اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چند سوال قبل از راه اندازی اولیه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• چند سوال قبل از راه اندازی اولیه

سلام دوستان
    من دیروز ی macbook pro me293 گرفتم، دوتا سوال کوچیک داشتم(می دونم هر سوال رو باید توی ی تاپیک جدا پرسید ولی خدایی کوچیک اند، شرمنده )
    1- شارژ اولیه باید چند ساعت باشه؟
    2- لپتاپ قبلی م یه سونی بود که یه برنامه به نام vaio recovery داشته که همون روز اول ازش بکاپ گرفتم، هر بلایی دوس داشتم سرش می آوردم، آخرش هم با اون بکآپ ویندوز اورجینالش رو صحیح و سالم بر می گردوندم، حالا واسه محافظت از سیستم عامل اورجینال این مک چجوری می تونم ازش ریکاوری بگیرم؟
    پیشاپیش ممنون و عیدتون مبارک
    ویرایش توسط saintman : https://i-phone.ir/forums/member/35504-saintman در ساعت 19-03-2014, 03:26 PM

نوشته اصلی توسط saintman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دیروز ی macbook pro me293 گرفتم، دوتا سوال کوچیک داشتم(می دونم هر سوال رو باید توی ی تاپیک جدا پرسید ولی خدایی کوچیک اند، شرمنده )
    1- شارژ اولیه باید چند ساعت باشه؟
    2- لپتاپ قبلی م یه سونی بود که یه برنامه به نام vaio recovery داشته که همون روز اول ازش بکاپ گرفتم، هر بلایی دوس داشتم سرش می آوردم، آخرش هم با اون بکآپ ویندوز اورجینالش رو صحیح و سالم بر می گردوندم، حالا واسه محافظت از سیستم عامل اورجینال این مک چجوری می تونم ازش ریکاوری بگیرم؟
    پیشاپیش ممنون و عیدتون مبارک
    1-ازش استفاده کنید تا زمانی که بهت اخطار بده که باتری ضعیف هست
    بعد بزنید به شارژ تا 100% پر شه و بکنید و استفاده کنید
    2- با تایم ماشین خود مک
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

آقا دستت درد نکنه فقط یه چیزی این تایم ماشین داره از اطلاعاتم بکاپ می گیره!
      من می خوام یه فایل واسه ریستور کردن سیستم عامل داشته باشم مث قدیما که ی دی وی دی از سیستم عامل تو دستگاه بود

نظر

نوشته اصلی توسط saintman نمایش پست ها
        آقا دستت درد نکنه فقط یه چیزی این تایم ماشین داره از اطلاعاتم بکاپ می گیره!
        من می خوام یه فایل واسه ریستور کردن سیستم عامل داشته باشم مث قدیما که ی دی وی دی از سیستم عامل تو دستگاه بود
        شما میتونید Mac Mavericks رو از انجمن دانلود کنید
        مک هم اورجینال و غیر اورجینالش فرق نداره و همش یک نسخه هست
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

صبر کنید ..
        X