اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل با آپدیت ۱۰.۹.۲

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل با آپدیت ۱۰.۹.۲

سلام همونطور که میدونید آپدیت ۱۰.۹.۲ برای مک اومده

من خواستم از طریق خود آپستور مک بوکم آپدیت کنم دیدم ۸۰۰ مگ هست بیخیال شدم رفتم از سایت اپل دانلود کردم ولی این ارور رو میده چیکار کنم :

و اینکه حتی بعد از اینکه این ارور رو دیدم مک بوکم رو گذاشتم تا کامل دانلود کرد از اپ استور و ریستارت خواست ولی اخر اینستالش بود که یه اروری داد خاطرم نیس چی بود ولی گفت که اپدیت نشده و اینکه بعد که مک اومد بالا رفتم اپستور میگه باید از نو دوباره ۸۰۰ مگ رو دانلود و اینستال کنی

الان روی چه نسخه ای هستید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
      الان روی چه نسخه ای هستید ؟
      من همیشه سریع اپدیت میکردم مشکلی نداشتم

الان ۱۰.۹

ولی نمیدونم از کجا بدونم ریلیزش چنده چون توی ابوت مک مینویسه فقط ۱۰.۹

نظر

منم دستی دانلود کردم همین مشکلو داشتم ولی از روی اپ استور اپدیت شد

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)

نظر

نوشته اصلی توسط bigbang001 نمایش پست ها
          منم دستی دانلود کردم همین مشکلو داشتم ولی از روی اپ استور اپدیت شد

Sent from my iPad Air (IOS 7.1.0)
          خب مسله اینه که من یه بار هم از اپستور دانلود کردم و ریستارت شد که اینستال کنه رفت تا اخراش ارور داد حالا هم میگه بیا باز دانلود کن من بیام دوباره دانلود کنم بازم همین مشکل پیش بیاد !!! اینم با سرعت نت ایران

نظر

http://supportdownload.apple.com/dow...ombo10.9.2.dmg

شما اینو دانلود کردید ؟ چون برای آپدیت از ۱۰.۹ باید از کمبو استفاده کنید که لینکش رو گذاشتم

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
              سلام همونطور که میدونید آپدیت ۱۰.۹.۲ برای مک اومده

من خواستم از طریق خود آپستور مک بوکم آپدیت کنم دیدم ۸۰۰ مگ هست بیخیال شدم رفتم از سایت اپل دانلود کردم ولی این ارور رو میده چیکار کنم :

و اینکه حتی بعد از اینکه این ارور رو دیدم مک بوکم رو گذاشتم تا کامل دانلود کرد از اپ استور و ریستارت خواست ولی اخر اینستالش بود که یه اروری داد خاطرم نیس چی بود ولی گفت که اپدیت نشده و اینکه بعد که مک اومد بالا رفتم اپستور میگه باید از نو دوباره ۸۰۰ مگ رو دانلود و اینستال کنی
              شما اگر روی ۱۰.۹ هستید باید نسخه کمبو رو دانلود کنید.شما احتمالا نسخه معمولی رو دانلود کردید که نیازمند ۱۰.۹.۱ هست که اپدیت شود

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
                http://supportdownload.apple.com/dow...ombo10.9.2.dmg

شما اینو دانلود کردید ؟ چون برای آپدیت از ۱۰.۹ باید از کمبو استفاده کنید که لینکش رو گذاشتم
                یعنی من الان نسخه ۱۰.۹ هستم به ۱۰.۹.۱ نرفته بودم ؟؟؟ من همیشه اپدیت میکنمااا !

نظر

نوشته اصلی توسط arsamari91 نمایش پست ها
                  یعنی من الان نسخه ۱۰.۹ هستم به ۱۰.۹.۱ نرفته بودم ؟؟؟ من همیشه اپدیت میکنمااا !

بله اگه رفته بودید الان جلوی ورژن نوشته بود 10.9.1 نه 10.9

نظر

صبر کنید ..
                  X