اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف اینترنت بالا توسط آیفون ۷.۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم امروز ایپد ایر رو از ۷.۰.۴ به ۷.۱ اپدیت کردم. هیچ چیزی هم روی دیوایس نیست ( تازه دیروز خریدم ) ولی اون دایره همون بالا هی داره میچرخه.... خدایی خیلی رو مخه...!

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

نظر

نوشته اصلی توسط ardavanj نمایش پست ها
      از برگردوندن بکاپ نیست!چون ایپد رو ریستور کردم و بکاپ رو برنگردوندم.فقط یه سری برنامه بازی ریختم دوباره اونجوری شد!الان دارم تک تک پاک میکنم ببینم با پاک شدن کدومشون درست میشه این وضعیت!
      نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
      منم امروز ایپد ایر رو از ۷.۰.۴ به ۷.۱ اپدیت کردم. هیچ چیزی هم روی دیوایس نیست ( تازه دیروز خریدم ) ولی اون دایره همون بالا هی داره میچرخه.... خدایی خیلی رو مخه...!

Sent from my  iPhone 4 using Tapatalk 2.2

با WiFi آپ دیت کردین؟
      این مشکل دقیقا برای همه که با WiFi آپ دیت کردن هست ...

من با iTunes انجام دادم، درسته 1.5GB بود اما الان دارم حالشو میبرم

نظر

نوشته اصلی توسط shadowsina نمایش پست ها
        با WiFi آپ دیت کردین؟
        این مشکل دقیقا برای همه که با WiFi آپ دیت کردن هست ...

من با iTunes انجام دادم، درسته 1.5GB بود اما الان دارم حالشو میبرم
        من ایپد رو با ایتونز ریستور کردم ولی باز اون مشکل هست.

نظر

من دو روز اول اپدیت به 7.1 مشکلی نداشتم ولی از روز سوم اون دایره اومد ! گوشی رو ریست کردم باز دو روز نبود حالا دوباره اومده ! نمیدونم داره چیکار میکنه

ولی دوست عزیز من به عنوان یکی از یوزر های ایفون اگه این گوشی رو خریدم واسه این بوده که براحتی از طریق خود گوشی قابل اپدیت بوده و همه دیتاهام رو نگه میداره و به راحتی میتونم از برنامه ها و سایر قسمت های گوشیم بک اپ بگیرم و هر بار که مدل جدیدی از ایفون رو میخرم بتونم با سینک کردن به راحتی استفاده کنم ازش

اگه هم تا به حال جیلبریک نکردم واسه این بوده که سینک ایتونز و بک اپ از دیتاهام رو از دست ندم ، با همه محدودیت هاش ساختم واسه اینا

این اقای کارشناس اپل هم راه حل خیلی علمی پیش روت نزاشته به نظرم ، بر فرضم مشکلت با ریستور حل بشه ( که احتمال میدم دو روز دیگه بازم همین مشکل رو شاهدش باشی ) ولی این راه حل درستی نیست

اگه میخواسم ریستور کنم بدون برگردوندن بک اپ خوب اندروید میخریدیم !

اصلا ایفون به سیستم عاملش بود که تک بود عالی بود روون بود

الانم وظیفه کمپانی هست این مشکل مسخره رو حل کنه هر چه زودتر

نظر

نوشته اصلی توسط vahidsabab نمایش پست ها
            من دو روز اول اپدیت به 7.1 مشکلی نداشتم ولی از روز سوم اون دایره اومد ! گوشی رو ریست کردم باز دو روز نبود حالا دوباره اومده ! نمیدونم داره چیکار میکنه

ولی دوست عزیز من به عنوان یکی از یوزر های ایفون اگه این گوشی رو خریدم واسه این بوده که براحتی از طریق خود گوشی قابل اپدیت بوده و همه دیتاهام رو نگه میداره و به راحتی میتونم از برنامه ها و سایر قسمت های گوشیم بک اپ بگیرم و هر بار که مدل جدیدی از ایفون رو میخرم بتونم با سینک کردن به راحتی استفاده کنم ازش

اگه هم تا به حال جیلبریک نکردم واسه این بوده که سینک ایتونز و بک اپ از دیتاهام رو از دست ندم ، با همه محدودیت هاش ساختم واسه اینا

این اقای کارشناس اپل هم راه حل خیلی علمی پیش روت نزاشته به نظرم ، بر فرضم مشکلت با ریستور حل بشه ( که احتمال میدم دو روز دیگه بازم همین مشکل رو شاهدش باشی ) ولی این راه حل درستی نیست

اگه میخواسم ریستور کنم بدون برگردوندن بک اپ خوب اندروید میخریدیم !

اصلا ایفون به سیستم عاملش بود که تک بود عالی بود روون بود

الانم وظیفه کمپانی هست این مشکل مسخره رو حل کنه هر چه زودتر
            متوجه هستم و حرفت رو قبول دارم، قبلا هم من تو تاپیک مربوط به آپ دیت جدید گفتم که با گوشی بگیرم یا آیتونز که خدا واسه همه خوب بخواد فقط توضیح در مورد نحوه پچ آپدیت به من دادن همه و هیچکس شاید نمیدونست چه فرقی میکنه
            الان هم درسته که اپل باید جوابگو باشه اما خدایش کسی رفت تو اون لینکی که من دادم اعتراض کنه؟ مشکلش رو بگه؟
            کسی پیگیر بود؟
            دنبال جوابتون تو فروم خارجی میگردید؟

واسه همینه که من از پایه زدم خراب کردم ...

