اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فرستادن ایفون به اپل استور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فرستادن ایفون به اپل استور

با سلام
    حدود 1 ماه پیش ایفونم دچار صفحه ابی شد و خب من مجبور بودم اون رو به یکی از اپل استور ها بفرستم
    ولی به هر دری زدم نتونستم کسی رو پیدا کنم دلیل تاپیک زدنم در اینجا هم همینه اولا میخواستم یک نفر که تجربه این کار رو داشته
    به من بگه که تمام اپل استور های دنیا میتونم ایفونم رو تعویض بکنم؟دوم اینکه دوبی اپل استور داره؟ و مهم تر از اینها اینکه
    ایا کسی هست تو این سایت که بتونه ایفون من رو به یکی از اپل استور ها بفرسته
    ممنون میشم اگه کسی پاسخ بده

تمام اپل استور های دنیا در واقع این کار رو نمی کنن. آیفون ۵ اس ۴ تا مدل داره و سیستم مخابراتشون فرق داره و این ۴ مدل در قسمت های مختلف دنیا تقسیم شده. ولی در هر صورت شما اگه آیفون آمریکا ببرید اروپا ازتون قبول می کنن ولی برای شما یه جایگزین سفارش میدن که بین ۵ روز تا یک ماه طول میکشه برسه دستشون. ولی اگه پارت نامبر همون کشور باشه همون موقع بعد از چک کردن عوض می کنن.

دبی اپل استور نداره !

نظر

ترکیه بعد ۱۵ ام میتونسد تعویض کنید

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
        ترکیه بعد ۱۵ ام میتونسد تعویض کنید

بله به شرطی که پارت نامبر ترکیه باشید، وگرنه مدت زمان نامعلومی بابد در ترکیه بمونید

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
          بله به شرطی که پارت نامبر ترکیه باشید، وگرنه مدت زمان نامعلومی بابد در ترکیه بمونید
          نه دوست عزیز فعلا پارت نامبر ترکیه اصلا نیومده که بخواد پارت نامبر ترکیه باشه و بمونه!
          تو ابوذبی که بدی پارت امریکا رو فردا بهت تحپیل میدن!

نظر

نه دوست عزیز فعلا پارت نامبر ترکیه اصلا نیومده که بخواد پارت نامبر ترکیه باشه و بمونه!
            تو ابوذبی که بدی پارت امریکا رو فردا بهت تحپیل میدن!

کی گفته نیومده؟ یک سال هست که استور آنلاین ترکیه بوده و بنده در ایران هم ۳-۴ آیپد پارت نامبر ترکیه دیدم.

ابوظبی هم اصلا اپل استور نداره، احتمالا تا به حال به چشم ندیدید از جلو، بنده تجربه هفته پیش رو انتقال دادم.

حالا اگه فکر می کنین حرفتون درسته پیش خودتون اینطور فکر کنین

نظر

فرستادن ایفون به اپل استور

کی گفته نیومده؟ یک سال هست که استور آنلاین ترکیه بوده و بنده در ایران هم ۳-۴ آیپد پارت نامبر ترکیه دیدم.

ابوظبی هم اصلا اپل استور نداره، احتمالا تا به حال به چشم ندیدید از جلو، بنده تجربه هفته پیش رو انتقال دادم.

حالا اگه فکر می کنین حرفتون درسته پیش خودتون اینطور فکر کنین
              برادر میشه بگید کجا استور ترکیه بوده و پارت نامبر ترکیه بوده؟میشه یک تصویر بزارید؟بنده تازه از سفر برگشتم استانبول هم خبری نبود فعلا!اوذبی رو هم شما یک سرچ کن ببین نیست؟!
              اولین باره از شما میشنوم پارت نامبر ترکیه رو!شما احتمالا خبر نداری!بلی فامیل بنده تعویض کردن!نمیدونم چرا بدون اطلاع زور میزنید حرف خودتون رو بزنید و به کاربرا اطلاعات اشتباه بدید!بزاریداستور ترکیه را بیفته بیاد بعد

