اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بعد از روشن شدن نمایش اتصال کابل و ایکون ایتونز

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بعد از روشن شدن نمایش اتصال کابل و ایکون ایتونز

سلام
    یکی از دوستام ایپد 4 داره منتها نمیدونم تو خونه چیکار کردن وقتی روش میکنم علامت کابل میاد و آیکون آیتونز روشه. ومیکه باید ریستور کنیم. من فریمور مربوطه به خودش رو در تاپیک مربوطه به نسخه ها دانلود کردم (7.1 ) اما وقتی میزنم خطایی میکه میگه فایل فاسد شده نمیدونم یعننی چی !!! فایل رو هم با دانلودر دانلود کردم که بگم ناقص دانلود شده یا چیزی !!
    دوستان میتوننن راهنمایی کنن !!!

اروری که شما میگیرید : The Firmware file was corrupt

فقط بدلیل بد دانلود شدن فرمور هست. مجددا دانلود کنید و برای محکم کاری یکبار آیپد رو به DFU ببرید و بعد ریستور کنید. ترجیحا پورت یو اس بی رو هم عوض کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط oosin نمایش پست ها
      اروری که شما میگیرید : The Firmware file was corrupt

فقط بدلیل بد دانلود شدن فرمور هست. مجددا دانلود کنید و برای محکم کاری یکبار آیپد رو به DFU ببرید و بعد ریستور کنید. ترجیحا پورت یو اس بی رو هم عوض کنید.
      مستقیم با خود ایتونز دانلود کنه مشکلی داره یا با دانلودودر فریمور رو دانلود کنم بهتره ؟

مدل A1460 هست !! من فریمور مروبطزه به مدل iPad 4th Generation Wifi+4G A1460 رو دانلود کردم درسته دیگه ؟؟؟
      ویرایش توسط shnoit : https://i-phone.ir/forums/member/112939-shnoit در ساعت 24-03-2014, 11:07 AM

نظر

نوشته اصلی توسط shnoit نمایش پست ها
        مستقیم با خود ایتونز دانلود کنه مشکلی داره یا با دانلودودر فریمور رو دانلود کنم بهتره ؟

مدل A1460 هست !! من فریمور مروبطزه به مدل iPad 4th Generation Wifi+4G A1460 رو دانلود کردم درسته دیگه ؟؟؟
        اگه آیپد شما 4جی هست بله درست دانلود کردید ، به نظر من اگه فرمور رو دانلود کنید و بعد اقدام به ریستور یا آپدیت کنید بهتره ، حداقل فایل فرمور رو برای همیشه در دسترس خواهید داشت .
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

نوشته اصلی توسط crystalboy نمایش پست ها
          اگه آیپد شما 4جی هست بله درست دانلود کردید ، به نظر من اگه فرمور رو دانلود کنید و بعد اقدام به ریستور یا آپدیت کنید بهتره ، حداقل فایل فرمور رو برای همیشه در دسترس خواهید داشت .
          منم با دانلودر دیشب دانلود کردم، اما صبح خواستم ریستور کنم این پیغام رو میداد که فایل فاسد هست.

اینم اضافه کنم که ورژن ایتونزم آخر ورژن نبود !! امروز صبح بعد از اینکه این پیغام رو داد آخرین ورژن رو دانلود کردم اما بازم همون پیغام رو میداد !!

نظر

منم با دانلودر دیشب دانلود کردم، اما صبح خواستم ریستور کنم این پیغام رو میداد که فایل فاسد هست.

اینم اضافه کنم که ورژن ایتونزم آخر ورژن نبود !! امروز صبح بعد از اینکه این پیغام رو داد آخرین ورژن رو دانلود کردم اما بازم همون پیغام رو میداد !!
            آیپد رو به dfu mode میبررید ؟؟ فرمور رو از کجا دانلود کردین ؟
            نگران فردایت نباش ...

نظر

آیپد رو به dfu mode میبررید ؟؟ فرمور رو از کجا دانلود کردین ؟
              بله، از خود همین تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html#post207595

نظر

بله، از خود همین تاپیک http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html#post207595
                چک کنید فرمت فایل برای ریستور ipsw باشه ، و اینکه اطمینان پیدا کنید که فایل فرمور کامل و درست دانلود شده باشه

این ارور معمولا به اشکال در فایل فرمور دانلود شده مربوط میشه

اگه از همه نکاتی که گفتم اطمینان دارید ، از پورت و کابل و سیستم دیگه ای کمک بگیرید امیدوارم مشکلتون برطرف بشه
                نگران فردایت نباش ...

نظر

چک کنید فرمت فایل برای ریستور ipsw باشه ، و اینکه اطمینان پیدا کنید که فایل فرمور کامل و درست دانلود شده باشه

این ارور معمولا به اشکال در فایل فرمور دانلود شده مربوط میشه

اگه از همه نکاتی که گفتم اطمینان دارید ، از پورت و کابل و سیستم دیگه ای کمک بگیرید امیدوارم مشکلتون برطرف بشه
                  دوباره دانلود میکنم با دانلودر ببینم مشکل برطرف شد یا نشد دوباره همینجا اعلام میکنم. باتشکر از لطفتون دوست عزیزم. واقعا ممنون بابت راهنمایی

نظر

مشکل حل شد. یبار در حالت dfu زدم دفعه بعدی در حالت ریکاوری زدم تبلت بالا اومد.
                    دستتون درد نکنه بابت راهنمایی ها !!

نظر

با سلام برای من همین مشکل پیش اومده باید چیکار کنم ؟؟؟
                      ایفون 6 وقتی روشن میکنم نمایش کابل و ایکون ای تونز و بالا نوشته support.appl.com/iphone/restore

نظر

صبر کنید ..
                      X