یادمه اون قدیم من لینوکس کار میکردم و یه انجمن میرفتم هم واسه خبرها هم گردهمایی ها بود و هم مشکلات رو رفع میکردیم، مشکل واسم بوجود میومد میگفتن سیستم عامل رو عوض کن خوب میشه، بهشون گفتم فردا این مشکل دوباره اومد همین کارو باید بکنم؟
            میخوام بدونی که منم با این کار که از ریشه یه چیزی رو بخاطره یه مشکل کوچیک خراب کنی مخالفم اما چاره ی منی که دارم هرروز استفاده میکنم از وای فای و باید همیشه بهش وصل باشم چیه؟ روزی 5گیگ ترافیک بخرم؟

مشکل اینجاست که من تقویم فارسی ندارم
            مشکل اینجاست که کیبورد فارسی هم ندارم
            و مشکل از خود شخص منه و نه کس دیگه!

نظر

من اون دايره ندارم ولى مصرف باطرى چرا،با ايتيونزهم ريستور كردم و بك اپمو برنگردوندم اما همچنان مصرف باطرى بالاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                من اون دايره ندارم ولى مصرف باطرى چرا،با ايتيونزهم ريستور كردم و بك اپمو برنگردوندم اما همچنان مصرف باطرى بالاست

Sent from my iPhone using Tapatalk
                کلا نه مشکل مربوط به ریستور از آیتونز هستش و نه بک اپ این یک باگ تو این ورژن هستش

نظر

مصرف اینترنت بالا توسط آیفون ۷.۱

منم همین مشکل‌ رو دارم ببینید شات گرفتم !!! چی داره دانلود میکنه ؟؟؟؟
                  ایفون 5s ورژن 7.0.4 جیل شده !!!
                  ویرایش توسط paket : https://i-phone.ir/forums/member/22426-paket در ساعت 18-03-2014, 04:19 AM

نظر

یعنی کلا ریستور کنیم با آیتونز الان منم مشکل باطری دارم ولی آپدیت کردم ریستور نکردم !! الان با ریستور کردن مشکل برطرف میشه ؟

نظر

جالبه..!
                      مال منم از پريروز فقط داره ترافيك مصرف ميكنه..!!!

Sent from my iPhone 5C using Tapatalk

نظر

من فایو اس رو با وای فای آپدیت کردم چند روزه هیچوقتم اون دایره نیومده مصرف نت هم زیاد نشده
                        فقط مشکل باطری بود که با کالیبره حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk.
                        HNK7.COM

نظر

سلام دوستان
                          من 4 اس رو به 7.1 با گوشی آپدیت کردم بعد از چند دقیقه متوجه شدم عددی که مربوط به تعداد آپدیت هاست( رو آیکون اپ استور ) خود به خود داره کم میشه تعجب کردم بعد رفتم settings قسمت iTunes & App store و دیدم تیک Automatic Downloads قسمت Apps فعال شده.
                          گفتم این مسئله رو اینجا مطرح کنم شاید مصرف ترافیک نت شما بخاطر این موضوع باشه.
                          مرسی

نظر

اون دايره فقط يك بار براي من اومد گوشي رو خاموش روشن كردم ديگه نيومد ، هم روي ايپد ٤ هم روي 5s
                            يه چيزي دانلود ميشد و منم واي فاي رو روشن گذاشتم تا تموم بشه اما بازم باتري مصرفش بالا هست ، نسبت به قبل دانلود شدن اون فايل هاي ناشناس بهتر شده اما باز اوني نيست كه بايد بشه
                            قبل اذ اون داستان 6 ساعته تموم ميشد الان 7 ساعت و نيم تموم ميشه با استفاده مختلف واي فاي و gprs و وايبر و اينطور چيزا روي 5s
                            اما روي ايپد 4 مصرف باتريم عاليه بالاي ده ساعت با واي فاي روشن و اكثرا هم وب گردي مي كنم نگه ميداره سري قبل 11 ساعت بود
                            من فكر مي كنم ربطي به اپديت از طريق واي فاي و ايتيونز نداره ، مشكل سر يكي از برنامه هاي نصب شده هست كه باهاش مشكل داره تا اپديت بشه
                            چون كساني كه با ايتيونز هم اپ كردن بعد از برگردوندن بك اپ باز مشكل دارن

نظر

جالب اینجاست که من الان چند روزه wifi رو روشن گذاشتم و هنوز تموم نشده!ایا با خاموش روشن کردن wifi این دانلوده از اول شروع میشه یا ادامه قبلشو میره؟!!

نظر

اول Background App Refresh رو گفت خاموش یا نتظیم کنم
                                ممنون دوست عزیز فکر کنم مشکل من برطرف شد با این راهنمایی شما

نظر

صبر کنید ..
                                X