اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

لگ و پرش عجیب در مک بوک پرو رتینا me294

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لگ و پرش عجیب در مک بوک پرو رتینا me294

سلام دوستان.

من مدتی هست که به مشکل لگ و پرش گرافیکی در مک بوکم برخوردم و فک کنم از زمانی به وجود اومد که با بوت کمپ ویندوز نصب کردمو چون درایورها رو نشناخت پاکش کردم. از اون موقع خود سیستم عامل دچار لگ و مشکلات گرافیکی شده،مثلا موقع اسکرول کردن یا جا به جا شدن بین برنامه های فول اسکرین صفحه پرش داره و روون نیست،یا مثلا زور میزنه تا یه عکس 15 مگی رو باز کنه.
    شدت لگ تو خود OS خیلی زیاد نیست، یعنی میشه ازش استفاده کرد. شدت لگ توی ریکاوری مود زیاده،یعنی حتی زور میزنه مثلا Disk Utility رو یاز کنه یا مثلا دکمه ها پرش دارن و از این جو چیزا. لگ توی سیف بوت به شدت زیاده یعنی به هیچ عنوان قابل استفاده نیست،یعنی مثلا شما از صفحه هوم میخواید برید به صفحه ویجت ها با سوایپ،1 دقیقه دیگه اون صفحه میاد و کلا پرش داره و شما رسما نمی بینید که دارین چی کار میکنین.
    به شخصه فکر میکنم مشکل از درایور گرافیک باشه،چون نتایج بنچمارکم از کارت گرافیک بسیار بالاست،بعنی سخت افزاری نیست.
    مشخصات سیستم هم به این صورته:
    Late 2013 15" Macbook Pro Retina
    i7 - 16GB ram - intel iris pro + NVIDIA GT 750m - 512 GB SSD
    OS X 10.9.2
    SSD رو هم Verify کردم سالم هستش.مشکل با فرمت "کامل" درایو و کلین ایسنتال با ستاپ دانلود و بوتیبل شده از خود مک اپ استور هم حل نشد.

دوستان خوشحال میشم نظراتتون رو بیان کنید.

این مورد رو امتحان کنید
    به آدرس library/preferences برید
    کل فولدر preferences اول جای دیگه بکاپ بگیرید. سپس تمام فایل های درون preferences رو پاک کنید. دقت کنید که فقط فایل ها رو پاک کنید و فولدر ها رو نه
    سپس Trash رو خالی کنید و مک رو ریست کنید.
    در خیلی از موارد مشکل لگ ها حل میشه
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
    X