روزنامه های دیگه هم باشیم و بعد منتشر بشه! برای اعتبار سایت خودمون میگم! و گرنه برای من که فرقی نمیکنه! خیلی هم خوشحال میشم که راست باشه خبرش!

نظر

نوشته اصلی توسط E H S A N نمایش پست ها
                            والا بعید نیست :d
                            سو تفاهم نشه! من گفتم شاید بهتر باشه قبل از انتشار خبر، منتظر سایتها و روزنامه های دیگه هم باشیم و بعد منتشر بشه! برای اعتبار سایت خودمون میگم! و گرنه برای من که فرقی نمیکنه! خیلی هم خوشحال میشم که راست باشه خبرش!
                            خب نام اپل اینک قبلا توی سازمان ثبت شرکت های تجاری ثبت بوده و هست٬ به حالت تعلیق درامده بوده فقط از سال ۷۱ به بعد. حالا اپل با تعویض لوگو تجاریش دوباره فعالیتشو استارت زده

نظر

آقا تو بزرگراه کردستان چند وقتیه که یه ساختمون خیلی مجلل درست شده و روش نوشته شده نماینده ی رسمی محصولات اپل در ایران
                              طراحیشم مثل اپل استورهای کشورهای دیگس
                              داستانش چیه این ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X