اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

كنترل كامل كامپيوتر با آيفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كنترل كامل كامپيوتر با آيفون

با سلام با توچه به اينكه نرم افزار فوقالعاده قويه آموزشش رو جايي نديدم
    اسمش هست remote destop
    اتصال توسط وايفاي انجام ميشه پس به كامپيوترتون آي پي بديد بعد نصب نرم افزار تو كامپيوترتنون مثل تصوير زير تيك ها رو علامت يزنيد وحتما هم يراي اكانت ورودتون به ويندوز پسورد بزاريد

طريقه كانكت شدن با وايفاي به كامپيوتر تو انجمن بخونيد و مراحل زير رو انجام بديد

توي برنامه هم داخل كانكشن ستينگ تنظيمات رو وارد و استفاده كنيد اينك لينك دانلود خود برنامه

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

http://www.megaupload.com/?d=IN2GGARD
    ویرایش توسط sina_p43 : https://i-phone.ir/forums/member/6345-sina_p43 در ساعت 26-01-2010, 01:58 AM

اگه بيشتر توضيح بدي ممنون ميشيم

نظر

اگر ممکنه یه جای دیگه آپلود کنین تا ماهم دانلود کنیم.

نظر

برنامه جادو فقط با اينترنت كار ميكنه اما اين برنامه فقط با يك شبكه وايفا و بصورت لوكال با سرعت فوق العاده بالاتر قابل استفاده روي هر كامپيوتري بدون نياز به برنامه سرور روي كامپيوتر مقصد
        ویرایش توسط sina_p43 : https://i-phone.ir/forums/member/6345-sina_p43 در ساعت 29-01-2010, 01:38 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sina_p43 نمایش پست ها
          برنامه جادو فقط با اينترنت كار ميكنه اما اين برنامه فقط با يك شبكه وايفا و بصورت لوكال با سرعت فوق العاده بالاتر قابل استفاده روي هر كامپيوتري بدون نياز به برنامه سرور روي كامپيوتر مقصد فك كنم خيلي فرق داشته باشه با جادو

پس

دوست عزيز برنامه رو خوب امتحان كن بعد بگو تكراريه
          سلام مرسی* از معرفی* و آموزش کامل خیلی* راحت و بدون خونریزی وصل شدم،

فقط چند تا سوال برام پیش اومد اولا این که ما اینجا چون مثل جادو یه برنامه مدیریت رو کامپیوتر نداریم با عوض شدن آای پی* کامپیوتر به مشکل بر نمیخوریم؟

سوال ۲دوم این که آیا می*شه آهنگ یا فایل*ای رو کپی* کرد روی آیفون از داخل برنامه؟ و این که من روی فیلم یا آهنگ*ها کلیک می*کنم ویندوز مدیا پلیر باز می*شه ولی* ارور میده و شروع به پخش نمی*کنه؟ چکار باید کرد؟

خیلی* ممنون

نظر

براي عوض شدن اي پي بايد بگم نه از خيلي جهات اي پي ثابت بهتر از اي پي اوتو ماتيك عمل ميكنه و براي امنيت بهتر هم هست اگه اي پي مودمتو درست وارد كرده باشي و اينترنتت وصل باشه نه مشكلي ايجاد نميشي
            درمورد سوال دومم بايد بگم نه اين برنامه چنين قابليتي نداره اما تكس رو مي تونه كپي كنه مگه اينكه آفونتو باسيم وصل كني بعد با آيفونت روخودش با پي سي سوئيت چيز بريزي

نظر

اگه امکان داره در مورد ویندوز 7 هم توضیح بدین.
              تو کدوم قسمت بریم و چی رو تغییر بدیم؟
              راستی این ای پی پورت رو از کجا بدست بیارم؟
              ممنون
              من تو تب Remote اون دو تا تیک رو زدم (ویندوز من 7 هست)،در ضمن دو تا هم مودم دارم(یه ای دی اس ال روتر و یکی هم اکسس پوینت )که هر دو هم تو مدار هستند
              حالا من ای پی ادرس یکی از اونها رو وارد کردم اما باز هم کانکت نمیشه ،با اون یکی ای پی هم چک کردم باز هم نشد.
              دیگه باید چکار کنم؟
              ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 27-01-2010, 08:51 AM

