اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کارنکردن slid to unlock آی پد4

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کارنکردن slid to unlock آی پد4

سلام
    من ای پدم رو جلبرینگ کردم، داشتم با نرم افزار تنگبو یه برنامه روش نصب میکردم، وقتی نصب شد و بازش کردم خودش بسته میشد، منم ری استارتش کردم، ولی حالا slid to unlock کارنمیکنه و نمیتونم ای پد رو بازش کنم، الان خاموشش کردم چون وقتی روشنه خودش مدام خامش میشه تو همون حالتی که کارنمیکنه میمونه و دوباره خاموش میشه و مدام این اتفاق تکرارمیشه.
    توروخدا بگین بایدچیکارکنم؟ خیلی استرس گرفتم.

نوشته اصلی توسط nahide نمایش پست ها
    سلام
    من ای پدم رو جلبرینگ کردم، داشتم با نرم افزار تنگبو یه برنامه روش نصب میکردم، وقتی نصب شد و بازش کردم خودش بسته میشد، منم ری استارتش کردم، ولی حالا slid to unlock کارنمیکنه و نمیتونم ای پد رو بازش کنم، الان خاموشش کردم چون وقتی روشنه خودش مدام خامش میشه تو همون حالتی که کارنمیکنه میمونه و دوباره خاموش میشه و مدام این اتفاق تکرارمیشه.
    توروخدا بگین بایدچیکارکنم؟ خیلی استرس گرفتم.
    اگر به هیچ وجه slide to unlock نمیشه خوب مجبورید ریستور کنید
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

هوم و پاور رو بگیرید ریست که شد ولوم بالا رو بگیرید اومد بالا ببینید کار میکنه یا نه اگه آره اون برنامه رو پاک کن
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوست عزیز
        اول ریستارت کن بعد اگر مشکلتون حل نشد در نهایت ریستور کن!

نظر

خیلی ممنونم از بچه های انجمن که تو هر پستی میری هر کی هر مشکلی داره سریع پاسخ میدن که ریستور کنید

reza darabi

نظر

دوست عزیز به نظر من حرف شما از واقعیت خیلی دوره
            ولی فکر می کنم واسه این دوستم اگر ریستور کنن خیلی بهتر و کم هزینه تره تا دیوایسشو تغییر بده!!

نظر

صبر کنید ..
            X