اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک نشدن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سینک نشدن آیفون

با سلام
    دوستان من آیفونم رو وقتی میزنم به کامپیوتر سینک نمیکنه و با پیغام زیر روبرو میشم

و وقتی که ok میکنم ازم فایل جدید جهت ریستور رو میخواد.
    اگه بخوام آپدیت و ریستور کنم اطلاعاتم از بین میره و روی سیستم بک آپ ندارم که برگردوونم.

چیکار کنم/؟؟

نوشته اصلی توسط joe_satriani نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من آیفونم رو وقتی میزنم به کامپیوتر سینک نمیکنه و با پیغام زیر روبرو میشم

و وقتی که ok میکنم ازم فایل جدید جهت ریستور رو میخواد.
    اگه بخوام آپدیت و ریستور کنم اطلاعاتم از بین میره و روی سیستم بک آپ ندارم که برگردوونم.

چیکار کنم/؟؟
    سلام
    جایی دیده بودم که برای حل این مشکل باید دوتا فایل رو از مسیرiTunes روی سیستم حذف میکردید. الان متاسفانه دسترسی به سیستم ندارم. ولی اگه تو نت سرچ کنید میتوتید نام دوتافایل رو پیدا کنید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      سلام
      جایی دیده بودم که برای حل این مشکل باید دوتا فایل رو از مسیرiTunes روی سیستم حذف میکردید. الان متاسفانه دسترسی به سیستم ندارم. ولی اگه تو نت سرچ کنید میتوتید نام دوتافایل رو پیدا کنید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2
      سلام
      داداش خدا خیرت بده. امیدوارم هر چی میخوای بهش برسی که این مشکل ما رو حل کردی. شاید ا 10 نفر پرسیدم اما بلد نبودن. ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط joe_satriani نمایش پست ها
        سلام
        داداش خدا خیرت بده. امیدوارم هر چی میخوای بهش برسی که این مشکل ما رو حل کردی. شاید ا 10 نفر پرسیدم اما بلد نبودن. ممنون
        داداش این کاری که کردی مشکلت حل شده به ما هم بگو انجام بدیم

نظر

باید برنامه iTools یا iFunbox رو روی pc اجرا کنید.
          سپس گوشیتونو وصل کنید و برنامرو اجرا کنید.
          بعد برید به filesystem و به این آدرس برید: /var/mobile/Media/iTunes_Control/iTunes
          بعد 3 فایل "iTunesCDB" و "iTunesContol" و "iTunesPrefs" رو پاک کنید یا به هر اسمی که خواستید تغیرنام بدبد.

نظر

سلام.گوشی من با آیتونز ظاهرا سینک میشه ولی اظلاعاتم وارد لپ تاپ نمیشه. از وقتی ویندوزمو عوض کردم اینجوری شد. لظفا کمکم کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط unique92 نمایش پست ها
              سلام.گوشی من با آیتونز ظاهرا سینک میشه ولی اظلاعاتم وارد لپ تاپ نمیشه. از وقتی ویندوزمو عوض کردم اینجوری شد. لظفا کمکم کنید.
              شما احتمالا با pp25 یا tongbu برنامه نریختین؟
              اگر ریختین که دیگه با آیتونز سینک نمیشه

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                شما احتمالا با pp25 یا tongbu برنامه نریختین؟
                اگر ریختین که دیگه با آیتونز سینک نمیشه
                نه از اینا استفاده نکردم.

نظر

نه از اینا استفاده نکردم.
                  خب با توجه به این شما میخوایین چی رو سینک کنید با آیتونز؟
                  عکس هاتون و یا کانتکت هاتون؟
                  گزینه مربوط به سینک این موارد یا هر مورد دیگه ای که میخواهید رو در داخل آیتونز فعال کردین؟

نظر

نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                    خب با توجه به این شما میخوایین چی رو سینک کنید با آیتونز؟
                    عکس هاتون و یا کانتکت هاتون؟
                    گزینه مربوط به سینک این موارد یا هر مورد دیگه ای که میخواهید رو در داخل آیتونز فعال کردین؟
                    من چندتا record یا همون voice memo دارم اونارو میخوام سینک کنم. از کجا باید فعال کنم؟

نظر

من چندتا record یا همون voice memo دارم اونارو میخوام سینک کنم. از کجا باید فعال کنم؟
                      با آیتونز فکر نکنم اونهارو سینک کنه و بتونید داخل کامپیوتر اونها رو داشته باشید ولی با نرم افزار تانگبو میتونید اونهارو استخراج کنید( یا آیتولز) از قسمت فایلهای سیستمی

نظر

من این ارور ها رو میگیرم و سینک نمیشه
                        لطفا راهنمایی کنید.

ویرایش توسط bolghan57 : https://i-phone.ir/forums/member/43679-bolghan57 در ساعت 22-09-2014, 12:37 PM

نظر

اگه برنامه هاتونو بیرون زدید شما به هیچ عنوان نمیتونید با ایتیونز استفاده کنید ولی اگه برنامه ها تون ماله خودتونه از قسمتstore/authorize رمز و اپل ایدیتون روبدید تا مشکل حل بشه

نظر

همه برنامه ها مال خودمه و همه شنونم از تو اپ استور گوشی با ایدی خودم دانلود کردم
                            متاسفانه الان وقتی عکس میریزم تو گوشیم قبلی رو پاک میکنه جدید رو جایگزین میکنه و جالبتر اینکه تاریخ عکسهایی که تازه ریختم ر مثلا مال سال 1998 1947 و وو میزنه اصلا تاریخ عکسها به روز نمیزنه ولی هم تاریخ آیپدم به روزه و هم تاریخ پی سی
                            لطفا راهنماییم کنید.
                            چون تازه کارم قبلا سامسونگ داشتم این همه دنگ و فنگ نداشت ولی کار اپل خیلی باحالتره.

نظر

نوشته اصلی توسط bolghan57 نمایش پست ها
                              همه برنامه ها مال خودمه و همه شنونم از تو اپ استور گوشی با ایدی خودم دانلود کردم
                              متاسفانه الان وقتی عکس میریزم تو گوشیم قبلی رو پاک میکنه جدید رو جایگزین میکنه و جالبتر اینکه تاریخ عکسهایی که تازه ریختم ر مثلا مال سال 1998 1947 و وو میزنه اصلا تاریخ عکسها به روز نمیزنه ولی هم تاریخ آیپدم به روزه و هم تاریخ پی سی
                              لطفا راهنماییم کنید.
                              چون تازه کارم قبلا سامسونگ داشتم این همه دنگ و فنگ نداشت ولی کار اپل خیلی باحالتره.
                              شما اتورایز کنید اپل ایتونو تو ایتونز
                              و بعد این کار عکس هاتو وقتی میخواید سینک کنید قبلی ها و جدید ها همه باید تو یه پوشه باشه تا چیزی حذف نشه
                              از برنامه های دیگه هم میتونید استفاده کنید
                              مثل itools یا diskaid یا iexplorer
                              iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                              X