اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مصرف اینترنت بالا توسط آیفون ۷.۱

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

چرا من با ایفون فایو اس این مشکل رو ندارم؟!
    نه اون شکل دایره میاد نه مصرفم زیاد شده حتی برنامه های مانیتور دیتا هم نصب کردم مشکلی نیست
    فقط مصرف باطری بود که با کالیبره حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk.
    HNK7.COM

نظر

نوشته اصلی توسط zhovan نمایش پست ها
      دوستان مارمولک بازی ارائه دهنده اینترنت هستش تو ایران ، از موقعی که مجبورشون کردن ترافیک رو ارزون کنند یه سری دستکاریهایی کردن تو سرویس هاشون همین
      نوشته اصلی توسط Ho3inNazari نمایش پست ها
      چرا من با ایفون فایو اس این مشکل رو ندارم؟!
      نه اون شکل دایره میاد نه مصرفم زیاد شده حتی برنامه های مانیتور دیتا هم نصب کردم مشکلی نیست
      فقط مصرف باطری بود که با کالیبره حل شد

Sent from my iPhone using Tapatalk.
      HNK7.COM
      نه، من الان WiFi خاموش کردم مصرف اینترنتم درست شده، یه کارایی داره میکنه ...

نظر

من از طريق اپ system status چك كردم همش داره ديتا sent ميكنه. در حالي كه هيچ كاري انجام نميدم.
        در ضمن تو همون اپ قسمت connections اين اطلاعاتو زده. اگه ممكنه دوستان يه توضيحي بدن راجبش.

tcp4:
        - local address:
        local port: 49468
        remote address: 2.16.62.232
        remote port: 80
        remote hostname: a2.21-62-232.deploy.akamaitechnologies.com
        state: ESTABLISHED
        - local address:
        local port: 49467
        remote address: 31.13.64.129
        remote port: 443
        remote hostname: edge-star-shv-09-ams2.facebook.com
        state: SYN_SENT

تواونجا كه نوشته host name آدرس ف ب هستش در حالي كه اصلا تو ف ب نيستم!?!?

نظر

دوستان در گوشی های دیگه ای مانند 4 یا 4s و 5 بررسی کنند همین مشکل در گوشی های آنها هم وجود داره یا فقط مختص 5s هستش؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
            دوستان در گوشی های دیگه ای مانند 4 یا 4s و 5 بررسی کنند همین مشکل در گوشی های آنها هم وجود داره یا فقط مختص 5s هستش؟
            من هم رو 4 وهم رو آيپد اير چك كردم هردوشون همين طورين.

نظر

خب یه گفتگو داشتم با یکی از اپراتورها به اسم "Joseph"

گفتم مشکل اینطوریه و این دایره میاد همش بالای صفحه!

اول گیر داده که اون IR-TCI چیه؟ که بعد خودش کشف کرد مال اپراتور همراه اول ایرانه!
              • It’s an internet protocol in Iran.The IR-TC! logo

بعد گفت که این دایره زمانی میاد که داره دنبال اینترنت یه جایی میگرده یعنی کانکت نیست

• That’s a loading icon. Usually when you see that your iPhone is having trouble connecting to the current wifi network you are trying to connect to.If you would tap Settings > Wifi on your iPhone and verify there’s a checkmark next to the wifi you are trying to connect to.

بعد گفتم که من تو ورژن قبلی IOS این نداشتم و الان مشکل دارم و داره اینترنت مصرف میکنه
              گفت که چطوری آپ دیت کردی؟ گفتم با WiFi گفت: ممکنه تو آپ دیت کردن مشکل بوجود اومده
              که پیشنهاد کرد اول تنظیمات شبکه رو ریست کنم اگه نشد با iTunse ریستور کنم

It could be that when you did the update over wifi, if the network isn’t stable some of the files may have downloaded incorrectly.The best way to test this out is 2 methods.One would be to first try to reset network settings. To do this you would tap Settings > General > Reset > Reset Network Settings.You will have to put back in any wifi passwords that were saved to the iPhone.ok!If that doesn’t work what you would want to do is restore the iPhone AFTER making sure you had a backup made.When you restore the iPhone on a computer, iTunes downloads the latest version of iOS, verifies the download isn’t corrupt, wipes out everything on the iPhone and installs the download on it.After this you would set up the phone as new to test out and see if you have the same issues.
              لینک آموزش هم داد:
              Use iTunes to restore your iOS device to factory settingshttp://support.apple.com/kb/ht1414

در آخر هم گفتم همه مشکل دارن من تنها نیستم
              گفت به همه بگو همین کارارو بکنن و 2تا چیز اضافه کرد
              اول Background App Refresh رو گفت خاموش یا نتظیم کنم

• One thing to have them check is the “Background refresh app” settings as well.That is under Settings > General > Background App Refresh.If that is on apps constantly refresh background information while on wifi or cellular and could eat up battery life and internet usage.

