اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Me664 مشکل هارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• Me664 مشکل هارد

سلام دوستان من زیاد وارد نیستم به مسايل سخت افزاری
    هارد لپتاپم مرخص شده هرجا میرم میگن این هر هاردی نمیخوره بهش و باید مخصوص رتینا باشه و ssd یا یه همچین چیزی باشه!
    چیکار کنم؟
    قابل تعمیر هست؟
    هزینش چقدره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پنجم به بعد تشريف بياريد دفتر سايت
    تعمیرات ، عیب یابی ، ارتقا و مشاوره در خصوص مسائل سخت افزاری مک بوک - آی مک و ...

مجتمع پایتخت - برج A - طبقه 7 واحد 705آ مرکز خدمات تخصصی اپل i-Phone.ir

شماره تماس: ۰۲۱۸۸۱۹۳۳۶۴ - ۰۹۱۰۲۰۱۶۹۷۸

نظر

من پارسال همين مشكل برام پيش اومد برام از اونور به قيمت ٦٠٠ تومان ١٢٨ گيگابايت برام اوردن خودم عوضش كردم
      دفتر سايت جاي مطمئني هست اما اگه خودتون عوض كنيد هزينش كمتره اما خوب بايد حواستونم جمع كنيد
      پارسال دفتر سايت همين هارد رو ٧٠٠ تومان بدون خدمات مي دادن (منظور از خدمات تعويض هارد هست)
      موفق باشيد
      ویرایش توسط apple1231 : https://i-phone.ir/forums/member/153924-apple1231 در ساعت 23-03-2014, 04:53 PM

نظر

Me664 مشکل هارد

نوشته اصلی توسط apple1231 نمایش پست ها
        من پارسال همين مشكل برام پيش اومد برام از اونور به قيمت ٦٠٠ تومان ١٢٨ گيگابايت برام اوردن خودم عوضش كردم
        دفتر سايت جاي مطمئني هست اما اگه خودتون عوض كنيد هزينش كمتره اما خوب بايد حواستونم جمع كنيد
        پارسال دفتر سايت همين هارد رو ٧٠٠ تومان بدون خدمات مي دادن (منظور از خدمات تعويض هارد هست)
        موفق باشيد
        مدل های ۲۰۱۳ ssd متفاوتی دارند. در ebay هم نمی تونید به راحتی پیدا کنید.

نظر

همه ssd ها يكى هستند من شركت كامپيوتر دارم لطفا اعضاى سايت رو سر درگم و گمراه نكنيد ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط arminiphone نمایش پست ها
            همه ssd ها يكى هستند من شركت كامپيوتر دارم لطفا اعضاى سايت رو سر درگم و گمراه نكنيد ممنون

Sent from my iPhone using Tapatalk
            جدی؟ یک سر تشریف ببرید به دفتر سایت تا انواع ssd هایی که اپل استفاده می کنه رو نشون بدن بهتون. Ssd نسل آخر هم با نام pcie شناخته میشن.

وای به حال مشتریان چنین شرکتی

نظر

مشکل ما هم حل شد دفتر سایت رفتم ۲۵۶ و ۵۱۲ که نبود
              ۱۲۸ رو با هزینه ۸۹۰ انجام دادن

نظر

من چندباری مشکل هارد سری جدید رو شنیدم، اتفاث خاصی میفته که خراب میشن یا سیستماتیکه؟
                من پرو ۲۰۱۱ دارم میخوام سری پرو جدید رو بگیریم ولی الان کمی دو دل شدم. کارم سبکه، اگه ایر کیفیت بهتری داره برم سراغ ایر؟

نظر

نوشته اصلی توسط tintiryol نمایش پست ها
                  من چندباری مشکل هارد سری جدید رو شنیدم، اتفاث خاصی میفته که خراب میشن یا سیستماتیکه؟
                  من پرو ۲۰۱۱ دارم میخوام سری پرو جدید رو بگیریم ولی الان کمی دو دل شدم. کارم سبکه، اگه ایر کیفیت بهتری داره برم سراغ ایر؟
                  سلام
                  مشكل خاصي نيست
                  امكان سوختنش هست
                  هم اير
                  هم پرو

نظر

صبر کنید ..
                  X