اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نکات مهم سیبچه که یا گفته نشده اند یا پراکنده هستند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکات مهم سیبچه که یا گفته نشده اند یا پراکنده هستند

سلام و خسته نباشید
    خیلی خوشحال هستم که این امکان رو ارائه دادید و از شما تشکر میکنم

دلیل من از زدن تاپیک جدید این بود که فکر میکنم برنامه سیب‌چه یک مشکل پایه داره و اونم اینه که کاربرها رو با امکاناتش آشنا نمیکنه، واگر هم میکنه به صورت پراکنده هست (تا اونجایی که من دیدم و گشتم و خوندم ((درباره سیب‌چه ، سوالات متداول ، همین فروم ، و نوشته ها و سوالات بچه ها)

اگر امکانش هست یه مکان رو برای جواب به این پرسش ها اختصاص بدید (به دلیل اینکه کنار هم و در یک مکان باشه،‌ شاید جواب بعضی از این سوالات وجود داره اما پراکنده)
    و به سوالات پاسخ دهید ( دلیل اینکه خودم جواب نمیدم اینه که از زبان خود سیب‌چه بیان بشه بهتر و کامل تر هست)

- روش نصب برنامه سیب‌چه (که میتونه به صورت لینک به سایت یا صفحه ای از فروم توضیح داده بشه)
    - سوالات متداول (که به صورت لینک ارائه میشه)
    - نصب برنامه با سیب‌چه
    - نصب برنامه سیب‌چه در گوشی های جیلبریک شده چطوری هست؟
    - ارائه برنامه ها در چه سرور هایی (برای سرعت دانلود بیشتر برنامه ها نسبت به اپ استور)
    - اکانت سیب‌چه (که بصورت رایگان هست)
    - چه برنامه هایی به صورت پولی و چه برنامه هایی رایگان ارائه میشن؟ (چرا؟)
    - sync با برنامه iTunes و Apple-ID به چه صورتی هست؟
    - برنامه های نصب شده و دانلود شده ازطریق برنامه داخل گوشی و یا دانلود برنامه ها از داخل سایت چه میشوند و کجا میروند و بعد از حذف برنامه باید اونو دوباره دانلود کنیم یا مثل iTunes میتونیم بصورت دیگه ای اونا رو داشته باشیم و دوباره نصب کنیم؟ (برنامه های دانلو شده از طریق گوشی یا iTunes به سیستم کامپیوتری انتقال پیدا میکنن، آپ دیت میشوند و میشه از اونا بکاپ تهیه کرد تا نیازی به دانلود مجدد در هنگام حذف یا ریست کردن گوشی نباشد)
    - برنامه های پولی چگونه قابل خریداری هستند؟
    - پرداخت نقدر به صورت امن انجام میشود؟
    - برنامه های پولی بعد از خرید، برای نصب مجدد چگونه هستند؟ (آیا امانش هست که برنامه فراموش کنه من این برنامه رو خریداری کردم؟)
    - آپ دیت برنامه ها به چه صورتی هست و در چه زمانی آپ دیت میشوند؟ (آیا برنامه هایی که اپ استور دانلود کردیم هم با این برنامه آپ دیت میشن؟ و اگه بشن با iTunes داخل کامپیوتر sync میشن؟)
    - برنامه های فارسی چگونه پشتیبانی میشوند؟ (اونایی که فقط در سیب‌چه ارائه میشوند)
    - پیشنهاد برنامه جهت اضافه کردن در سیب‌چه چگونه هست؟
    - برنامه نویسان چطور میتونن برنامه خودشون رو در سیب‌چه ارائه بدن؟ (و چطور چک میشه که این برنامه مخرب نباشه و با سیستم سازگار باشه؟)

اگه چیز دیگه هم یادم اومد اضافه میکنم
    من خودم جواب خیلی از این سوالات رو پیدا نکردم و هنوز هم مشکل دارم با کار کردن با برنامه

امیدوارم که این برنامه بتونه جای جیلبریک و دست راست برنامه اپ استور برای ما ایرانی ها بشه
    موفق باشید
    ویرایش توسط shadowsina : https://i-phone.ir/forums/member/155828-shadowsina در ساعت 15-03-2014, 10:27 AM
صبر کنید ..
X