اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل اكتيو نشدن نسخه كامل گاراژ بند با آيپد اير

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل اكتيو نشدن نسخه كامل گاراژ بند با آيپد اير

سلام؛
    من رو آيفونم (5S) نسخه كامل برنامه گاراژ بند رو دارم، حتي رو آيپد مينيم هم داشتم..، حالا بعد از ارتقا به iPad Air نميتونم نسخه كامل رو اكتيو كنم! و ازم حدود ٥دلار پول ميخواد! با توجه به مجاني بودن اين APP بايد چيكار كنم كه رو آيپدمم داشته باشمش.

Sent from my iPad using Tapatalk.

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
    سلام؛
    من رو آيفونم (5S) نسخه كامل برنامه گاراژ بند رو دارم، حتي رو آيپد مينيم هم داشتم..، حالا بعد از ارتقا به iPad Air نميتونم نسخه كامل رو اكتيو كنم! و ازم حدود ٥دلار پول ميخواد! با توجه به مجاني بودن اين APP بايد چيكار كنم كه رو آيپدمم داشته باشمش.

این فری نیست تا جایی که می دونم و فقط برا اونایی که دیوایس جدید گرفتن فری هستن
    شما اگه با 5s زدی برو purchased.
    البته منم این مشکل رو داشتم و باید برام فری نشون می داد و نشون نداد،یک بار ساین اوت ساین این کن،ریستارت کن اخر سر درست می شه،
    من خودمم این مشکل رو داشتم

نظر

من اين برنامه رو دانلود و نصب كردم، منتها نسخه كامل نيست! و ميگه بايد Purchased كنيش! الآن روش شما رو تست ميكنم نتيجه رو بهتون ميگم.
      واستي آيپد ايرم رو جديداً خريداري كردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk.

نظر

متاسفانه باز هم همون پيغام رو تحويل گرفتم!
        طبق تصوير ميتونيد ببينيدش.

نظر

نوشته اصلی توسط iSoheil نمایش پست ها
          متاسفانه باز هم همون پيغام رو تحويل گرفتم!
          طبق تصوير ميتونيد ببينيدش.

دوست عزیز خود برنامه گاراژ باند برای تمام کاربران دستگاههای ios مجانی هست منتها برای استفاده از تمام آلات موسیقی خرید داخل برنامه رو باید انجام بدید که اونهم 5 دلار هزینه داره.

نظر

تو آيفونم نسخه كامل نصب شده، حتي تو آيپد قبليم هم اينطور بود! ولي تو Air نميشه!

نظر

صبر کنید ..
            X