ویرایش توسط all4u : https://i-phone.ir/forums/member/2037-all4u در ساعت 01-04-2014, 05:26 PM

نظر

برادر میشه بگید کجا استور ترکیه بوده و پارت نامبر ترکیه بوده؟میشه یک تصویر بزارید؟بنده تازه از سفر برگشتم استانبول هم خبری نبود فعلا!اوذبی رو هم شما یک سرچ کن ببین نیست؟!
                اولین باره از شما میشنوم پارت نامبر ترکیه رو!بزارید بیاد بعد

دوست عزیز فارسی متوجه میشید انشالله؟ استور آنلاین ترکیه!!! به این آدرس: Apple Store TR - Apple Store (Türkiye)

عکس هم در حال حاضر ندارم و وظیفه ندارم که چنین کاری انجام بدم. همون استور آنلاین رو ببینید خودتون متوجه میشید.

هیچ اپل استوری در کشور امارات متحده عربی وجود نداره ! http://apple.com/ae/retail

خیلی کشور ها پارت نامبر دارن ولی اپل استور فیزیکی نداشتن و از طریق استور آنلاین اون کشور به فروش میرفته. این شمایی که اولین بار میشنوی چون زیاد اطلاعات ندارید

نظر

دوست عزیز فارسی متوجه میشید انشالله؟ استور آنلاین ترکیه!!! به این آدرس: Apple Store TR - Apple Store (Türkiye)

عکس هم در حال حاضر ندارم و وظیفه ندارم که چنین کاری انجام بدم. همون استور آنلاین رو ببینید خودتون متوجه میشید.

هیچ اپل استوری در کشور امارات متحده عربی وجود نداره ! http://apple.com/ae/retail

خیلی کشور ها پارت نامبر دارن ولی اپل استور فیزیکی نداشتن و از طریق استور آنلاین اون کشور به فروش میرفته. این شمایی که اولین بار میشنوی چون زیاد اطلاعات ندارید
                  برادر شما انگار سرچ گوگولت خوبه!مرد مومن میگم استانبول کسی ایفون نمیفروشه با پارت ترکیه!ابوذبی هم هست استور!

نظر

برادر شما انگار سرچ گوگولت خوبه!مرد مومن میگم استانبول کسی ایفون نمیفروشه با پارت ترکیه!ابوذبی هم هست استور!

آقای محترم اگه اپل استور هست میشه بدونم چرا هیچ جای دنیا ثبت نشده از جمله قسمت retail خود اپل؟؟

شما هم فارسیت متاسفانه اوضاعش خرابه. میگم استور آنلاین

یه مراجعه بکن به لینکی که دادم. یک ساله استور آنلاین ترکیه هست! یه آیفون انتخاب کن در آدرس بار ببین چه پارت نامبری میده بهتون!!

نظر

آقای محترم اگه اپل استور هست میشه بدونم چرا هیچ جای دنیا ثبت نشده از جمله قسمت retail خود اپل؟؟

شما هم فارسیت متاسفانه اوضاعش خرابه. میگم استور آنلاین

یه مراجعه بکن به لینکی که دادم. یک ساله استور آنلاین ترکیه هست! یه آیفون انتخاب کن در آدرس بار ببین چه پارت نامبری میده بهتون!!

برادر استور انلاین داره درسته؟منم میگم ترکیه بودم کسی ایفون با پارت ترکیه نداره!شما تصویر یک ایفون با پارت ترکیه رو بزار منم ببینم!
                      در ظمن شما میتونی تو گوگل بزنی!

نظر

برادر استور انلاین داره درسته؟منم میگم ترکیه بودم کسی ایفون با پارت ترکیه نداره!شما تصویر یک ایفون با پارت ترکیه رو بزار منم ببینم!
                        در ظمن شما میتونی تو گوگل بزنی!

