اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

استفاده از آپدیت های گذشته بعد از نصب دوباره mavericks به صورت clean install

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• استفاده از آپدیت های گذشته بعد از نصب دوباره mavericks به صورت clean install

سلام من قبلا رو مکبوکم ورژن ۱۰.۹ نصب بود و از طریق app store یک بسته آپدیت که شامل نسخه ۱۰.۹.۲ و ibook و ... بود رو دریافت کرده و آپدیت کرده بودم. (حجمش حدودا ۱.۲ گیگ بود)بعد به دلیل وجود یک سری مشکلات مجبور شدم clean install کنم و دوباره ورژن ۱۰.۹ بریزم. من از هاردم بک آپ دارم البته نه در time machine بلکه به صورت کپی کردن کل هارد در یک هارد اکسترنال حالا آیا این امکان وجود دارد که من بدون دانلود دوباره از اون آپدیت استفاده کنم؟ چه جوری؟
    ویرایش توسط ali_enj : https://i-phone.ir/forums/member/157255-ali_enj در ساعت 25-03-2014, 12:59 PM

چرا کسی جوابگو نیست تو این انجمن؟

نظر

نوشته اصلی توسط ali_enj نمایش پست ها
      چرا کسی جوابگو نیست تو این انجمن؟
      سلام دوست عزیز روز شما بخیر !! معمولا با کپی کردن , فایل های مربوط به آپدیت که قبلا نصب و اینستال شده بود رو نمیشه دوباره نصب کرد !! بعد از دانلود و نصب , فایل های دانلود شده آپدیت خود به خود ناپدید میشند !! تنها راهش کپی کردن فایل های مورد نظر بلافاصله بعد از دانلود و البته قبل از اقدام به نصب هستش ( در حالت wait to install ) و در این مسیر هستند Library/updates که باید قبل از اقدام به نصب کپی بشن در صورت نیاز !!

نظر

صبر کنید ..
      X