اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خاموش شدن رتينا 293 به محض امدن لوگوي اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خاموش شدن رتينا 293 به محض امدن لوگوي اپل

با سلام به همه
    سيستم عامل من مدل رتينا 293 و دو هفته بيشتر نيست كه خريدم مدل سيستم من 10/9 ميباشد. هنگام روشن شدن سيستم به محض نمايان شدن لوگوي اپل سيستم قبل از لودينگ زير اپل سيستم عامل خاموش ميشه.ريست كردم دكمه شيفت را گرفتم وارد بيوز بشم ولي تا وستاي بيوز سيستم خاموش ميشه.
    من كار خاصي نكردم.وارد ويندوز پرالل شدم.توي درايو مكينتاش ويندوز بر حسب اتفاق چند تا پوشه به صورت شورت كات ديدم
    من به اشتباه فكر كردم ويروسه و وارد سيستم مكينتاش شدم و شرتكات wer را پاك كردم ولي ديليتو نصف كاره كنسل كردم بعدش هنگ كرد ريست كردم ديگه بالا نيومد
    كارم گيرهه واقعا
    اگه درست نميشه جطور ميتون من به فايلام خيلي احتياج دارم

دکمه option را بگیر بجای shift و ببین چیا میبینی!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

فایل‌ها طوری نمیشه. اگه همین نسخه‌ای که نصب‌شده رو داری، ازش یه فلش بوتیبل درست کن و دوباره نصب کن.

نظر

خاموش شدن رتينا 293 به محض امدن لوگوي اپل

من سيستم اپل براي بوتيبل فلش ندارم ميشه توي سيستم ويندوز اينو انجام داد؟ اگه ميشه چجوري؟
        من هنگام ورود به اپل دكمه التو نگه داشتم دوتا درايو اومد درايو ريكاوري و مكينتاش وقتي ريكاوري رو زدم گزينه reintall و time machin وdis utiiti اومد من تمام راههارو امتحان كردم به غير از reinstall ميشه با استفاده از reinstall فايلارو برگردونم اينترنت wireless هم دارم. طوري كه اطلاعاتم پاك نشه؟

نظر

بهترین کار این هست که از فایلهاتو روی یک درایو External کپی داشته باشه و بعد Reinstall را بزنید، بصورت متدوال نباید فایهاتون با Reinstall کردن پاک بشه اما کار با مجکم کاری مشکل پیدا نمیکنه!

یرای Backup گرفتن ، اگر روی windows درایور های Bootcamp را نصب کرده باشید ،‌اجازه ورود به پارتیشن مک از طریق windows هست!
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اگه سرعت اینترنتتون مناسبه میتونید از طریق همون ریکاوری دوباره دانلود و نصب کنید. (یعنی چاره دیگه‌ای ندارید!)
            فقط باید یه ۴-۵ گیگی دانلود کنید!

نظر

منم به همین مشکل خوردم با me294 البته من چیزی پاک نکرده بودم. با رفتن به Disk Utility و repair کردن هارد مشکلم حل شد. شما این رو امتحان کردید ؟

نظر

صبر کنید ..
              X