اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سینک نشدن آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط bolghan57 نمایش پست ها
    همه برنامه ها مال خودمه و همه شنونم از تو اپ استور گوشی با ایدی خودم دانلود کردم
    متاسفانه الان وقتی عکس میریزم تو گوشیم قبلی رو پاک میکنه جدید رو جایگزین میکنه و جالبتر اینکه تاریخ عکسهایی که تازه ریختم ر مثلا مال سال 1998 1947 و وو میزنه اصلا تاریخ عکسها به روز نمیزنه ولی هم تاریخ آیپدم به روزه و هم تاریخ پی سی
    لطفا راهنماییم کنید.
    چون تازه کارم قبلا سامسونگ داشتم این همه دنگ و فنگ نداشت ولی کار اپل خیلی باحالتره.
    پس به قسمت استور ای تیونز رفته و اتورایز کنید.

نظر

اتفاقا اتورایز هم کردم و چند بار هم اتورایز رو پاک کردم و ساکسس فولی هم میده ولی بازم سینک نمیشه
      ورژن آیتونز11.4 بود پاک کردم و 11.2 رو هم زدم بازم هیچ
      کلا اتورایزای اضافی رو کجا میشه پاکشون کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط bolghan57 نمایش پست ها
        اتفاقا اتورایز هم کردم و چند بار هم اتورایز رو پاک کردم و ساکسس فولی هم میده ولی بازم سینک نمیشه
        ورژن آیتونز11.4 بود پاک کردم و 11.2 رو هم زدم بازم هیچ
        کلا اتورایزای اضافی رو کجا میشه پاکشون کرد؟
        میتونید deauthorize کنید به صورت کلی اما فقط سالی یکبار این امکلن رو دارید
        اینم اموزشش
        http://www.i-phone.ir/forums/thread13338-3.html
        iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

سلام من وقتی گوشی رو به ایتونز وصل میکنم اهنگها به گوشی انتقال پیدا میکنن برنامه ها هم انتقال پیدا میکنن ولی به صورت غیر فعال تو گوشی نصب میشن و ایکونشون تاریکه واجرا نمیشن چیکار باید کنم

نظر

برنامه ها کرک شده هستن؟
            با آی دی خودتون دانلود کردید؟
            .There is no knowledge that is not power

نظر

با ای دی خودم از ایتونز استور دانلود کردم

نظر

برنامه ها رو هارد و در لایبرری آیتونز هستن؟ اگه نیست خب نصب نمیشه.

نظر

برنامه ها رو با اپل ای دی خودم از ایتونز دانلود کردم

برنامه ها روی هارد هستن باید اونا رو به لایبرری ایتونز انتقال بدم تا درست بشه؟

درایوی که لایبرری ایتونزم توش نصبه ظرفیتش پره راهی هست که درایو لایبرری رو تغییر بدم؟
                  ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 06-10-2014, 01:58 PM

نظر

لطفا پست پشت سر هم نزنید. متشکر
                    پوشه iTunes در مای موزیک ویندوز رو کپی کنید به یک داریو دیگه. کلید شیفت رو نگه دارید و برنامه آیتونز رو باز کنید. از شما آدرس لایبرری رو میپرسه که آدرس جدید رو بهش بدید. بعد میتونید لایبرری درایو ویندوز رو پاک کنید.

نظر

این کار رو هم انجام دادم ولی بازم برنامه ها تو گوشی غیر فعالن

نظر

سلام من آیتونزم رو اپدیت کردم ولی اصلا گوشیم سینک نمیشه میشه راهنماییم کنین؟ قبلا خیلی راحت تر بود کار باهاش وقتی گوشی رو به لپتاپ وصل میکردم خود ایتونز باز میشد ولی الان هر کاری میکنم حتی سینک نمیشه.

نظر

نوشته اصلی توسط Golshad نمایش پست ها
                          سلام من آیتونزم رو اپدیت کردم ولی اصلا گوشیم سینک نمیشه میشه راهنماییم کنین؟ قبلا خیلی راحت تر بود کار باهاش وقتی گوشی رو به لپتاپ وصل میکردم خود ایتونز باز میشد ولی الان هر کاری میکنم حتی سینک نمیشه.
                          درود . به قسمت apps بروید و پایین automaticalily install new apps را تیک بزنید. ذر قسمت summary هم تیک Automatically sync when this iPhone is connected بزنید.

نظر

صبر کنید ..
                          X