اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 17 هنگام ریستور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 17 هنگام ریستور

دوستان من وقتی میخوام با آیتونز به ورژن 7.1 ریستور کنم ارور 17 میده. فایل فرمویر رو هم 2 با دانلود گردم مشکل حل نشد .
    مجبور شدم با خود دستگاه آپدیت ota کردم .
    ولی الان این مشکل که وقت ریستور ارور 17 میده هنوز پابرجاست . لطفا راهنمایی منید چطور این مشکل ارور 17 رو حل کنم ؟؟؟

مرسی دوستان

منم همین ارور رو میده ios 7.1.1 5s

نظر

رو حالت dfu هستيد

نظر

منم این مشکل رو دارم نمیدونم چطوری رفع ش کنم باید چیکار کنم؟فایل رو دو بار دان کردم ولی هنوز این ارور 17 هس

نظر

کسی نیست نظری بده منم همین مشکل رو دارم ولی متاسفانه جواب نمیگیرم رو حالت ریکاوری هم هستم

نظر

ببینید من فایو اس دارم وقتی 8.2 اومد فایلشو دانلود کردم و ریستور کردم همین ارور رو گرفتم شانسی 8.1.3 رو دانلود کردم دیدم راحت ریستور شد بعدش به 8.2 انلاین اپدیت کردم از رو خود گوشی
            خواستم دوباره تست کنم دیدم باز ارور میده باز مجبور شدم اول به 8.1.3 برم و دوباره از خود گوشی آپدیت کنم کلی هم تو نت سرچ کردم پاسخ درستی برای این ارور پیدا نکردم. پیشنهاد میدم اگر اپل هنوز ریستور به 8.1.3 رو نبسته شما یه تست بکن ضرر نمیکنی شاید کارت راه بیافته حداقل گوشی بیاد بالا بعدش انلاین آپدیت کن.

نظر

نوشته اصلی توسط alireza1990 نمایش پست ها
              دوستان من وقتی میخوام با آیتونز به ورژن 7.1 ریستور کنم ارور 17 میده. فایل فرمویر رو هم 2 با دانلود گردم مشکل حل نشد .
              مجبور شدم با خود دستگاه آپدیت ota کردم .
              ولی الان این مشکل که وقت ریستور ارور 17 میده هنوز پابرجاست . لطفا راهنمایی منید چطور این مشکل ارور 17 رو حل کنم ؟؟؟

مرسی دوستان
              دوست عزیز اولا ios 7.1 خیلی وقته بسته شده الان ios 8.1.3 و 8.2 باز هستش با این 2 ورژن میتونین ریستور کنین

اونایی که ارور 17 میده مطمین باشین 100 % با این کار ارور رفع میشه و میتونین بدون ارور 17 ریستور کنین

فقط باید با قند شکن ریستور کنین حتما حتما اول قند شکن رو با run az administrato باز کنین و سپس آیتونز رو هم با run az administrat باز کنین تا راحت ریستور کنین 100% جواب میده بدون run az administrat فایل رو اجرا کنین باز ارور میده

نظر

ارور 17 ربطی به خراب بود فایل فریمور نداره و بعلت عدم ارتباط با سرور آپدیت اپل هست که برای من با ریست کردن فایل host حل شد.
                https://support.apple.com/en-us/HT201442
                ویرایش توسط alive20 : https://i-phone.ir/forums/member/36422-alive20 در ساعت 04-05-2015, 12:26 AM

نظر

نوشته اصلی توسط salarzarepoor نمایش پست ها
                  دوست عزیز اولا ios 7.1 خیلی وقته بسته شده الان ios 8.1.3 و 8.2 باز هستش با این 2 ورژن میتونین ریستور کنین

اونایی که ارور 17 میده مطمین باشین 100 % با این کار ارور رفع میشه و میتونین بدون ارور 17 ریستور کنین

فقط باید با قند شکن ریستور کنین حتما حتما اول قند شکن رو با run az administrato باز کنین و سپس آیتونز رو هم با run az administrat باز کنین تا راحت ریستور کنین 100% جواب میده بدون run az administrat فایل رو اجرا کنین باز ارور میده
                  اغا من همین کارو کردم دو بار هم دانلود کردم هر کاری میکنم درست نمیشه این ارور 17 کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ با چیز پی ان هم امتحان کردم ولی بازم نشد iphon 5s میخوام رستور کنم به 8.2

نظر

نوشته اصلی توسط arazor نمایش پست ها
                    اغا من همین کارو کردم دو بار هم دانلود کردم هر کاری میکنم درست نمیشه این ارور 17 کسی میتونه راهنمایی کنه ؟ با چیز پی ان هم امتحان کردم ولی بازم نشد iphon 5s میخوام رستور کنم به 8.2
                    دوست عزیز شما به غیر از ۸.۳ به ورژن دیگه این نمیتونید ریستور کنید
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

سلام
                      فکر نکنم کسی همچین مشکلی داشته باشه!
                      مشکل کن اینه که ریستور نمیشه
                      هر دفعه ارور میده(17.2005.3014.3004.3194)
                      همه راه ها رو رفتم جواب نداده
                      الانم دیوایسم رو ریکاوری هست
                      وقتی می خوام tinyumbrella رو نصب کنم جاوا ارور میده با اینکه نصبه!
                      ios 8.1
                      جیلبریکم هست
                      کسی چیزی بلده؟
                      ممنون

نظر

من میخوام به 9.3 آپ کنم ولی اررور کد 17 میده.البته با سایفون ولی با هات اسپاد 3149

نظر

صبر کنید ..
                        X