اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تغییر پارتیشن مربوط به مکینتاش در ویندوز و لود نشدن مکینتاش

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تغییر پارتیشن مربوط به مکینتاش در ویندوز و لود نشدن مکینتاش

سلام
    نمیدونم چرا موضوع منو مسدود کردن
    واقعا مرسی
    من دارم سکته می کنم از دست گلی که به آب دادم بعد مدیرای سایت ...

دوستان من تو ویندوز نصب شده با بوت کمپ وارد دیسک منیجمنت شدم و یه پارتیشن جدید ساختم
    این باعث شد که پارتیشن مربوط به مکینتاش simple بشه و دیگه موقغ بالا اومدن سیستم با نگه داشتن کلید option خبری از مکینتاش نیست.

من الان ویندوز رو لپتابم دارم ولی مکم پریده

1- آیا می تونم مک رو بر گردونم؟

2- اگه نه چه جوری دوباره مک (
    Mavericks)
    نصب کنم؟ آخه مکینتاش ندارم که bootable USB بسازم.

لطفا هر کی می تونه کمک کنه.من زیاد از مک نمی دونم و تازگی یه مک بوک ایر 2013 خریدم

شما نمیتونید بیشتر از ۲ تا درایو داشته باشید(بصورت معمولی) زمانی که هم Mac و هم windows را باهم دارید! چه از windows پارتیشن بندی کنید به همین مشکل برمیخورید! الان هم تنهرا راهی که دارید این هست که از اول یک مک بزنید!

دکنه option را که میزنید ، Recovery هم نمیاد؟ فقط ویندوز نشون میده؟

باید یک USB MAC تهیه کنید!
    " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
    TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

بله
      متاسفانه ریکاوری هم ندارم
      الان برای ساخت usb bootable تنها راهی که دارم استفاده از مکینتاشه؟نمیشه از طریق ویندوز اونو ساخت؟
      بعد من نسخه ۱۰.۹ رو دانلود کردم.این نسخه رو مکبوک ایر ۲۰۱۳ اون ارور معروف علامت سوال (که مکبوک پرو رتینا میداد) رو نمیده؟

نظر

من تاحالا با ویندوز نساختم و تجربه هم توی اون ندارم ، اما این برنامه ظاهرا اینکارو میکنه! TransMac Windows software to open Mac HFS+ Disk and DMG files and convert DMG to ISO
        USB را وصل کنید و بعد برنامه را اجرا کنید ، داخل برنامه روی USB دکمه راست بزنید و بعد Format with disk image
        را بزنید و بعد فایل dmg را انتخاب کنید! امیدوارم که این روش کار بده!

اگر روش بالا جوابگو نبود ، فکر کنم باید برید سراغ کسی که mac داره و یک USB بسازید!

" MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

از بچه های انجمن کسی تو مشهد نیست من بتونم یه usb bootable بسازم با مکش؟ ممنون می شم اگه کمک کنید. ساختش هم که زیاد طول نمی کشه و با نرم افزار سریع می سازه
          فک کنم نیم ساعت احتیاج به یه مک داشته باشم

نظر

صبر کنید ..
          X