اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• apple id

salam,man apple id sakhtam ama bade ie modate kootah az estefade peygham mide can not connection to itunes store,mishe komakam konid

نوشته اصلی توسط شیوا 123 نمایش پست ها
    salam,man apple id sakhtam ama bade ie modate kootah az estefade peygham mide can not connection to itunes store,mishe komakam konid
    دوست عزیز به قوانین احترام بزارید خواهشا
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

نوشته اصلی توسط شیوا 123 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      اول از همه فارسی تایپ کنید تا سریعتر به شما پاسخ داده بشه. برای حل مشکلتون از برنامه های مخصوص عبور از ف یلترینگ استفاده کنید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

آقا سلام.من واسه ساختن اپل آیدی ی مشکلی دارم.وقتی ک از itunes store میخام گزینه ی appstore رو بزنم این پیغامو میده: item not available,the item youve requsted is not currently available in the U.S.storeلطفا راهنماییم کنید.ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط hamedkia.d نمایش پست ها
          آقا سلام.من واسه ساختن اپل آیدی ی مشکلی دارم.وقتی ک از itunes store میخام گزینه ی appstore رو بزنم این پیغامو میده: item not available,the item youve requsted is not currently available in the U.S.storeلطفا راهنماییم کنید.ممنون.
          شما ای پی خودتون رو تغییر بدید درست میشه
          ویرایش توسط Aminxp : https://i-phone.ir/forums/member/99324-aminxp در ساعت 24-03-2014, 02:25 PM

نظر

آی پیمو کجا میتونم تغییر بدم؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedkia.d نمایش پست ها
              آی پیمو کجا میتونم تغییر بدم؟
              جای خاصی نیست. باید با برنامه های مخصوص اینکار رو انجام بدید. صحبت و بحث کردن در مورد این نوع برنامه ها هم در انجمن ممنوع هستش. لطفا بیشتر از این بحث را ادامه ندهید.

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

صبر کنید ..
              X