و بعد اینکه گفت به همه بگوو برن اینجا و مشکلشون رو مطرح کنن که اینجا خیلی سریع رسیدگی میکنن ( که خود من فکر نمیکنم هیچکس بره اینجا و کاری بکنه )

• Please Please Please have your friends post the issue here at the website below.You can submit product feedback about this at apple.com/feedback . We have a team here at Apple, who's entire job is dedicated to reviewing this feedback, and escalating it to the proper outlets (such as the engineers for iTunes, iPhone, iPad, etc.), so you can rest assured that your voice will be heard! The more feedback we receive about product features, the more likely we are to implement them! I'd be more than happy to walk you through submitting feedback today if needed!Just whenever they have free time.The more reports we get about a possible issue the faster it usually gets fixed.

اینم از تلاش من ...

-------------------------------------------------------------
              Based on the details you provided, we think you might find the following information helpful:

Use iTunes to restore your iOS device to factory settings
              iOS: Back up and restore your iOS device with iCloud or iTunes
              ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 16-03-2014, 05:48 PM

نظر

به نظر من تو IOS7 این موضوع طبیعی هست
                اگه تو ستینگ یه نگاه کنیین اکثر option به wifi مربوط میشه تا بتونه ایفون به روز نگه داره
                مثلا
                notifiction center
                background app
                یا itunes app store -updates

نظر

نوشته اصلی توسط jahandideh نمایش پست ها
                  به نظر من تو IOS7 این موضوع طبیعی هست
                  اگه تو ستینگ یه نگاه کنیین اکثر option به wifi مربوط میشه تا بتونه ایفون به روز نگه داره
                  مثلا
                  notifiction center
                  background app
                  یا itunes app store -updates
                  توئ 7.06 یا پایینتر این مشکل وجود نداشت مصرف اینرنت بد ولی نه به این حد که روزی چند گیگ مصرف بشه
                  مشکل یکی یا دو نفر هم نیست

نظر

توی مشکلات آی اس پی و خطا ها و... شکی ندارم که اشتباه نشون میده (دیگه با استفاده از کنتر تنظیمات مودم هم دقیق تر می تونیم محاسبه کنیم؟! ) ولی من با اینترنت نامحدود مشکلی ندارم ولی هنوز برای مصرف بالای باطری مشکل دارم که مجورم وای فای روشن باشه همیشه... cellular data هم که مصرفش وحشتناکه...

نظر

من خودم تو گوشیم بیشتر از app که وابسته به نت هست استفاده میکنم و همچین مشکلی هم دارم
                      البته به نطر من فکنم طبیعی باشه

نظر

طبق صحبت با کارشناسان اپل من با آیتونز ریستور کردم و مشکلم کاملا برطرف شد
                        الان چند ساعتی هست دارم کار میکنم برنامه هامو نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم

درضمن من هیچ بکاپی رو برنگردوندم و همه چیز رو از اول درست کردم
                        موفق باشید ...
                        ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 17-03-2014, 03:47 PM

نظر

نوشته اصلی توسط shadowsina نمایش پست ها
                          طبق صحبت با کارشناسان اپل من با آیتونز ریستور کردم و مشکلم کاملا برطرف شد
                          الان چند ساعتی هست دارم کار میکنم برنامه هامو نصب کردم و هیچ مشکلی هم ندارم

درضمن من هیچ بکاپی رو برنگردوندم و همه چیز رو از اول درست کردم
                          موفق باشید ...
                          خب من هم ریستور بارها کردم هم ایفون ۴ هم 5s ولی بعد از برگردونذن بک اپ مشکل پیدا میشه!
                          نمیشه که بک اپ چندین سالمو بیخیال بشم و از ایفون جدید استفاده کنیم

نظر

نوشته اصلی توسط mehransmart نمایش پست ها
                            خب من هم ریستور بارها کردم هم ایفون ۴ هم 5s ولی بعد از برگردونذن بک اپ مشکل پیدا میشه!
                            نمیشه که بک اپ چندین سالمو بیخیال بشم و از ایفون جدید استفاده کنیم

الان مصرف باطری هم خیلی خوب شده حتی بهتر از قبل ...
                            دیگه چاره ای نیست، بعد از سال یه خونه تکونی انجام بده، دوباره مرتب و تمیزش کن، حتما نتیجش ارزش سختیش رو داره

نظر

خوب دوستان شما که تا حالا این همه حجم رو سوزوندین ، بکاپ ایکلود هم رووشش
                              یه دور با ایکلود بکاپ بگیرید و اونو برگزدونید
                              به نظر من بکاپه ایکلود مطمئن تر و سالم تر از بکاپه ایتونز باشه. مخصوصا واسه دوستانی که قبلا جیلبریک رو هم تجربه کردن و الان از بکاپه اون موقع استفاده میکنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

از برگردوندن بکاپ نیست!چون ایپد رو ریستور کردم و بکاپ رو برنگردوندم.فقط یه سری برنامه بازی ریختم دوباره اونجوری شد!الان دارم تک تک پاک میکنم ببینم با پاک شدن کدومشون درست میشه این وضعیت!

نظر

صبر کنید ..
                                X