بله درسته. شما بلد نبودی بگردی تقصیر من نیست. می تونستی یدونه از استور آنلاین که از اکتبر سال پیش افتتاح شده سفارش بدی بیاره دم هتلون با پارت نامبر ترکیه. قبول هم نکنی برای من مهم نیستی که قبول نکن !

سرچ هم کردم چیزی به اسم اپل استور در ابوظبی نداریم اونجا هم فقط استور آنلاین داره

نظر

بله درسته. شما بلد نبودی بگردی تقصیر من نیست. می تونستی یدونه از استور آنلاین که از اکتبر سال پیش افتتاح شده سفارش بدی بیاره دم هتلون با پارت نامبر ترکیه. قبول هم نکنی برای من مهم نیستی که قبول نکن !

سرچ هم کردم چیزی به اسم اپل استور در ابوظبی نداریم اونجا هم فقط استور آنلاین داره

اولا برام جالبه شما اصلا خرید نداشتی از استور!
                          تا حالا کسی دم هتل گوشی نفرستاده!شاید حق با شماست!زحمتتون میشه یک سرچ بزنید ابوذبی اپل استور ببینید چیزی نیست!
                          الان این دوستمون با استور انلاین شما میخاد چیکار کنه؟
                          واقعا متاسفم فقط حرف میزنی تو عمل حتی خرید از استور رو هم نداشتید گه بشه به شما فهموند که برادر تو ترکیه کسی به این اسونی اونم ایرانی با مدرک ایرانی اونم انلاین نمیتونه خرید کنه

نظر

اولا برام جالبه شما اصلا خرید نداشتی از استور!
                            تا حالا کسی دم هتل گوشی نفرستاده!شاید حق با شماست!زحمتتون میشه یک سرچ بزنید ابوذبی اپل استور ببینید چیزی نیست!
                            الان این دوستمون با استور انلاین شما میخاد چیکار کنه؟
                            واقعا متاسفم فقط حرف میزنی تو عمل حتی خرید از استور رو هم نداشتید گه بشه به شما فهموند که برادر تو ترکیه کسی به این اسونی اونم ایرانی با مدرک ایرانی اونم انلاین نمیتونه خرید کنه

چرا بنده که فرستادم و تحویل هم گرفتم مشکلی هم نبوده. با استور آنلاین من؟؟؟ شهروند اونجا سفارش میده پارت نامبر ترکیه رو هم تحویل میگیره. مثل این فیلم:
                            https://www.youtube.com/watch?v=9rvEoxH4XRI

فقط بگم خرید تا دلتون بخواد چه آنلاین چه فیزیکی داشتم این هم ماله هفته پیش

این هم یکی از خرید های آنلاین

در ضمن شما ثابت کنید با آدرس به من که اپل استوری که از طرف اپل ساخته شده در امارات وجود داره، حالا ابوظبی پیش کش

نظر

چرا بنده که فرستادم و تحویل هم گرفتم مشکلی هم نبوده. با استور آنلاین من؟؟؟ شهروند اونجا سفارش میده پارت نامبر ترکیه رو هم تحویل میگیره. مثل این فیلم:
                              https://www.youtube.com/watch?v=9rvEoxH4XRI

فقط بگم خرید تا دلتون بخواد چه آنلاین چه فیزیکی داشتم این هم ماله هفته پیش

این هم یکی از خرید های آنلاین

در ضمن شما ثابت کنید با آدرس به من که اپل استوری که از طرف اپل ساخته شده در امارات وجود داره، حالا ابوظبی پیش کش
                              برادر پس شما رو واقعا دوست دارن!مدارک شهروند بودن ترکیه رو ندید از استور با نام خودتون نمیتونید خرید کنید
                              در مورد ابوذبی هم تماس میگرم اطلاعاتش رو بهتون میدم فقط سعی کنید اطلاعات غلط به دوستان ندید
                              اینقدرم حرص نخورید دی

نظر

صبر کنید ..
                              X