نظر

خب این برنامه به چه درد می خوره؟

در مورد کارکردشم بی زحمت توضیح بده

نظر

اگه تو خود سايتش ورژن لايتش رو دانلود كني 2.2 ور روي ويستا و سون هم كار ميده اما ابن ور*ژن يك خصوصياتي مثل درگ و دراپ و راست كليك و اينا رو نداره اگه كسي ميتونه ور*ژن 2.2 رو فول ور*ژنش رو كرك كنه بزاره هم با اينترنت كار ميكنه هم با وايفاي
                  Remote Desktop for iPhone - Download Free Lite Version. RDP for easy access to a Windows PC

در مورده سوالتم بايد بگم اي پي gatewaye رو بايد قرار بدي اي پي adsl router و تو برناكه RDP تو قسمت اي پي بايد آي پي كامپيوترت رو بدي مثلا تو عكس بالا 192.168.1.1 آي پي adsl routere و 192.168.1.20 اي پي كامپيوتري كه مي خواي كنترلش كني

نظر

تا باش به كامپيوتر وصل ميشي كامپيوترت لوگ آف ميشه و ميتوني ادامه كارت رو با گوشي انجام بدي
                    كه براي بيشتر لپ تاب ها از بالا و پايين سه طبقه رو راحت جواب ميده يعني با موبايلت كامپيوترت رو از طبقه سوم كنترل ميكني كاري كه من براي كنترل دانلودهام ميكنم

نظر

Host has closed the session
                      زمانی که کانکت رو میزنم این پیام رو میده.لطفا راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط sina_p43 نمایش پست ها
                        تا باش به كامپيوتر وصل ميشي كامپيوترت لوگ آف ميشه و ميتوني ادامه كارت رو با گوشي انجام بدي
                        كه براي بيشتر لپ تاب ها از بالا و پايين سه طبقه رو راحت جواب ميده يعني با موبايلت كامپيوترت رو از طبقه سوم كنترل ميكني كاري كه من براي كنترل دانلودهام ميكنم
                        ورژن قبلی رو پاک کردم و ورژن2.2 رو نصب کردم.الان که کانکت رو میزنم ،پس چرا کامپیوتر لوگ اف نمیشه؟روی گوشی هم صفحه اول که مربوط به لوگ این هست اومده.کلیک که میکنم خطا میده و میگهlogon failure:user account restriction
                        پیدا کردم
                        ایراد از پسورد بود.حتما باید روی سیستم پسورد ست کرده باشید
                        ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 29-01-2010, 05:31 AM

نظر

رو سیستم پسورد ست کردم اما error host has closed session رو میده
                          ip مودمم رو چجوری باید بفهمم؟؟

نظر

ويندوزت چيه شما اگه ويندوزت 7 يا ويستاس بايد 2.2 رو از رو سايتش داتلود كني
                            چجوري مودمت و كانفيگ ميكني پس
                            بيشتر 192.168.1.1
                            برو تو run
                            بنويس
                            ping 192.168.1.1
                            اگه replay داد آي پي مودمت همينه اگه time out داد با استفاده از برنامه زير ميري سرچ رو ميزني هرچي وسيله تو شبكه وصل باشه رو بت نشون ميده كه يكيش مودمه آي پي ش رو هم نوشته
                            RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
                            در ضمن برنامه ساده بالا فوق العاده به درد هك مي خوره چون تو همه كلاسي رو سرچ ميكنه و وضعيت تمام پورت ها رو مي گه
                            ویرایش توسط sina_p43 : https://i-phone.ir/forums/member/6345-sina_p43 در ساعت 30-01-2010, 12:25 AM

نظر

ویندوزم xp من با pc هستما
                              مودممو run نمیکنم که خودش کار میکنه دیگه
                              این فایل پسورد داره
                              ویرایش توسط navid : https://i-phone.ir/forums/member/1298-navid در ساعت 30-01-2010, 12:48 AM

نظر

صبر کنید ..
                              X